JOVI
28.04.08,17:52
ludia,
sme obcianske zdruzenie, ktore nesidli vo svojich priastoroch co sa tyka vlastnictva objektu, cize vsetky poplatky vratane elektrickej energie su fakturovane na vlastnika objektu - obec
napriek tomu, kedze mame 3 - 4 zamestnancov v priemere, prisiel nam vymer na koncesionarske poplatky. sme povinny ich platit, aj ked NIE SME ODBERATELIA ELEKTRINY?
Braňo
28.04.08,16:05
v prípade zamestnávateľa nie je rozhodujúce, či odoberáte elektrickú energiu alebo vlastníte TV. máte nad troch zamestnancov, takže Ťa nepoteším, máte povinnosť platiť. :mee:
m.hladka
28.04.08,16:06
áno
JOVI
28.04.08,17:54
este som zabudol dodat, nasi zamestnanci su vyhradne iba dohodari, s prijmom do 5000 /odvadzame zrazkovu dan/. Nehra to ziadnu rolu....?

DAKUJEM
Andyke
28.04.08,18:15
Dohodári nepatria do počtu zamestnancov - takže nemusíte platiť, ale treba vyplniť tlačivo a vrátiť im.
JOVI
28.04.08,18:33
dakujem

uz som to nasiel aj tu

http://www.rtvs.sk/rtvs/?__p=mmFFAQ&__id=mmFFAQ.Adapter1.aaDefaultAction&_sid=2FAcH2XMjuo0Ysgy&_fs=P&_ts=39566%2C8863897222

napriek tomu srdecne dakujem, uz som chcel ist platit.. :-))

al eaj tak, v zakone to najst.... ee

a socialna poistovna dobre vie ze mame dohodarov, preco potom dala podklady s "predpokladanym poctom zamestnancov : 3" ???

toto je ten socialny stat???? mne v STV reklama nevadi, ked to mam lacnejsie... stary dobry Rybnicek. nie tento "komanc" co tam je teraz.. :-(


STE TU VSETCI SUPER!!!