SAIVI
23.04.08,13:08
...viem mi niekto poradiť či sa dajú dať domontovať opierky hlavy na zadne sedadlá do Renaultu Clio?
SAIVI
24.04.08,06:17
posuvam
Chobot
24.04.08,10:15
...viem mi niekto poradiť či sa dajú dať domontovať opierky hlavy na zadne sedadlá do Renaultu Clio?


Prečo sa neopýtaš priamo v servise Renault alebo u predajcu? Myslím, že tí ti skôr poradia. ;)
petmar
24.04.08,17:42
Kedysi sa predávali opierky, ktoré sa nasunuli takou vidličkou hore na akékoľvek sedadlo. Dala sa o to oprieť hlava, ale pri nejakom náraze by určite nepomohli a už som ich veľa rokov nevidel. V Clio - ak tam nie je predpríprava (diery, úchyty,) tak je to iste problém a poriadnymi opierkami. Doporučujem Chobotov postup.
padro
24.04.08,18:05
Kedysi sa predávali opierky, ktoré sa nasunuli takou vidličkou hore na akékoľvek sedadlo. Dala sa o to oprieť hlava, ale pri nejakom náraze by určite nepomohli a už som ich veľa rokov nevidel. V Clio - ak tam nie je predpríprava (diery, úchyty,) tak je to iste problém a poriadnymi opierkami. Doporučujem Chobotov postup.

ale na zadne sedadla sa urcite nedali pouzit ;)
Kuly79
24.04.08,18:24
Ked si vymeniš zadne sedačky tak hej.
gypsynka
06.05.08,08:24
Na tvoju otázku ti neviem presne odpovedať, ale my sme teraz kúpili Clio od ruky a opierky na zadných sedadlách sú.