idaret
24.04.08,13:49
Dobry den poradaci,
chcem vas poprosit o radu. Kupila som si rifle u cinana a aj ked som ich oprala tak pustaju farbu, podla Vas je to dovod na reklamaciu? Dakujem za rady a zelam pekny den :-) Paaaaa
VERONIKA6
24.04.08,11:51
Dobry den poradaci,
chcem vas poprosit o radu. Kupila som si rifle u cinana a aj ked som ich oprala tak pustaju farbu, podla Vas je to dovod na reklamaciu? Dakujem za rady a zelam pekny den :-) Paaaaa
To je ten čínsky tovar.
Jara
24.04.08,11:53
Sestra reklamovala a chodila ich tam otravovať 2 mesiace a nakoniec jej dali peniaze. Neprala ich, len ich mala prvýkrát a mala pod nimi biele nohavičky. Tie sa už ani nedali oprať. Nechceli jej najprv zobrať, lebo vraj ich mala už oblečené?!... No keď zvýšila hlas a povedala že na nich pošle ŠOI-ku tak jej to vzali.
mamminta
24.04.08,11:54
ahoj,
tiež si myslím, že reklamovať treba. Iné je, ako sa zachová predajca, jednoznačne si však myslím, že tam nárok na reklamáciu je...
arizona
24.04.08,18:25
Nárok máš, len či budeš mať nervy sa dohadovať s nimi.Najskôr ťa budú presviedčať,že si ich zle prala,že máš zlý prášok a tak... Potom sa budú robiť,že nerozumejú po slovensky.
Keď budú neochotní,pýtaj si údaje firmy a zapíš si ich, s tým,že ideš na ŠOI.(nezabudni sa tváriť stráášne dôležito) Kámoške to pomohlo.