mamminta
30.04.08,15:52
možno vám to už niekedy prišlo ako mail (ako práve mne), ale nedalo mi, nedať to sem, nech sa pobavia aj iní.....

nikoho nechcem uraziť..... ;) ale keď už sú tu aj tie detské.......

1. Mala k nam necakane prist navsteva, v chladnicke vymetene a tak som
poslala svojho muza do hypermarketu nakupit. Vravim mu: "Drahy, v
kuchyni mas listocek, co mas kupit" a isla som chystat jedlo pre
navstevu. Sadol do auta, odisiel a za 15 minut telefon - prosim ta, ako
>mam kupit 250 gramov hladkej muky? Miesto listku (velkeho ako krava) s
nakupom, mi zobral recept na kolac, ktory som mala polozeny pri pocitaci
a on siel podla toho nakupovat.
>
>2. Ma pobavil, ked mi zobral v sprche peelingovy sprchovy gel (bol
lenivy si obehnut pre svoj) a vravi: Prosim ta, ako to tu mas dlho? Ved
je v tom nejaky piesok ci co, to je pokazene, nie?
>
>3. Moj syn bol na jesen so svojim otcom cez vikend na horach. Prisli a
ja sa pytam, co to ma syn na sebe? Otecko, ze vraj som mu asi kupila
nove teplaky, nie? Syn tak behal cely vikend vonku v pyzamovych
nohaviciach. V com spal, netusim.
>4. Je to uz davno, dcera bola v jaslickach. Otecko ju siel konecne po
prvy krat vyzdvihnut. Povedala som mu "Mala ma kyblicek".
>Pre nas zeny je samozrejme, ze sa jedna o znacku na skrinke s
oblecenim.
>Co myslite, ze hladal? Ano, samozrejme hladal kyblik, v ktorom ma dcera
oblecenie.
>
>5. On je detailista, presny matematik, ale je potrebne uplne presne
pomenovat polozku, ktoru chcete kupit, pretoze inak neprinesie nic.
>Tak napriklad "slahacku nemali". "Nemali? A pozeral si sa tam vedla
jogurtov?""Ano, pozeral, ale nemali. Mali tam len 12% a 18% smotanu na
slahanie, ale slahacku nie!" A nerob zo mna blbca!
>
>6. Moj muz len tak mimochodom vravi: Ja som ani nevedel, ze mame pracku
so susickou!
>Ja na to: no to teda nemame. On: no to je cudne, ja som vypral pradlo a
ked som ho vybral, tak bolo suche! No ale aj tak som ho zavesil na
balkon, aby preschlo!
>Ano, pradlo bolo suche, pretoze nepovolil vodu! Pracka teda neprala, on
vybral tie svoje smradlave a spinave ponozky a este ich zavesil na
balkon!
>
>7. Ja som nedavno mojho draheho nachytala, ako utiera prach na
televizore svojimi ponozkami. Na moj zdeseny vykrik reagoval slovami: No
co, aj tak sa budu prat...
>
>8. Moj muz isiel raz na sluzobku a miesto sprchovacieho gelu si vzal
moj kondicioner na vlasy. Ked som sa opytala, co s nim robil - vraj
umyval (aj vlasy) vraj mu bolo divne, ze to nepeni, ale asi vraj nejaka
novinka...
>
>9. Moj muz miluje tie sladke cokoladove a kokosove tycinky,
oplatky,bananky v cokolade atd. Pri nakupe ukladame vsetko do tasiek
piate cez deviate a doma to vyklopime a ukladame co kam patri. Manzel
bol iniciativny a sam zacal vybalovat nakup a svoje zamilovane tycinky
si odniesol do svojej zasuvky. Lenze sa mu k tym dobrotam primiesala aj
jedna mala nahradna kocka do WC, co sa dava do obalu a zavesi v
>zachodovej mise.
>Vecer pri telke pocujem ako vzdy typicke rozbalovanie a
sustanie,chrupnutie, cucanie a zrazu vyskocil z pohovky, rozsvietil a
zareval:
>Fuj, co to robia za hnoj, zase nejaka inovacia.... No skratka, mlsny
ako pes a uz nevie co by zozral.
>
>10. Bola som v porodnici a chcela som od manzela nech mi kupi balenie
neperlivej vody, prsne vlozky a toaletny papier. Dostala som balenie
mineralky, odlicovacie tampony a papierove kuchynske utierky.
>
>11. Uvarila som hrachovu polievku, dojedli sme ju a ja som napustila
vodu do hrnca, aby sa odmocil. Druhy den som prisla z prace neskor ako
manzel a pytala som sa ci ma hlad. Odpovedal, ze dojedol tu
polievku.......
>
>12. Manzel siel na sluzobku do Francuzska. Pytal sa ma, co by som
chcela ako darcek. A pretoze si radsej oblecenie, parfemy a sminky
kupujem sama, tak vravim: Napriklad nejaku pletovu masku na tvar.
>Rano pred odchodom ma budi:
>Prosim ta, ake mas cislo tvare?
>
>13. Vcera som kupila chlebove placky. Dala som ich do zasobnika na
chlieb a ked moj muz dostal hlad, na nieco by co spapal, prisiel za mnou
s tymi plackami a pyta sa "je toto na jedenie?" no a ja, prave v dobrej
nalade mu vravim "nie, to je novy toaletny papier" a on odpovedal "tak
preco to je medzi chlebom?"
vieroslava
30.04.08,14:09
:D:D:D:D:D Celý monitor musím poutierať, lebo ho mám oprskaný.:D:D:D:D:D
mladymuz
30.04.08,14:30
chvilu som rozmyslal nad tym, ze co by sa stalo, keby toto vsetko prezivala jedna manzelka
mamminta
30.04.08,14:47
chvilu som rozmyslal nad tym, ze co by sa stalo, keby toto vsetko prezivala jedna manzelka

