melbak
22.04.08,20:45
mili ucitelia ZS, ako sa pripravujete na novy skolsky rok, ako s casovo - tematickymi planmi pre 1. roc., ako vnimate zmeny, ako sa na ne pripravujete
rony
22.05.08,10:25
:):)Podľa doterajších informácií čo ja mám, sa mi reforma páči. Je mi jasné, že to chce veľa práce. Mala by som mať budúci školský rok prvákov. Zatiaľ však čakám, ako dopadnú rokovania a potom sa začnem pripravovať. Na nete by mali byť aj vzory plánov v predmetoch, ale zatiaľ vraj vychytávajú chyby. Ale čo sa týka reformy, celkom sa na tie zmeny teším. :)
melbak
22.05.08,18:33
rony, potesila si ma:), aj ja budem mat prvakov, takmer kazdy vecer hladam nieco pre ucitelov, dufam, ze toho bude viac
durisovad
22.05.08,18:53
Moja dcera pred casom ucila anglictinu na stavbarskom ucilisti. Ked videla uroven vedomosti ucnov a ich zaujem o ucenie, rozhodla sa, ze nebude ucit podla osnov, ale nauci ich zakladne frazy, aby sa vedeli ako-tak dohovorit. Pre zvysenie zaujmu o jazyk im pustala anglicke pesnicky. Pan riaditel jej vytkol, ze sa nedrzi toho, co je v predpisoch. Podla mojho pochopenia reformy by uz dnes asi nemala problem.