melondubnica
23.04.08,20:53
prosim vas pomozte mi niekto,preinstaloval som teraz windows xp,na nainstaloval zvukovu kartu ale zvuk nejde.v systeme spravca zariadenie mi ukazuje ze chybaju ovladace,mam tam zlte otazniky na zariadenie typu modem na zbernici high definition audio a zlty otaznik na zvukove zariadenie na zbernici high definition audio,predtym mi tie ovladace isli nainstalovat,mam ich ulozene na D,a teraz mi to PC nechce prijat,poradte mi,ozaj uz neviem co mam robit.mam notbook HP presario F500,kazdu radu privytam,dakujem
chlap
23.04.08,19:37
A nainštaloval si "UAA High Definition Audio class driver" ?
melondubnica
23.04.08,19:51
A nainštaloval si "UAA High Definition Audio class driver" ?
nenainstaloval ,lebo mi to nechce pc prijat odkedy som preinstaloval a sformatoval C,a neviem odkial zohnat spravny UAA
diry
24.04.08,07:03
Daj si inštalovať soft ručne a vyhľadaj cestu k súborom, ktoré uvádzaš na D. Keď to išlo prv, tak musí aj teraz. Pokiaľ niečo chýba, tak si opíš presný názov pri žltom výkričníku a daj vyhľadať cez Google
melondubnica
24.04.08,08:03
Daj si inštalovať soft ručne a vyhľadaj cestu k súborom, ktoré uvádzaš na D. Keď to išlo prv, tak musí aj teraz. Pokiaľ niečo chýba, tak si opíš presný názov pri žltom výkričníku a daj vyhľadať cez Google

ano chybal mi Conexant high definition audio, stiahol som si ho z netu,pritom to bola ta ista verzia aku som uz mal v compe,ale nechcelo ju priat,tu novu z netu prialo.a potom uz zo zvukovkov nebol problem.vdaka za rady vsetkym.