lucka0105
28.04.08,16:46
dobry den,viem mi niekto poradit,kolko stoja poplatky co sa tyka ak potrebujem ziskat povolenie o prestavbe bytu,myslim stat,atd co ktomu patri.Byt je este druzstevny.Dakujem za radu
pivko
28.04.08,16:13
dobry den,viem mi niekto poradit,kolko stoja poplatky co sa tyka ak potrebujem ziskat povolenie o prestavbe bytu,myslim stat,atd co ktomu patri.Byt je este druzstevny.Dakujem za radu
Poplatky žiadne ,daj si len žiadosť na družstvo a hlavne tam uveď že jadro bude vymurované z ľahčených tvárnic /ytong ,ipor hr.max 100mm/ a že zachováš povodne rozmery- nemali by byť proti.
carolain
28.04.08,16:15
Netreba stavebné povolenie? Toto sa oznamuje ako ľahká stavba?
pivko
29.04.08,03:50
Netreba stavebné povolenie? Toto sa oznamuje ako ľahká stavba?
Prerábal som aj družstevný aj vo vlastníctve.
Pri družstevnom mi dávalo súhlas iba družstvo
Pri tom vo vlastníctve mi podpísal súhlas na žiadosti o prestavbu šef spoločenstva vlastníkov a žiadosť som podával na miestnom úrade./ r.2007/
neviem či je to aj teraz tak ,lebo mali sa rušiť stavebné úrady na miestnych úradoch.Niekedy možu žiadať aj vyjadrenie statika ,ale to už je na tebe ako to vybavíš...:D
šebka
29.04.08,05:18
My ideme prerábať jadro teraz, potrebovali sme súhlas spoločenstva, navštívili sme statika, vyjadrenie projektanta statiky, kde napísal stavebné úpravy /myslím, že sme platili 2400 SK/ a potom na mesto -odbor stavebnej správy . A teraz do práce....
Ofélia
29.04.08,06:44
, potrebovali sme súhlas spoločenstva, navštívili sme statika, vyjadrenie projektanta statiky, kde napísal stavebné úpravy / a potom na mesto -odbor stavebnej správy . A teraz do práce....

Myslím že takto je to určite správne aj bezpečné, vzhľadom k tlaku na nosné múry.
kyblik
17.03.10,16:46
tam stačí len a bytoví podnik napísať žiadosť.
Ak máte záujem my vám to môžme zrealizovať myslím tú prestavbu

Posledný príspevok je starý dva roky :eek:...

mimotemy Nevadí, veď možno čakali práve na Teba...:o