UGO
29.04.08,15:53
Mam taky problem ked spustim nejaku hru tak mi zamrzne pc a nejde nic robit zistil som ze to je grafikou a ovladace som instalovat najnovsie ovladace a nepomohlo inac mam vistu ultimate help me
Chobot
29.04.08,14:10
Mam taky problem ked spustim nejaku hru tak mi zamrzne pc a nejde nic robit zistil som ze to je grafikou a ovladace som instalovat najnovsie ovladace a nepomohlo inac mam vistu ultimate help me

Robí ti to pri každej hre, alebo len pri niektorých? Sú tie hry kompatibilné pre Win Vistu?
UGO
29.04.08,15:28
su a pri vsetkych
Ľuboslav
30.04.08,05:39
len na doplnenie - podla tvojho prispevku o sp1 predpokladam ze sa jedna o win vista ultimate 64-bit. pisem to preto ze mam na jednotlivych pocitacoch nainstalovany op sys vista 32 aj 64 bit a je velky rozdiel medzi 32 a 64 bit verziou hlavne co sa tyka kompatibility -a to ako deklarovanej tak skutocnej. casto sa stava ze program ktory by mal podla popisu vyrobcu fungovat nefunguje korektne - v podstate lutujem ze som ten 64-bit bordel do kompu vobec daval (mal som sa spokojit s xp sp2 a ozeliet ten rozdiel do 4gb ram a mal by som klud) ibaze kompletna reinstalacia a nastavenie programov, farebnych profilov, kalibracia... by ma asi zabila tak na to kaslem.