veronica
04.04.05,13:14
Ahojte prosím Vás vie mi niekto poradiť ako je to s dodacími listami?
Ak vystavím faktúrku a dám tlačiť, tak mi dá ponúknuť aj dodací list k faktúre je to super len nie vždy fakturujeme tovar a keď fakturujeme služby tak dodací nedávame. Chcem sa spýtať, či by nevadilo, keby sme tlačili dodacie listy aj na tie na služby a nejako to označili že sa jedná o služby aby dodacie išli po sebe(číslovanie).
Viem, že sa dajú dodacie dať aj zo skladu, ale potom treba do faktúrky zadávať položky ručne. Miesto výdajky mi tam dá dodací list vydaný to nevadí? Uzná to daňová kontrola ako výdajku, teda lepšie povedané nebude s tým problém?
Prosím ak by mi niekto poradil ako to robí.Aký je najlepší spôsob...
Zatiaľ veľmi pekne ďakujem....
Ľuba
05.04.05,06:41
Viem, že sa dajú dodacie dať aj zo skladu, ale potom treba do faktúrky zadávať položky ručne. Miesto výdajky mi tam dá dodací list vydaný to nevadí? Uzná to daňová kontrola ako výdajku, teda lepšie povedané nebude s tým problém?
Prosím ak by mi niekto poradil ako to robí.Aký je najlepší spôsob...
Zatiaľ veľmi pekne ďakujem....
Ja myslím, že pre daňovákov je celkom jedno, či máš výdajku alebo dodací list, hlavné je že sa nejakým spôsobom dostane ten tovar zo skladu von. Ja by som dodací list vystavovala len vtedy ak tovar nejde zároveň s faktúrou. Ak ide súčasne s faktúrou, tak na fa. uvádzam, že fa. slúži zároveň aj ako dodací list a vtedy by som urobila len výdajku.
veronica
05.04.05,07:07
Aha :), pracuješ s money S3?
Ľuba
05.04.05,08:15
Ano, už od r. 2000 a sem-tam dokonca robím aj školenia.
lenkak
05.04.05,16:18
Ja som Ti SS napísala ako to funguje v MRP.