luluhaha
24.04.08,20:50
ahojte poradaci,
potrebujem sa poradiť kde urobiť svadbu v BA, cca pre 50 ludí plus 30 kamaratov, ak máte dobrú skúsenosť dajte prosím vedieť...
Nemčovičová
29.04.08,07:45
Ja som síce robila svatbu už pred dvomi a štyrmi rokmi, ale vtedy som skúmala situáciu v Bratislave a vyšlo mi to tak, že približne rovnaké financie potrebuješ v akomkoľvek podniku, (ak nechceš byť veľmi supermoderná)
Ja som mala prvú svatbu - myslím tým dcérinu - v Rusovciach pri zámku -
je tam reštika pri "SĽUK-u" - bolo tam veľmi pekné prostredie, je to tam separé a zmestí sa tam veľa ľudí - veľký priestor a krásne ho upravili.
Skús sa tam ísť spýtať, snáď ešte fungujú.
VladoaKatka
29.04.08,09:13
My sme robili dve svadby - vo Svätom Juri - hotel Eva, je to na Neštichu,je to separé, v lese, tichúčko, dobrá strava a cenovo veľmi dobrá.
eskaa
02.05.08,19:19
musi to byt priamo v BA, alebo moze byt aj okolie? ak ano, odporucam Hotel Vinarsky dom v Pezinku alebo nedavno otvoreny hotel Majolika v Modre..
Chobot
05.05.08,13:38
ahojte poradaci,
potrebujem sa poradiť kde urobiť svadbu v BA, cca pre 50 ludí plus 30 kamaratov, ak máte dobrú skúsenosť dajte prosím vedieť...

Také tradičné miesto je aj Juniorhotel pri jazere Štrkovec. Niektorí môžu rovno aj rybičky nakŕmiť..:D či odvážni sa okúpať.
wagner
05.05.08,15:15
Moja dcéra žije v Bratislave ale svatbu mali v Bojniciach v zámku a hostinu tiež v Bojniciach. Všetci bratislavčania boli spokojní, pričom hral a zabával jeden hudobník. Po ukončení svadobnej hostiny tam mali všetci zabezpečený nocľah - teda okrem mňa, ja som išla spať domov.