cepeva
23.04.08,12:28
Dobry den,
na zaciatku spolocnosti boli nastavene mzdy zamestnancov vo vyrobe ako mesacne. Teraz vedenie spolocnosti rozhodlo, aby sa spravila zmena a od maja prejdeme vo vyrobe na hodinove mzdy. Spravila som prepocet a rozmyslam na co vsetko nemozem zabudnut, aby zamestnanci neboli ukrateni. Prepocet som robila prostrednictvom priemerneho fondu pracovnej doby za mesiac.
Nenapada Vas nieco, co by som mohla opomenut?
Zamestnanci uz aj tak budu reagovat na "nizsiu" mzdu pri mensom pocte pracovnych dni do mesiaca, tak nechcem aj ja spravit este nejaku chybu, ktorej by som sa mohla vyvarovat..
dakujem za Vase odpovede a reakcie.
Zoltán Kovács
23.04.08,10:30
A s tou zmenou súhlasia aj zamestnanci? Veď zmeny v pracovnej zmluve musia byť odsúhlasené aj od zametnancov. To len otázka pomimo.
cepeva
23.04.08,10:48
bude to dohodovane dodatkom k pracovnej zmluve.. to este len uvidime, ci to bude alebo nebude problem.. najdolezitejsie je to odkomunikovanie a aj dovera, ze ich tym nechceme ukratit.. ale povedzte - poculi ste o mesacnych mzdach vo vyrobe? Ja malo kedy..
cepeva
23.04.08,13:00
..takze Vas nenapadaju ziadne ine pripomienky, na co by ste pamatali pri takejto zmene?..