ja prežívam.....
Olice
30.04.08,14:49
chvilu som rozmyslal nad tym, ze co by sa stalo, keby toto vsetko prezivala jedna manzelka
A myslíš, že neprežíva :rolleyes:;). Nepochybuj.....:)
Zuziana
30.04.08,15:03
bod č. 7 aj so slipami alebo tielkom:D
Dáša_
30.04.08,15:38
Tu je originál danej diskusie, sledujem ju od začiatku :))
http://forum.living.cz/viewtopic.php?f=151&t=1493055&st=0&sk=t&sd=a
vieroslava
30.04.08,20:22
Tu je originál danej diskusie, sledujem ju od začiatku :))
http://forum.living.cz/viewtopic.php?f=151&t=1493055&st=0&sk=t&sd=a
No a? Na prebavenie v tomto uponáhľanom svete je to predsa senzačné!!

Doplnenie: A ďakujem, že to sem mamninta dala.
Dáša_
01.05.08,05:13
No a? Na prebavenie v tomto uponáhľanom svete je to predsa senzačné!!

Doplnenie: A ďakujem, že to sem mamninta dala.

No ved ja len, že tam je toho podstatne viac na zasmiatie :D
Dav
01.05.08,05:31
5. On je detailista, presny matematik, ale je potrebne uplne presne
pomenovat polozku, ktoru chcete kupit, pretoze inak neprinesie nic.
>Tak napriklad "slahacku nemali". "Nemali? A pozeral si sa tam vedla
jogurtov?""Ano, pozeral, ale nemali. Mali tam len 12% a 18% smotanu na
slahanie, ale slahacku nie!" A nerob zo mna blbca!

Presne na túto tému sme sa bavili - ja, dcéra a synova priateľka, keď išiel budúci zať do obchodu. S čím sa ozve, že nemajú. Mal napísané -medziiným- 20 dkg liptovská saláma.Čo ak bude liptovský salám. Do toho telefón - miláčik, spýtaj sa maminky, či môže byť 35 dkg salámy, lebo majú len na kusy, a hrášok nemajú ani Bonduel, ani Clever takú veľkú plechovku. My všetky tri výbuch smiechu, nakoniec sme ho navigovali mobilom po obchode. Doma sme mu vysvetlili, že ako presne vhod zapadol jeho telefonát do nášho ohovárania mužov. :---
Odvtedy máme dialóg - "idem kúpiť....(zoznam), mobil si neberiem" s odpoveďou "dobre, ale mobil si vezmi"
mamminta
01.05.08,10:09
bola som na http://forum.living.cz/viewtopic.php?f=151&t=1493055&st=0&sk=t&sd=a a pár "ukradla" :D :D :D

Přítel je schopnej přiject z Tesca s tím, že neměli mléko.... Mají tam dvacet druhů, ale on neví kde, tak ho prostě neměli (tak je to se vším). Když jsem byla v práci, dělal si nudle s mákem. Přišla jsem a ptala jsem, jestli si na to vzal moučkovej cukr(odpověď mi byla jasná) - ne, krystal, ten je na to taky dobrej (volně přeloženo - netuším, kde se nachází něco jako cukr moučka a než bych otevřel špajz a trochu se porozhlédl, bude mi to radši chutnat s krystalem) :-)

To mi se stalo, že jsem uvařila guláš v přetlakáči, odešla pryč a nechala papiňák stát na sporáku s tím, že si manžel vezme oběd až příjde domů. Víte, co obědval? Chleba s máslem, neuměl hrnec otevřít. Živě ho vidím, jak kroutil poklicí na všechny strany a nic. ON technický typ.

ze začátku společnýho bydlení jsme neměli nábytek, tak byly ponožky a spodní prádlo v košíkách, já bílej, přítel béžovej. po týdnu mi vynadal, proč do JEHO košíku dávám MOJE ponožky, šílená scéna, kdy vyndával jedny ponožky za druhýma a dokazoval mi, že opravdu jsou malý...pomalu sem se začala smát až řehtat, což ho naštvalo eště víc. když se dostal na dno, snažila sem se mu mezi záchvatama naznačit, že si ty košíky spletl a celou dobu lezl do mýho a nosil moje ponožky:)

