mirror
29.04.08,08:18
chcel by som sa spytat,pred nedavnom prislo mojej priatelke zle až tak,že odpadla a potom jej bolo celý deň akosi nevolno...je sice teraz velmi vyťažená(fyz. aj psych.),ale v praci jej to všetky kolegyne tvrdili,že jew tehotná...mám sa pripraviť na to,že budem otcom?..má niekto skúsenosti s takýmito prejavmi? ďakujem
evka-janekova
29.04.08,06:23
Kolegyne nech si hovoria co chcu, prvoradé je ako sa citi ona. Nevoľno jej mohlo prísť z prepracovanosti, ale aj z toho, že je tehotná. ;)
Každá zena ma iné príznaky, mne nebývalo vôbec zle, ked som čakala malého, ani som nevedela ze ho mam v brušku. A niektoré ženy obíjmajú wc misu aj pol roka.... :o

Prvý príznak je vynechanie menštruácie, no ak chces istotu, tak zájdi do lekárne a kup tehotenský test a ak chces 100 % istotu, chod s nou ku gynekológovi...

Ak je, tak blahoželám a držte sa.... :rolleyes:
Ofélia
29.04.08,06:31
Súhlasím s evka-janeková, kúpte jej tehotenský test sú dva typy jeden čo sa robí len ráno teda s ranným močom a druhý typ že sa robí kedykoľvek cez deň.

Ako viete mame tu aj modernú chorobu helikobaktera, ktorý tieš spôsobuje, nevoľnosti a niekedy až odpadnutie.


Takže dnes treba ísť do lekárne pre tehotenský test :)
mamminta
29.04.08,09:37
súhlasím s kočkami predo mnou, ale ja by som si dala pozor aj na dehydratáciu :)

ani ja som s tehotenstvom nemala problémy a keby mi nerástlo bruško, a nevedela som o tom, tak neverím....
Bionda
29.04.08,10:37
A vlastne však si bol koniec - koncov pri tom, mohol by si o tom vedieť čosi aj ty :)
Ale inak naozaj môže to byť aj znížený cukor v krvi, nízky tlak, psychické vypätie, nuž určite ak mieriš na tehotenstvo, nikto to nebude vedieť lepšie ako vy dvaja s priateľkou najmä po tehotenskom teste a návšteve lekára, ktorý to potvrdí alebo vyvráti. Ak by bola tehotná a odpadávala by, ani to nie je najlepší príznak a treba to sledovať u gynekologa.
Hepi
29.04.08,10:55
Krásna otázka. A chceš byť vlastne otcom? Ak áno, tak to nechaj plávať, o nejaký čas to určite zistíš.
mirror
29.04.08,20:00
Ďakujem za všetky nazory,...trochu ste mi vdychli nádej....nie preto,že by som si to neprial, ale momentálne nie sme pripravený na dieťa(hlavne moja priateľka,ktorá ešte študuje) ,ale keby by nám to bolo dané,idem so všetkými silami dotoho...!!!:cool:
jarosenka
30.04.08,12:17
Držím palce. A daj vedieť, ako ste dopadli.:)
mirror
09.05.08,04:48
Včerajším dňom moje starosti pominuli.. všetko prišlo ako malo..... :-) takže,príčina bola iná...ďakujem vám všetkým,za názory....
VladoaKatka
09.05.08,05:43
mirror to je fajn, že máš po starostiach, že je to v poriadku, ale sľúb, že ak naozaj to bude, že to naozaj príde a nebude to planý poplach,bude to ten najkrajší okamih, že budeš držať svoje dieťa v náručí - dáš nám o tom vedieť.
misomiso
09.05.08,05:53
Ked bude tvoja priatelka tehotna, tak ty to zistis ako prvy. Krasne sa jej naleju prsia :).