SWWAP
27.04.08,13:07
zdravim Vas, ktori este aj v nedelu pracujete,
mam problem, (a kto ho nema:-)

v minulom roku 07 som pracoval jak ... na zivnost.
9-12.2007
zarobok jak blesk som ZTP a 3 decka v mojej opatere
byvala manzelka si oplatnila odpocet dane
jasom od uct. dostal, ze mi este zaplati D-urad resp. statna kasa nejaky ten preplatok
mal som na zivnost mandatnu zmluvu a do nej sa vliezol TZV. sprostredkovatel prace.
uctoval mi akoze ja robim pre neho, ale faktury su tazko zmetocne, bo tvrdil, ze mi bude robit aj fgakturacie a su tam uvedene nezmysly.
napriklad iny udaj v ICO dodavatel +iny udaj odberatel, no proste co FRAKTURA to cela XRBTICA.
ja som urobil d-priznanie v celej vyske prijmu podla pravdy a bankoveho vypisu
ten pan podnikatel ma teraz "vydiera" ze som porusil zakon
ide vlastne o merchandising kde ja som spravil mandatnu zmluvu a firmou "A" a on akoze sprostyredkovatel prace ma obral o cca xxxSKKneviem ako to riesit dalej, je to podvod alebo aj mna budu postihovat "je mi jedno ja ho aj tzv-utopim v podnikani lebo mi sahol na podstatu"
ako riesit?
je nejaky pravne dostupny prostriedok ako sa domoct svojho?
nexcel mi dat peniaze kym mu nezaplatim za tovar v zaruke!! V Hypermarkete predsa nezodpovedam za tovar (kradeze+prevzatie+skladove hospodarstvo+hmotnu zodpovednost +ZARUKY na tovare)!

poprosim o zalozenie new temy panom adminom lebo si myslim, ze taketo okradacky suu denne a budu fungovat dovtedy, kym im niekto po prstox neklepne zakonnym sposobom.

este raz vdaska a prepacte ze zatazujem problemami, kt. nemaju spojitost s uctovnictvom

s pozderavom SWWAP
este raz vdaka

neviem ako sa nastavi aby mi prisli pripadne odpovede na danu problematiku.
ahoj Pavel