...a na zaver jedna najuzasnejsia jeho hlaska: Mozno vsetky neviete ale je taky kovovy nezmysel co sa vola posuvne meradlo alebo aj sublera. Jedna sa o pomerne presne STROJARSKE meradlo na STROJNE suciastky. Raz ho hladal vo svojom UZASNOM poriadku vo vercajgu. Samozrejme ho po sebe nenasiel a tak doliezol za mnu, ze teda kde je sublera. Ja na to, ze medz vercajgom.
"Tnie je, lebo som ju neodlozila na miesto"
"Ja? Ja som ju bezpecne nemala."
" Mala si, ja sa pamatam!"
"Kedy a naco?"
"Ked si sila. Presne som Ta videl"
Sublera sa nasla medzi vercajkom a ja dodnes nechapem na co by som k sitiu potrebovala subleru.

fakt sa tam oplatí nazrieť..... :D :D :D
Bendymicus
01.05.08,20:32
No to poznam tie stories o hladani zapotrosenych veci... Vzdy sa treba pozriet do jeho vrecak a na obvykle miesta, kam zhodi vsetky veci, ked pride domov...
lepka
01.05.08,20:56
Pred pár rokmi si moj muž predo mnou skrýval peniaze na darčeky na Vianoce,čas Vianoc sa blížil a moj muž prišiel za mnou či neviem kde má tie peniaze o ktorých ja neviem,lebo on nevie kde ich skryl.Na moju odpoveď,že neviem kde má peniaze o ktorých neviem,zareagoval dosť podráždene že je mojou povinnosťou vedieť aj o veciach o ktorých neviem.Peniaze sa hľadali ale našli sa až po Novom roku.Od tých čias mi vždy hlási dávam tam a tam veci,o ktorých "nič nevieš,ale keby dačo, tak mi to povieš, kde som ich dal".Samozrejme vzorne spolupracujem.:D
calawen
02.05.08,04:32
:D:D:D
ludmila12
02.05.08,04:43
:D Mne sa tiež stalo po 15 rokoch manželstva že môj už teraz exmanžel sa rozhodol povysávať si auto. S deťmi sme len na seba pozreli a spýtali sa ho či vie kde sa vôbec zapína vysavač. Odpoveď bola nie som nejaký somár. PO dobrej polhodine vletel dovnútra manžel s tým, že sme mohli povedať, že vysavač je pokazaný.:confused: :rolleyes::---:eek: Ja som sa ho medzi výbuchmi smiechu snažila spýtať či ho dal do tej zástrčky na stene pretože aby vedel vysavač funguje len keď je v elektrine.;) Na to už jeho farba tváre chytila fialový nádych a tak aby sme nemuseli utekať na pohotovosť s infarktom zišla som s ním do garáže. Prišla som k vysavaču stlačila som ho a čuduj sa svete on vysával.:D:rolleyes: On vám tlačil dajaké kolečko ktoré tam bolo napevno a nie a nie sa zapnúť. Aby som mu ale nekrivdila vo svojom odbore bol úžasný odborník ale totálny technický antitalent.

Ešte jedna spomienka z minulosti.Raz som išla variť kôprovú omáčku.Stihla som len uvariť vo vode s bobkovým listom a soľou na kolieska nakrájané zemiaky.Potom som musela odbehnúť. Keď som sa vrátila nemala som čo dovariť. Medzitým prišiel domov manžel a deti.Nabral si čo bolo v hrnci a deťom tiež. Darmo ho deti / mali okolo 6 rokov/upozorňovali že jedlo nie je dovarené museli všetko zjesť pretože čo mamička navarí všetko je dobré a vymýšlať môžu až keď si budu variť sami.:D A že k tomu nie je žiadne mäso nevadí nech si dajú chlieb a nevymýšľajú.

To že o pár rokov neskôr už mu až tak všetko nechutilo potvrdzuje že som mala dolu v ladničke zvlášť od našich potravín zabalenú salámu pre psa a keď si z nej dal tak usúdil že je dajaká čudná akurát tak pre psa :---:mee: dobrá a nechal ju tak.
duves
02.05.08,05:23
Dievčatá, skutočne zábavné. Len tak dalej.:D
kukurička
02.05.08,05:36
To som prekvapená, že tu vznikla táto téma. Ja som Perly mužov uverejnila v Srandičkách už 27.4. na str.208, ale tuto sa okolo toho rozprúdila riadna debata. Ale veď nič sa nedej, naši muži ozaj perlia - občas... Musím si to všetko prečítať, ale už dnes nemám toľko času. Nech sa darí.:)
duves
02.05.08,06:16
Martin Mocko
02.05.08,06:19
To sa tu vážne nenájde žiadna žena, ktorá by svojho manžela aj pochválila?
Asi budem musieť svojej manželke vytvoriť konto na porade...
:D
ludmila12
02.05.08,06:59
Ale nájde sú nenahraditeľní kde by sme sa tak zabavili keby sme ich nemali :---:eek::D
Melnick
02.05.08,07:04
http://www.porada.sk/213697-post115.html

