Doktor0
29.04.08,16:28
Ahojte som Michal a pochadzam zo Ziliny. Dakujem ze mozem byt zaregristrovany tu medzi vami na porade. chcem podakovat tym ludom co vymysleli tuto www-stranku aj co na nej spolupracuju..bol to pekny vymysel nieco taketo zriadit...a chcem sa podakovat vsetkym ludom co su prihlaseny na tento server ze svoj cas obetuju a poradia mne aj inym ludom!!!!!
Vela veci sa tu da dozviet...este raz vsetkym dakujem za ochotu!!!!:)
Kazu
29.04.08,16:14
Ahojte som Michal a pochadzam zo Ziliny. Dakujem ze mozem byt zaregristrovany tu medzi vami na porade. chcem podakovat tym ludom co vymysleli tuto www-stranku aj co na nej spolupracuju..bol to pekny vymysel nieco taketo zriadit...a chcem sa podakovat vsetkym ludom co su prihlaseny na tento server ze svoj cas obetuju a poradia mne aj inym ludom!!!!!
Vela veci sa tu da dozviet...este raz vsetkym dakujem za ochotu!!!!:)

Vitaj medzi nami. "Doktor" sa vždy zíde :---
lorelei
30.04.08,06:19
Ahojte som Michal a pochadzam zo Ziliny. Dakujem ze mozem byt zaregristrovany tu medzi vami na porade. chcem podakovat tym ludom co vymysleli tuto www-stranku aj co na nej spolupracuju..bol to pekny vymysel nieco taketo zriadit...a chcem sa podakovat vsetkym ludom co su prihlaseny na tento server ze svoj cas obetuju a poradia mne aj inym ludom!!!!!
Vela veci sa tu da dozviet...este raz vsetkym dakujem za ochotu!!!!:)

Prajem Ti , tu krasnu zavislost, co tu mame vsetci:D. Hlavne - cit sa tu medzi nami dobre.:)
pepsikova
30.04.08,09:27
..tak vitaj "doktor" medzi nami...veru zídeš sa,aj si mohol špecializáciu dopísať:)))))))myslím to,samozrejme ,zo srandy..
Doktor0
02.05.08,11:32
dakajume za privitanie....:))))))).....