melondubnica
24.04.08,10:07
prosim va s este mam v spravcovy zariadeni dva zlte otazniky,zariadenie typu modem na zbernici High definition audio a druhy otaznik koprocesor,ten modem mam v PC ale nechce ho nainstalovat a koprocesor neviem co je,poradte kto vie prosim.
Charon
25.04.08,07:12
Otáznik väčšinou znamená - zlý ovládač, alebo žiaden... Teda si musiš doinštalovať ovládač. Ak niečo z toho nepoužívaš, napr. modem, tak vyblokovať....
Fero11
25.04.08,08:49
zlte otazniky znamenaju, ze HW v PC mas, ale neni nainstalovany. Modem zrejme neni plung and play a win neobsahuje ovladac a nedokaze ho nainstalovat. Pokial je to notebook, tak skus instalacne cdecka co si k nemu dostal a ak je to normalny PC, tak skus nejaky diagnosticky nastroj napr. everst (ten by mal najst stranku s ovladacmy pre dany HW)
Chobot
25.04.08,09:08
prosim va s este mam v spravcovy zariadeni dva zlte otazniky,zariadenie typu modem na zbernici High definition audio a druhy otaznik koprocesor,ten modem mam v PC ale nechce ho nainstalovat a koprocesor neviem co je,poradte kto vie prosim.

Nechcel by si dať radšej ten počítač do nejakého servisu alebo nejakej firme, ktorá sa tým zaoberá? Veď behom tých prá dní si mal s tým počítačom viac starostí a problémov, než ja za 4 roky :confused::confused:. Tam by ti to poištalovali, vyladili komponenty a mal by si všetko hotové. Takto len tápaš a po vyriešení jedného problému sa ti objaví druhý. Nemyslím to v zlom, len mal by si nemej starostí. Ale ak sa chceš naučiť s PC čo najviac (aj ja som taký samouk), tak to beriem.
melondubnica
25.04.08,13:29
[quote=Chobot;717101]Nechcel by si dať radšej ten počítač do nejakého servisu alebo nejakej firme, ktorá sa tým zaoberá? Veď behom tých prá dní si mal s tým počítačom viac starostí a problémov, než ja za 4 roky :confused::confused:. Tam by ti to poištalovali, vyladili komponenty a mal by si všetko hotové. Takto len tápaš a po vyriešení jedného problému sa ti objaví druhý. Nemyslím to v zlom, len mal by si nemej starostí. Ale ak sa chceš naučiť s PC čo najviac (aj ja som taký samouk), tak to beriem.[/quote

myslim ze netreba mi chodit do servisu,chybaju mi uz len tieto dve veci nainstalovat,sice teraz pc chodi perfektne ako som sformatoval C,ale tie dve veci mi stale vadia ze tam niesu,ked predtym boli,musia byt aj teraz,a takymto sposobom cez fora sa naucim ozaj toho vela o pc,ked kedysi som nevedel ozaj preinstalovat xp,tak teraz to zvladnem v celku fajn,ale ako to vzdy byva ,najde sa vzdy cosi s cim si clovek nevie dat rady,prato pouziva forum,a nie hned s kazdou vecou zatazovat servis.a kazda koruna myslim je dobra aj na nieco ine ako krmit servis ked napriklad deti v Afrike hladuju a urcite by sa im viac hodili koruny ako nejakemu zbohatnutemu pocitacovemu servisu.preto radsej vyuzijem ,forum,kde z mojho problemu sa poucia aj druhy ludia a radi poradia.
Fero11
25.04.08,14:42
ked napriklad deti v Afrike hladuju a urcite by sa im viac hodili koruny ako nejakemu zbohatnutemu pocitacovemu servisu.preto radsej vyuzijem ,forum,kde z mojho problemu sa poucia aj druhy ludia a radi poradia.
OK, tak ak problem vyriesis za pomoci for, tak tie korunky fakt posli do afriky detom aspon aby mali cistu vodu
melondubnica
25.04.08,15:27
[quote=Fero11;717416]OK, tak ak problem vyriesis za pomoci for, tak tie korunky fakt posli do afriky detom aspon aby mali cistu vodu[/quot

v phode,nejedenkrat som prispel uz na konto nadeje,priznam do afriky este nie.