Aby si vedel machinak aj chválime ich . Do marca si ale naše polovičky spravidla musia vystačiť s tými sardelovými očkami.:D:D:D
Martin Mocko
02.05.08,07:07
Hm..musím uznať. Bol som v stave slobodnom viac samostatnejší (hlavne čo sa domácnosti týka) ako teraz v stave ženatom. Možno je to tým, že sme si rozdelily povinnosti s manželkou a každý sa stará o určitú oblasť nášho rodinného života. Aj keď musím uznať, že sa vieme zastúpiť navzájom.
Martin Mocko
02.05.08,07:10
http://www.porada.sk/213697-post115.html

Aby si vedel machinak aj chválime ich . Do marca si ale naše polovičky spravidla musia vystačiť s tými sardelovými očkami.:D:D:D

Klobúk dolu..správny chlap. Ja som na tom podobne s tým januárovo-marcovým obdobím. A tiež ma manželka vidí iba spať vedľa seba..keď sa náhodou v noci zobudí. A tie očká jej asi na budúci rok kúpim zase ja...nech sa pobavíme :D
duves
02.05.08,07:21
Ale nájde sú nenahraditeľní kde by sme sa tak zabavili keby sme ich nemali :---:eek::D
A co by sme robili bez Vas? To ani netreba rozvadzat. Zašli by sme špinou a hladom! :---:D;)
Dáša_
02.05.08,07:28
To sa tu vážne nenájde žiadna žena, ktorá by svojho manžela aj pochválila?
Asi budem musieť svojej manželke vytvoriť konto na porade...
:D

Vieš, ja ked tie pribehy čítam, tak mám občas pocit, že rovnaké veci by mohol tvrdiť moj manžel o mna :D
Pred 8 rokmi sme napriklad dostali ako svadobny dar vysávač a ja dodnes netuším, ako sa zapína :eek:
A zmatkov teda vvyrobím tiež statočne, najmä ked zabudnem, kde som dala kľúče, peniaze, platobnu kartu :)
Zatiaľ sa ale vďakabohu stale netvári, že ma chce vymeniť :)
Martin Mocko
02.05.08,07:42
Vieš, ja ked tie pribehy čítam, tak mám občas pocit, že rovnaké veci by mohol tvrdiť moj manžel o mna :D
Pred 8 rokmi sme napriklad dostali ako svadobny dar vysávač a ja dodnes netuším, ako sa zapína :eek:
A zmatkov teda vvyrobím tiež statočne, najmä ked zabudnem, kde som dala kľúče, peniaze, platobnu kartu :)
Zatiaľ sa ale vďakabohu stale netvári, že ma chce vymeniť :)

Teraz si ma potešila..pozdvihla to povestné mužské EGO :)
Ja osobne som manželku naučil jednu dôležitú vec...vedieť odpapuľovať. Vždy sa snažila vyhýbať sa výmenám názorov..a teraz už vie i svokre povedať svoj názor. :cool:
Zita5
02.05.08,07:42
Vieš, ja ked tie pribehy čítam, tak mám občas pocit, že rovnaké veci by mohol tvrdiť moj manžel o mna :D
Pred 8 rokmi sme napriklad dostali ako svadobny dar vysávač a ja dodnes netuším, ako sa zapína :eek:
A zmatkov teda vvyrobím tiež statočne, najmä ked zabudnem, kde som dala kľúče, peniaze, platobnu kartu :)
Zatiaľ sa ale vďakabohu stale netvári, že ma chce vymeniť :)

Ty zabudneš , lebo ja som toho názoru , že my máme viac starostí a povinností ako muži :) dúfam , že teraz sa muži do mňa pustia .:D
Dokážeme myslieť na viacej vecí a povinností naraz a zároveň ich aj dokážeme súčasne riešiť , lenže muž ,ak sa sústredí na jednu záležitosť , nemožno ho zaťažovať druhou . :rolleyes:

Ale verím tomu , že to neplatí na všetkých mužov , sú aj výnimky .
Martin Mocko
02.05.08,07:45
Ty zabudneš , lebo ja som toho názoru , že my máme viac starostí a povinností ako muži :) dúfam , že teraz sa muži do mňa pustia .:D
Dokážeme myslieť na viacej vecí a povinností naraz a zároveň ich aj dokážeme súčasne riešiť , lenže muž ,ak sa sústredí na jednu záležitosť , nemožno ho zaťažovať druhou . :rolleyes:

Som sa dostal teraz do feministického kruhu..ale musím oponovať. Mne toto manželka hovorila takmer denne, že nevieme zvládať 2 veci naraz. Až raz som skúsil na nej..aby v jedno okamihu riešila 2 veci. Vieš čo mi odpovedala? Že to sa nedá... :eek:
KvetkaK
02.05.08,07:46
Ty zabudneš , lebo ja som toho názoru , že my máme viac starostí a povinností ako muži :) dúfam , že teraz sa muži do mňa pustia .:D
Dokážeme myslieť na viacej vecí a povinností naraz a zároveň ich aj dokážeme súčasne riešiť , lenže muž ,ak sa sústredí na jednu záležitosť , nemožno ho zaťažovať druhou . :rolleyes:

