balunka
30.04.08,11:48
prosím o radu
Chcem predeliť izbu sadrokartónom a urobiť šatník.
Musí tam byť vetranie?
Aké?
Ďakujem za každý názor a skúsenosť
balunka
13.05.08,04:53
prosím o radu
Chcem predeliť izbu sadrokartónom a urobiť šatník.
Musí tam byť vetranie?
Aké?
Ďakujem za každý názor a skúsenosť
Nikto mi neporadí?
uko
13.05.08,05:10
nemám s tým skúsenosť ale myslím si, že to možno ani netreba riešiť. veď ani skriňa nemá vetranie. lebo môže tam ísť zbytočne prach. skôr raz za čas prevetrať. ale to je len môj názor.
petmar
13.05.08,05:43
Ťažko je radiť, keď nevieme, ako je tá izba predelená, aká bude veľkosť novej miestnosti, či je to v paneláku alebo v rod. dome, ako sú vonkajšie steny zateplené, či sú studené a mnoho iných vecí. My máme šatník bez okna, ale sú tam veľké dvere a slabé vetranie na poval, a veru z obvodovej, zatiaľ nezateplenej steny niekedy riadne zatiahne.
Ale kľudne by som urobil ten šatník a ak budú problémy, napr. s plesňou môžu sa riešiť dodatočne. ;):)
Braňo
13.05.08,06:22
Pokiaľ nemáš problém s vlhkosťou a máš vlhosť v byte do 53% tak to nemusíš riešiť. Samozrejme nevidím, či máš v izbe vetranie oknom.
balunka
14.05.08,07:58
Pokiaľ nemáš problém s vlhkosťou a máš vlhosť v byte do 53% tak to nemusíš riešiť. Samozrejme nevidím, či máš v izbe vetranie oknom.
Je to v RD,dve steny sú vonkajšie,v izbe je veľké okno,vonkajšie steny plánujeme zatepliť
macis
14.05.08,08:11
Mám šatník bez vetrania, a vôbec nie je žiadny problém. Nechávam sem tam pootvorené dvere.