Doktor0
29.04.08,16:16
cawte poradaci!!!!
Vie mi tu niekto poradit na autach co sa robia polepi naprikladat celeho auta ako je redbull alebo ako ma realitna kancelaria mmreality polepene cele auto..alebo auta co maju nejaku raklamu nalepenu na celom aute...alebo co maju nejake firmy nalepene na auta nazov firmy, sidlo, telefon.

Viete mi poradit ze aka tlaciaren sa pouziva na tacenie takych foli a ake folie sa pouzivaju!!!!!mohli by ste mi napisat nazov takeho stroja aj znacku a popripade by sme mi mohli poslat foto tej tlaciarni na email mm.carens@gmail.com
Dakujem s pozdravom Michal
Madam Kurie
29.04.08,14:28
Canon Pixma 8500 má 8 farebných náplní a tlačí Formát A3
Alebo PIXMA iX4000
Folie : 3M™ Fólie CG3460 pre atramentové tlačiarne
Doktor0
29.04.08,14:33
alebo ako su polepi foli ako maju policajti na autach ze POLICIA a ten zeleny pas...to myslim aby ste ma pochopili ze co chcem...poradte mi prosim aku tlaciaren mam pouzivat na tlacenie takych foli a ake folie mam pouzivat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DUFAM ZE SA NIEKTO TAKY NAJDE MEDZI NAMI A POARDI MI DAKUJEM
Madam Kurie
29.04.08,14:59
Mimaki tlačiareň , ktorú zháňaš.http://www.mimaki.co.jp/english/top/index.php

Vyrezávací ploter Mimaki CG-130EX má maximálnu efektívnu šírku vyrezávania 1300 mm a rýchlosť do 80 cm/s.
chlap
29.04.08,15:05
cawte poradaci!!!!
Vie mi tu niekto poradit na autach co sa robia polepi naprikladat celeho auta ako je redbull alebo ako ma realitna kancelaria mmreality polepene cele auto..alebo auta co maju nejaku raklamu nalepenu na celom aute...alebo co maju nejake firmy nalepene na auta nazov firmy, sidlo, telefon.

Viete mi poradit ze aka tlaciaren sa pouziva na tacenie takych foli a ake folie sa pouzivaju!!!!!mohli by ste mi napisat nazov takeho stroja aj znacku a popripade by sme mi mohli poslat foto tej tlaciarni na email mm.carens@gmail.com
Dakujem s pozdravom Michal

Na takéto veci sa používajú veľkoformátové tlačiarne alebo plotre. Napr. Canon ImagePROGRAF (http://www.alfaoffice.sk/?produkt=CANON-ImagePROGRAF-iPF-6100-+-podstavec-+-4-x-papier-24&mod=produkt&sub=3123&PHPSESSID=2e60af7b0810c33496de97c2e94474e7) alebo HP designjet 110plus (http://obchod.fotovideoshop.sk/detail/369/1761/velkoformatova-tlaciaren-hp-designjet-110plus-nr.html) .
Stefan2005
29.04.08,15:28
Doktor0
30.04.08,16:44
dakujem vsetkym co mi poradili....ak este niekto vie poradte!!!!..daka
IT Solutions
01.05.08,00:03
davam zapravdu chlapovi.

taketo veci sa tlacia na produkcnych strojoch jednak lebo je vysledok kvalitnejsi, potom lebo su schopne vytlacit v casovom horizonte podstatne viac uloh a do tretice lebo naklady na tlac su niekolkonasobne nizsie ako pri domacej Pixme...


SUMA SUMARUM:
pokial si chces vytlacit jednu, dve, pat nalepiek na auto je dostupnych dost tlaciarni pre smrtelnikov

pokial by si sa tym chcel zivit, odloz si minimalne 200.000 na produkcny stroj. MINIMALNE
Pru
04.06.08,07:24
ahojte, chcela by som sa opýtať či sa dajú plniť náhradným atramentom aj náplne 88 z HP 7700? Doteraz som mala 1350 hp, tam som vybrala kazetu a naplnila injekciou, ale asi u tých 88 to nepôjde. ďakujem