Ale verím tomu , že to neplatí na všetkých mužov , sú aj výnimky .
Zitka súhlasím s Tebou, chlap nevie naozaj robiť viac vecí naraz. ;) A od nás by niekedy chceli aj nemožné .
Dáša_
02.05.08,07:51
Ty zabudneš , lebo ja som toho názoru , že my máme viac starostí a povinností ako muži :) dúfam , že teraz sa muži do mňa pustia .:D
Dokážeme myslieť na viacej vecí a povinností naraz a zároveň ich aj dokážeme súčasne riešiť , lenže muž ,ak sa sústredí na jednu záležitosť , nemožno ho zaťažovať druhou . :rolleyes:

Ale verím tomu , že to neplatí na všetkých mužov , sú aj výnimky .

Nie, nieje to tým. Ja som sa proste na neho spoľahla. Tým to je.

Mmch, minule mi jemne dohováral, prečo som zase v mojej skrini zrušila tie komínkyzo spodného prádla, ktoré mi pravidelne po každom praní vyrába. Tak som mu vysvetlila, že na vine je on, lebo moje obľúbené nohavičky mi dal na samý spodok toho komínka :D

(na vysvetlenie, úplne na začiatku manželstva som ho prichytila, že prádlo, ktoré som poskladala, preukladáva podľa seba - od vtedy sa ho nechytám a pokiaľ zrovna veľmi nerozhrabem jeho komínky, je spokojnosť na oboch stranach )
Martin Mocko
02.05.08,07:54
Nie, nieje to tým. Ja som sa proste na neho spoľahla. Tým to je.

Mmch, minule mi jemne dohováral, prečo som zase v mojej skrini zrušila tie komínkyzo spodného prádla, ktoré mi pravidelne po každom praní vyrába. Tak som mu vysvetlila, že na vine je on, lebo moje obľúbené nohavičky mi dal na samý spodok toho komínka :D

(na vysvetlenie, úplne na začiatku manželstva som ho prichytila, že prádlo, ktoré som poskladala, preukladáva podľa seba - od vtedy sa ho nechytám a pokiaľ zrovna veľmi nerozhrabem jeho komínky, je spokojnosť na oboch stranach )

Tak toho by som chcel spoznať :D
Dáša_
02.05.08,07:57
Tak toho by som chcel spoznať :D

Občas ma až prepadne myšlienka, že mi jednoducho neverí, že to aj ja dokážem urobiť rovnako dobre ako on :D

Ale otvorene som sa spýtala, či mu to nevadí, ked to robí a povedal, že nie. Tak už to neriešim, skôr to občas zneužívam odvolaním sa, že ja to tak úžasne nedokážem, ako on :) :D :cool:
Martin Mocko
02.05.08,07:59
Občas ma až prepadne myšlienka, že mi jednoducho neverí, že to aj ja dokážem urobiť rovnako dobre ako on :D

Ale otvorene som sa spýtala, či mu to nevadí, ked to robí a povedal, že nie. Tak už to neriešim, skôr to občas zneužívam odvolaním sa, že ja to tak úžasne nedokážem, ako on :) :D :cool:

Nie je to náhodou lev? Ja som si tiež zobral levicu..ale tá na šťatie nie je na tom takto. Sme rovnakí "bordelári" obidvaja..čo mi teda vyhovuje. Nerád by som bol, že ma niekto denne péruje za neporiadok.
Dáša_
02.05.08,08:02
Nie je to náhodou lev? Ja som si tiež zobral levicu..ale tá na šťatie nie je na tom takto. Sme rovnakí "bordelári" obidvaja..čo mi teda vyhovuje. Nerád by som bol, že ma niekto denne péruje za neporiadok.

Nie, poriadkumilovná panna :cool:
Martin Mocko
02.05.08,08:05
Nie, poriadkumilovná panna :cool:

Hm...tak máš proste šťastie...a viaceré ženy ti asi potichu závidia ;)
Dáša_
02.05.08,08:14
Hm...tak máš proste šťastie...a viaceré ženy ti asi potichu závidia ;)

