mivera
27.04.08,14:00
Prosím názory. V lete ideme 5 rodín s malými deťmi do Rogoznice - Chorvátsko. Tu na Porade som dostala dobrý tip. Ubytovanie blízko pláže. Podľa foto na nete, oblasť sa nám zdá super. Zálohu máme zaplatenú. Avšak dostali sme info, že Rogoznica - nič moc. Som z toho trochu nešťastná, nakoľko som za výber Rogoznice zodpovedná. Kto ste tam bol napíšte niečo o tejto dedinke.....
JarkaL
28.04.08,05:20
My sme tam boli pred 2 rokmi.Záleží od toho, čo od toho očakávaš. Ja som bola spokojná. Je tam komornejšia atmosféra, nie sú tam (vtedy neboli) tobogány a pod, ale my máme radšej taký kľud ako nejaké veľké stredisko. Aj domáci boli milí. Keď tam budete, treba ísť na výlet do mestečka Trogir, je nádherné.
fajnovka
28.04.08,07:08
Ahoj
no v Rogoznici som bola - je tam vybudovaný super prístav pre jachty ale samotná dedinka ma moc neoslovila - a hlavne tam absentovali pláže, môj názor je že je dosť nevhodná pre rodiny s malými deťmi
Odporučila by som blízky Primošten.
Anka
nela07
28.06.09,21:15
Ahojte, aj my sa práve rozhodujeme, či ísť do Rogoznice s malým dieťaťom, máte ešte niekto skúsenosti?
Blankake
29.06.09,04:57
Asi závisí, kde presne budete mať ubytovanie... sú tam rôzne pláže.

http://www.visit-rogoznica.com/en/dalmatia-destination/Rogoznica/Beaches.aspx
http://www.croatia.sk/rogoznica/1r.ph
nela07
29.06.09,06:00
ďakujem Blanka tú stránku som včera pozerala, ale chcela som vedieť názory. Ale asi čo človek, to iný názor. Keby sme nešli s dieťaťom tak nemám také obavy, ale hľadáme niečo už týždeň a nevieme sa rozhodnúť a navyše chceme odísť už zajtra.
mivera
03.07.09,22:13
[ahoj Nela, napísala som súkromnú správu. Boli sme v Rogoznici, a tieto pláže, čo sú v predchádz. príspevku- nepoznám, pretože má Rogoznica veľa častí. Za mostom sa nachádza stará Rogoznica, ale pláže tam nie sú vhodné pre deti, ale večerná prechádzka je super.
silviaz
05.07.09,08:12
Ahojte

no pred dvoma rokmi sme isli autom do Chorvatska mali sme vybavene ubytko v sukromi v Rogoznici ked sme prisli a uvideli radsej sme isli inde. Prostedie prijemne ale s malymi detmi by som tam nesla. Plaze boli male na mnohych neboli sprchy, moznost zabavy pre deti bola silne obmedzena. Neviem ci je tak v celej Rogoznici ale povedali nam ze budeme 150 m od plaze, ale zabudli povedat ze medzi hotelom a plazov je v tych 150 metrich aj dvojprudova hlavna cesta :confused:. Hoteliky boli velmi pekne a domaci mily ale ked som si predstavila ako my tam budu deti behat cez cestu ked si nieco zmyslia tak ma zalial studeny pot.
Nakoniec sme sa kusok vratili a boli v Omisi dalsi rok sme boli v dedinke Medici kusok od Lokvi - Rogoznice. Mali sme prenajaty maly apartman v sukromi dvadsat schodov k sukromnej plazi. Pokoj klud ale to sme oli bez deti, tie by sa nam tam zas unudili. Takze vzdy je to o tom aku dovolenku ktora rodina potrebuje.



Pa
nela07
14.07.09,11:23
Ahojte, ďakujem za odpovede. Nakoniec sme boli pri Trogire, ale v Rogoznici sme sa boli pozrieť. Pláže nie veľmi dobré ba až strašné, to čo som videla, ľudia sedeli na pol metrovom múriku - ale to bolo tam, kde sme zaparkovali, inde trošku lepšie. Ale na ponuke , čo som pozerala boli odfotené pekné kamienkové pláže, len neviem, v ktorej časti to bolo.Boli sme sa ale pozrieť na jazero Dračie oko, ktoré stojí za to. Aspoň mne sa tam veľmi páčilo.