Elox
29.04.08,14:21
Dobrý deň.
Síce som sa na tejto stránke dočítal, ako spojazdniť MS-DOS aplikáciu pod Windows XP, ale zrejme išlo o 32-bitovú aplikáciu. Ja som to snažil spojazniť aj podľa návodu na Microsoftackej stranke support-microsoft-com/kb/314106/sk()namiesto pomlciek bodk) kde som jedine dočítal že systém Windows nepodporuje 16-bitové programy, ktoré vyžadujú neobmedzený prístup k hardvéru.Keďže ide o práve takúto aplikáciu tak som tu skončil.
Jeto aplikácia napísaná vo FoxPro 2.5 pre fiškálnym odul HATES. Ak s tým máte niekto nejaké skúsenosti (emulátor, virtualizácia atď), bol by som vám veľmi vďačný za pomoc.Pomohli by ste nielen mne ale mnohým ďalším. Za akékoľvek ohlasy vám ďakujem.
scorp
30.04.08,07:47
Pre upresnenie: Ide o skompilovany exe, alebo sa spusta cez Runtime. Ak Runtime, tak staci vytorit batch (davkovy subor), kde foxprort sa spusta s parametrom +x, ktory priradi extended pamat. Pre upresnenie staci zagooglit a zistit nastavenia. V tomto konkretnom pripade by som sa dotazoval priamo vyrobcu.
IT Solutions
01.05.08,01:04
co tak "spustit v inom rezime"?

vlastnosti odkazu/kompatibilita/
sthruska
01.05.08,05:29
//co tak "spustit v inom rezime"?

Ale on chce MS DOS, čo tam nie je!
Elox
01.05.08,07:36
to scorp: je to skomplimovane v exe. to s tym bat suborom uz napadlo aj mna ... a vyrobca je akoze fakt magor ...