Veď ja si to aj vážim :)
účtovník 007
02.05.08,08:16
Ja síce napíšem o chlapovi, ale nie o manželovi ale mojom otcovi. Keď som u nich s malou dcérou bývala, tak na zadoček sa používal taký biely krémik.:D
Raz som ho zabudla na umývadle a on si s ním poumýval zuby. Potom sa maminky pýtal, čo to je za príšernú pastu, ktorá vôbec nepení a ešte ráno ju mal nalepenú na zuboch.:D:D:D
KvetkaK
02.05.08,08:25
Ja síce napíšem o chlapovi, ale nie o manželovi ale mojom otcovi. Keď som u nich s malou dcérou bývala, tak na zadoček sa používal taký biely krémik.:D
Raz som ho zabudla na umývadle a on si s ním poumýval zuby. Potom sa maminky pýtal, čo to je za príšernú pastu, ktorá vôbec nepení a ešte ráno ju mal nalepenú na zuboch.:D:D:D
Dobréééé ..... :):):):)
duves
02.05.08,09:22
Ja síce napíšem o chlapovi, ale nie o manželovi ale mojom otcovi. Keď som u nich s malou dcérou bývala, tak na zadoček sa používal taký biely krémik.:D
Raz som ho zabudla na umývadle a on si s ním poumýval zuby. Potom sa maminky pýtal, čo to je za príšernú pastu, ktorá vôbec nepení a ešte ráno ju mal nalepenú na zuboch.:D:D:D
Moje baby doma chovali morčata (uz su obe pochovane). Raz som na stole objavil taky baliček "keksikov"................:D. Mám pokračovať?
Este vravim manželke, že čo to kupili, take bez chuti.:D:---
tiny77
02.05.08,09:55
Pred par rokmi... po celom dni som sa vecer odhodlala k velkej kope zehlenia. Skoncila som nieco pred polnocou, a kedze som uz nechcela buntosit a sramotit s vesiakmi v detskej izbe, tak som vetrovky, sustaky, a hrube svetriky povesala na operadlo stolicky. Lenze na ich písací stol zvyknem nachystat aj oblecenie pre deti na dalsi den. Kedze som z domu do prace odchadzala prva, odprevadzal deti do skolky manzel. Takto mi vyleteli oci :eek: ked som prisla po maleho popoludni!!! Ten mal na sebe 4 tenke vetrovky, 2 svetre, 1 mikinu a jednu hrubsiu vetrovku z tej stolicky - lebo si myslel, ze toto vsetko mu ma obliect :D da sa k tomu nieco dalsie dodat? Snad len, ze bola neskora jar, skore leto.. vonku 25°C v tieni.
Olice
02.05.08,10:04
Pred par rokmi... po celom dni som sa vecer odhodlala k velkej kope zehlenia. Skoncila som nieco pred polnocou, a kedze som uz nechcela buntosit a sramotit s vesiakmi v detskej izbe, tak som vetrovky, sustaky, a hrube svetriky povesala na operadlo stolicky. Lenze na ich písací stol zvyknem nachystat aj oblecenie pre deti na dalsi den. Kedze som z domu do prace odchadzala prva, odprevadzal deti do skolky manzel. Takto mi vyleteli oci :eek: ked som prisla po maleho popoludni!!! Ten mal na sebe 4 tenke vetrovky, 2 svetre, 1 mikinu a jednu hrubsiu vetrovku z tej stolicky - lebo si myslel, ze toto vsetko mu ma obliect :D da sa k tomu nieco dalsie dodat? Snad len, ze bola neskora jar, skore leto.. vonku 25°C v tieni.
Dodávať už nemusíš naozaj nič :), už dávno som sa tak dobre a s chuti nezasmiala :D:D:D. Chúďa dieťa, veď musel byť dehydrovaný od toľkého potenia :).
ludmila12
02.05.08,10:12
[ myslel, ze toto vsetko mu ma obliect :D da sa k tomu nieco dalsie dodat? Snad len, ze bola neskora jar, skore leto.. vonku 25°C v tieni.[/quote]

a potom že nás naši muži nerešpektujú ;) sú to proste naše poklady nenahraditeľné:D poznám tieto situácie
denisie
02.05.08,10:18
..môj budúci má podľa mňa sklerózu, ráno urobí nejakú vec a o pár hodín si to nepamätá. Napr. nebývame ešte spolu, a keď odchádza nechá si u mňa svojvoľne napr.bundu, hodinky, čiapku..a potom sa doma vadí s mamou že kde mu to dala?? prehrabe celú skriňu, úplne zabudne že si to nechal u mňa.
A to sa mu stáva pravidelne...a tiež súhlasím s tým že nedokáže robiť dve veci naraz...dokonca sám mi to priznal a obdivuje ma ako to dokážem!!:):)
Rozalka
02.05.08,10:23
Ja síce napíšem o chlapovi, ale nie o manželovi ale mojom otcovi. Keď som u nich s malou dcérou bývala, tak na zadoček sa používal taký biely krémik.:D
Raz som ho zabudla na umývadle a on si s ním poumýval zuby. Potom sa maminky pýtal, čo to je za príšernú pastu, ktorá vôbec nepení a ešte ráno ju mal nalepenú na zuboch.:D:D:D
Tak o tomto by som aj ja vedela rozprávať: dávno, pradávno mi mamka volala, že mi po známom šoférovi poslala nechtíkovú masť (do bravčovej masti nasypané lupienky nechtíka a spracované) pre syna na boľavé a hnisajúce nechty. Tak som zavolala bývalému, že má k stanici bližšie, aby to šiel vziať. Keď som došla domov, tak som pozerala na obsah tašky, čo ešte mamka pribalila a pýtam sa, kde je tá liečivá masť? No kde asi, v brušku nenásytného, a vraj: aj sa mi zdalo, že je tá kačacia masť nejaká voňavá...


