veronica
05.04.05,11:43
:confused: Prosím poradí mi niekto s pohľadávkami a záväzkami??
Berie money S3 vydanú faktúrku ako za pohľadávku a prijatú faktúrku za záväzok?
Ak áno tak prečo keď tlaším knihu záväzkov a pohľadávok tak mi "tlačí" prázdny list????:confused:
Zita5
05.04.05,09:48
:confused: Prosím poradí mi niekto s pohľadávkami a záväzkami??
Berie money S3 vydanú faktúrku ako za pohľadávku a prijatú faktúrku za záväzok?
Ak áno tak prečo keď tlaším knihu záväzkov a pohľadávok tak mi "tlačí" prázdny list????:confused:

Já v tomto SW síce nerobím , ale skús si pozrieť ako máš nastavené dátumy . Je to vec nastavenia .
Ľuba
05.04.05,10:00
:confused: Prosím poradí mi niekto s pohľadávkami a záväzkami??
Berie money S3 vydanú faktúrku ako za pohľadávku a prijatú faktúrku za záväzok?
Ak áno tak prečo keď tlaším knihu záväzkov a pohľadávok tak mi "tlačí" prázdny list????:confused:
Pri tlači záväzkov a pohľadávok si v niektorom okne musíš zaškrtnúť tlač aj ostatných pohľadávok a záväzkov.
veronica
05.04.05,10:09
kde to tam je? Ja mám napríklad len vystavené faktúrky iné pohľadávky nemám...nevytlačí mi nič...čím to prosím je?
Ľuba
05.04.05,10:15
Účtovníctvo - tlačové zostavy - stav záväzkov a pohľadávok ku dňu a tam to všetko máš.
veronica
05.04.05,10:18
Super :))) ďakujem ti :).
Je to v konečnom dôsledku chápané ako kniha pohľadávok a záväzkov?
Ľuba
05.04.05,10:22
No to asi nie, pretože kniha pohľadávok a záväzkov by mala obsahovať všetky záväzky a pohľadávky, táto zostava obsahuje len neuhradené.
veronica
05.04.05,10:26
Nerozumiem tomu, že mi neukazuje v knihe pohľadávok a v knihe záväzkov nič, hoci mám vydané aj prijaté faktúrky...čím to môže byť?
Ľuba
05.04.05,10:45
Nerozumiem tomu, že mi neukazuje v knihe pohľadávok a v knihe záväzkov nič, hoci mám vydané aj prijaté faktúrky...čím to môže byť?
Faktúry nie sú v knihe pohľadávok ale v knihe faktúr !!! Účtovníctvo - vystavené faktúry - tam si dáš tlač kniha faktúr. Dtto prijaté fa.
veronica
05.04.05,10:46
Oky myslela som,že to berie ako záväzok...ďakujem ti