Janinkaaa
26.04.08,17:03
Aké vône používate vo WC ? Túžim po tom, že otvorím WC a ovalí ma príjemná vôňa.
Vyskúšala som rôzne vône, pár dní aj cítiť niečo, ale nič moc to nie je.
lorelei
28.04.08,08:00
V restauraciach v zahranici som videla okrem tyh, co streknu zakazdym, ako sa otvoria dvere do wc, aj obycajne aromaticke lampy, zapalia tam sviecku - malu cajovu, daju viac kvapiek oleja do vody a vonia to. Este aj po vyhoreti sviecky. Ja mam wc s kupelnou, takze tam mam vonu aj tak, ale pouzivam aj preventivne tablety do wc,zabranuju pachom v odpade, mam tam gelovu napln zavesenu a este jednu-no neviem teraz nazov, tie su velmi dobre, lebo sa uvolnuje tekutina z toho pomalicky po splachnuti. A ked chcem este viac navonat, tak dam do zastrcky eslektricku vonavku -Brise, a aj maly spray na stene. Teiz mam rada vonave priestory a wc je skutocne dolezite. Ale vonavka je len dojem,treba robit tu prevenciu, ci uz tymi tabletami, alebo normalnymi cistiacimi prostriedkami, co sa nechaju pol hodiny atd.
maca.tt
02.05.08,15:55
Aké vône používate vo WC ? Túžim po tom, že otvorím WC a ovalí ma príjemná vôňa.
Vyskúšala som rôzne vône, pár dní aj cítiť niečo, ale nič moc to nie je.

Ja používam Ambi pur tekutý wc blok s vôňou mora-modrý alebo zelený ,majú aj iné voňe ale tieto dve voňajú najsilnejšie.dajú sa kúpiť najlepšiu cenu majú v dm drogérií,49sk,náhradné balenie 39sk.