Nie, poriadkumilovná panna :cool:
Pozor, z poriadkumilovnej panny po rokoch zostáva stará ufrfľaná ježibaba!
evina
02.05.08,10:56
Som sa teda teraz dobre pobavila.... je to však jednoducho preto, že muži sú z Marsu a ženy z Venuše ...našťastie :D:D
Adkah
02.05.08,11:24
Super, od smiechu nevidim na obrazovku :D
mamminta
02.05.08,14:28
(na vysvetlenie, úplne na začiatku manželstva som ho prichytila, že prádlo, ktoré som poskladala, preukladáva podľa seba - od vtedy sa ho nechytám a pokiaľ zrovna veľmi nerozhrabem jeho komínky, je spokojnosť na oboch stranach )

tak toto by som doma chcela ;)
vasulka
03.05.08,11:35
Trochu mimotemy , ale o manželoch....
Monika Kováčová
03.05.08,12:14
pridám sa:

Keď som bola tehotná s Alžbetkou, odviezla ma záchranka do nemocnice. Bolo to medzi Vianocami a Silvestrom. Večer cca o 21,00 mi prišla sms: "Čo robíš?"
Keďže sme boli s "tatinkom" na nože, odpísala som: "Tancujem".

Na druhý deň ma bol s deťmi navšítviť. Dlho sme debatovali a pri odchode sa pýta: "Ozaj, a čo ste mali včera diskotéku?"

Pozerala som ako puk.. On bol presvedčený, že nám tam niekto robil silvestrovsko vianočnú zábavu...
Hmmm a to krivo na mňa sestričky pozerali, keď som zišla z postele.
danushka
03.05.08,13:32
Moje baby doma chovali morčata (uz su obe pochovane). Raz som na stole objavil taky baliček "keksikov"................:D. Mám pokračovať?
Este vravim manželke, že čo to kupili, take bez chuti.:D:---
Duves, ale to si nevedel, že to je pre morčatá...
Ale my sme boli veľmi dávno na opekačke, deti boli ešte malé a v tom čase ešte aj náš pes - bolo šteňa malé. Dcéra držala kus kuracieho stehna v rúčke a psíča na ňu tak túžobne pozeralo, že ona sa nad ním zľutovala a ponúkla mu teda svoje kuracie stehno. Keď to zbadal môj muž...skríkol:,,Preboha, nedávaj mu to, veď tam je ešte kopec mäsa!", vzal to stehno a zjedol ho:eek::eek::eek:! No v tej rýchlosti sme sa nezmohli ani na slovíčko a samozrejme, že najviac bol sklamaný náš psík Benji.
A čítali sme v očkách toho šteňaťa - ....ty jeden nenažranec...:D:D:D
Gabi03
03.05.08,13:46
Tak ja mám čerstvú príhodu môjho manžela.
Aj napriek tomu, že má od vojenčiny vodičák skoro na všetko (tuším len autobus nie), vôbec nie je nadšený, keď musí šoférovať. Dnes bol v práci na aute. Pokiaľ ide po obvyklej trase, všetko je v poriadu. No dnes, po práci, bol jeden východ na kruhovom objazde zablokovaný, tak musel vybrať inú trasu. Najkratšia bola prepchatá, tak sa vybral inou. Dostal sa do jednosmerky na konci ktorej v križovatke bol prikázaný smer doprava. Samozrejme on odbočil doľava, lebo to bolo kratšie. A ja doma som sa len smiala, že ako si skrátil cestu ani o tom nevediac. Našťastie bola malá premávka a ani žiadny policajti na okolí. A že sa nič nebezpečné nestalo. :rolleyes::D
Karas Milan
03.05.08,15:42
Ahoj Maminta.
Pre presnosť si tému mohla nazvať aj "perly českých mužov".
A o tom ,že :
""ja prežívam....."
pomerne silne pochybujem žeby to ten tvoj tak presne kopíroval.

Ahoj
Ka Mil
Monika Kováčová
03.05.08,16:07
možno vám to už niekedy prišlo ako mail (ako práve mne), ale nedalo mi, nedať to sem, nech sa pobavia aj iní.....

nikoho nechcem uraziť..... ;) ale keď už sú tu aj tie detské.......



Zvýraznila som zadanie mamminta . Ka Mil asi si prehliadol, že? :)
danushka
03.05.08,16:13
Ahoj Maminta.
Pre presnosť si tému mohla nazvať aj "perly českých mužov".
A o tom ,že :
""ja prežívam....."
pomerne silne pochybujem žeby to ten tvoj tak presne kopíroval.

Ahoj
Ka Mil

Milanko, ale toto sa tu nerobenká...my tu žijeme v láske a porozumení a nerýpeme do seba, nefrfli nám tu, lebo ťa hodíme medzi ostatné perly;)
ivako
03.05.08,17:04
Nedávno sme sa so známymi bavili o prerábaní kúpelne. Keď prišla reč na dlažbu, manžel suverénne zahlásil, aby si kúpili takú, akú máme my, lebo na tej sa vôbec neusádza prach, stále je čistá.Na to som poznamenala, že samozrejme, ked ju každý deň umývam.
Karas Milan
03.05.08,17:13
Ahoj Danushka.

