kečo
30.04.08,09:55
Dobrý deň. Kto mi vie rýchlo poradiť-keď si chcem niečo otvoriť napr. v maily prílohu stále mi to zruší na error a vyhodími internet až na plochu,čo to je?Poraďte rýchlo. Díky.
chlap
30.04.08,08:41
Dobrý deň. Kto mi vie rýchlo poradiť-keď si chcem niečo otvoriť napr. v maily prílohu stále mi to zruší na error a vyhodími internet až na plochu,čo to je?Poraďte rýchlo. Díky.

Skús to popísať trochu zrozumiteľnejšie :confused: .
kečo
02.05.08,09:02
Keď som napr. v maily otvorim si správu a mám v nej prílohu,keď na ňu kliknem tak mi to vyhodí tabuľku a v nej je 1 kolonka error a ďalšia kolonka je poslať správu o chybe.
pepo_p
02.05.08,12:25
Tvoj asociovaný program, ktorý by sa mal spustiť pri otváraní prílohy je zrejme nem-funkčný. Skús popísať pri akých prílohách ti to robí (určite nie pri všetkých). a prípadne preinštaluj ten program.
Fero11
03.05.08,03:14
nerozumiem tomu "vyhodími internet až na plochu" pozeras si postu, cez win clienta, alebo cez webove rozhranie ?
kečo
03.05.08,08:40
Pozerám si poštu v centrum.sk a keď si otvorím prílohu tak mi to vihodí error internet a musím zasa odznova prihlásiť na centrum.sk.
mamina h.
03.05.08,09:22
Pozerám si poštu v centrum.sk a keď si otvorím prílohu tak mi to vihodí error internet a musím zasa odznova prihlásiť na centrum.sk.
podobny problem ma tieto dni www.gmail.com (http://www.gmail.com), uz oznamili, ze o probleme vedia a riesia to, moze byt, ze problem nie je na tvojej strane, pouzivas to uz dlho? skusila si to aj z ineho pocitaca?
Fero11
03.05.08,12:52
Pozerám si poštu v centrum.sk a keď si otvorím prílohu tak mi to vihodí error internet a musím zasa odznova prihlásiť na centrum.sk.Neviem ako na centrume, ale ja mam na sezname a prilohy, ktore su v poste, tak sa daju rovno otvorit, alebo ulozit. Skus si prilohu ulozit na HDD a tak ju skus otvorit
btw, v akom formate je ta priloha (myslim, zip, exe, doc ...atd)
kečo
04.05.08,12:36
Už to mám asi 2 mesiace,ale nerobilo mi to tak často, ale teraz stále.niektoré prílohy si otvorím a niektoré nie.na druhom počítači si prílohy z môjho mailu otvorím v pohode.tak asi to bude problém počítač-internet ale neviem čo.
Stevo5
04.05.08,15:19
Kečo - neodpovedal si fero11 na otázku o príponách.
A tie prílohy - alebo súbory s takými istými príponami - sa nedajú otvoriť na tvojom počítači ani ak si ich uložíš na HDD?
Pýtam sa na to preto, že píšeš že na inom PC sa dajú otvoriť v pohode. Potom by bola chyba na tvojom PC, niečo sa ti "pokazilo", odinštalovalo. Ale potrebujeme vedieť o aké prílohy (prípona) sa jedná.
kečo
05.05.08,15:55
Dávam to urobiť technikovi,príde sa na to pozrieť z internetu,aká príloha? mám tam napísané príloha chcem si ju otvoriť a nič-error.