pepsikova
24.04.08,12:27
Prosím vás,nemohol by sa názov "ARCHÍV" zo spodnej lišty dostať aj na hornú lištu?

A ešte: čo je toto?..

""Upozornenie: Formulárom výberu relevantnej Porady budete vidieť pri vytváraní novej témy až kým počet Vašich príspevkov nedosiahne 10000.""




..už som to písala do jednej témy,ale asi to nikto nevidel...

Môžete tému potom aj zrušiť,lebo dúfam,že sa tu nenájde viac podobných upozornení.
Chobot
24.04.08,10:49
Prosím vás,nemohol by sa názov "ARCHÍV" zo spodnej lišty dostať aj na hornú lištu?

Prečo? Je na to nejaký vážny dôvod? Väčšinou archívne články (aj na iných stránkach) sú uvedené na spodku stránky (napr. internetové denníky). Ja si myslím, že to je v poriadku.



A ešte: čo je toto?..

""Upozornenie: Formulárom výberu relevantnej Porady budete vidieť pri vytváraní novej témy až kým počet Vašich príspevkov nedosiahne 10000.""


..už som to písala do jednej témy,ale asi to nikto nevidel...

Môžete tému potom aj zrušiť,lebo dúfam,že sa tu nenájde viac podobných upozornení.

Myslíš tým samotné upozornenie, či ten preklep?

Áno, správne by malo byť "Formulár...", nie "Formulárom..". A to dokáže opraviť jedine administrátor - Richard. Môžeš mu napísať požiadavku na opravu do súkromnej správy. Nemôžeš očakávať, že číta každú tému, veď je to tiež len človek, nie robot.
Simonab
24.04.08,10:50
Asi by bolo dobré, keby si to presunula do Ohlasov, aby si to všimol aj Richard alebo niektorý z moderátorov. :)
pepsikova
24.04.08,10:57
Prečo? Je na to nejaký vážny dôvod? Väčšinou archívne články (aj na iných stránkach) sú uvedené na spodku stránky (napr. internetové denníky). Ja si myslím, že to je v poriadku.




Myslíš tým samotné upozornenie, či ten preklep?

Áno, správne by malo byť "Formulár...", nie "Formulárom..". A to dokáže opraviť jedine administrátor - Richard. Môžeš mu napísať požiadavku na opravu do súkromnej správy. Nemôžeš očakávať, že číta každú tému, veď je to tiež len človek, nie robot..


Jasné..nie je na to vážny dôvod,len som čítala a témy sa opakujú..a okrem toho,bolo by ,myslím,vhodné mať ho na titulke a každý,kto potrebuje radu,by si pomohol archívom, skôr ho nájde,zvlášť,ak je nováčik..

Prepáč,ak zle myslím.
Zoltán Kovács
24.04.08,10:59
.


Jasné..nie je na to vážny dôvod,len som čítala a témy sa opakujú..a okrem toho,bolo by ,myslím,vhodné mať ho na titulke a každý,kto potrebuje radu,by si pomohol archívom, skôr ho nájde,zvlášť,ak je nováčik..

Prepáč,ak zle myslím.

Bohu žiaľ trend je iný. Ľudia sú pohodlní na vyhladávanie, uprednostňujú zadanie tém a to niekedy aj viacnásobne a opakovane.
Chobot
24.04.08,11:00
.


Jasné..nie je na to vážny dôvod,len som čítala a témy sa opakujú..a okrem toho,bolo by ,myslím,vhodné mať ho na titulke a každý,kto potrebuje radu,by si pomohol archívom, skôr ho nájde,zvlášť,ak je nováčik..

Prepáč,ak zle myslím.

Zo skúseností ti môžem potrvdiť, že nováčikovia sa neunúvajú vyhľadávať ani len na porade, nieto ešte v archíve. Radšej napíšu "Nemám čas vyhľadávať, len mi rýchlo poraďte..." alebo "Určite to už tu bolo, ale nechce sa mi hľadať...".:confused:

Inak ako tak pozerám, Archív je to isté ako porada, len je tam jednoduchšia grafika.