Ja nechcem rýpať,preto pridám jednu moju asi spred 5 týždňov :

Mal som mobil na nabíjačke na kuchynskej linke. Obliekam si vetrovku+ pozerám na hodiny+ dávam mobil do vnútorného vrecka vetrovky+ rozmýšľam o poradí čo skôr vybaviť +++ sa divím,že kto ma to ťahá za vetrovku naspäť a to káblik potvora.

Ahoj
Ka Mil
P.S.(Toto je vraj zaručené - hovorila to jedna pani veľmi dávno
keď bola za katedrou - že vraj 4 sú 4 a nie 3).
danushka
03.05.08,17:32
No vidíš Milanko, takto sa nám páčiš:):):)...
arizona
03.05.08,17:36
My máme doma také nepísané pravidlo, že o vnútro domu sa starám ja,vonkajšie objekty a dvor upratuje manžel.Keď sme sa pred pár rokmi presťahovali z činžiaku do domu,samozrejme som rozdeľovala veci do kuchyne a skríň ja.Muž sa často pýtal,čo kde máme, kde čo má uložiť.Trpezlivo som vysvetľovala.Ale nakoniec spohodlnel...a mňa to už začínalo štvať.
Keď sa ma asi po 1000-ci krát spýtal s mokrou osuškou(po kúpeli) v rukách, alebo s hrncom v rukách -kde to má dať, začala som odpovedať úplne nezmyselnými odpoveďami typu : daj si to do postele pod vankúš, prehoď cez plot k susedom apod.
Zasmial sa , ale pochopil. Dnes sa občas na to zasmeje, keď kráča s mokrou osuškou na dvor ku šnúram,často povie,že si ju ide dať pod vankúš...:D:D:D
Karas Milan
04.05.08,03:34
Ahojte.

Asi všetky viete , že aj s malým môže byť sranda (keď sa mu to aj nechtiac podarí).
Tak ako vnukovi.
Viezol som ho k nám autom na návštevu (asi pred 1/2 rokom - mal 4 aj 1/4) ,
keď po ceste zahlásil :
"zákrutová križovatka".
Skúste 24 hodín hádať , čo to je (má to logiku).

Ahojte
Ka Mil
Dáša_
04.05.08,04:42
Ahojte.

Asi všetky viete , že aj s malým môže byť sranda (keď sa mu to aj nechtiac podarí).
Tak ako vnukovi.
Viezol som ho k nám autom na návštevu (asi pred 1/2 rokom - mal 4 aj 1/4) ,
keď po ceste zahlásil :
"zákrutová križovatka".
Skúste 24 hodín hádať , čo to je (má to logiku).

Ahojte
Ka Mil



žeby kruhový objazd? :D:D
Karas Milan
04.05.08,05:01
Ahoj Dáša.
Pekné.Na prvý pokus.

Ka Mil
P.S.
Čo by si odpovedala asi pred mesiacom :
""keď je 600,700,800,900 nekonečno , konečno.
Koľko je konečno a nekonečno ???
mamminta
04.05.08,11:15
Ahoj Maminta.
Pre presnosť si tému mohla nazvať aj "perly českých mužov".
A o tom ,že :
""ja prežívam....."
pomerne silne pochybujem žeby to ten tvoj tak presne kopíroval.

Ahoj
Ka Mil

:D :D :D
danushka
04.05.08,14:17
Ahoj Dáša.
Pekné.Na prvý pokus.

Ka Mil
P.S.
Čo by si odpovedala asi pred mesiacom :
""keď je 600,700,800,900 nekonečno , konečno.
Koľko je konečno a nekonečno ???
....kým sa Dáša vyjadrí, ja mávam často nekonečno do výplaty a konečno, keď je prázdno v peňaženke...:)
Karas Milan
04.05.08,16:08
Ahoj Danushka.
Ja ti rozumiem ,(možno aj chápem), ale mňa sa to pýtal 4 a 3/4-ročný vnuk
a ten by sa s takouto odpoveďou neuspokojil.

Ahoj
Ka Mil
danushka
04.05.08,19:22
Ahoj Danushka.
Ja ti rozumiem ,(možno aj chápem), ale mňa sa to pýtal 4 a 3/4-ročný vnuk
a ten by sa s takouto odpoveďou neuspokojil.

Ahoj
Ka Mil
No môj syn, keď sa učil rátať do 10 vo veku Tvojho vnuka, tak to vyzeralo asi takto :
jeden, dva, tri, päť, sedem, desať, šesť:D:D:D
...takže Milanko, ber to tak, že Vy chlapi - perlíte odmalička...a čím ste starší, tým perlíte viac;)
Eulalia
05.05.08,03:11
Možno sa nám tu niektorí muži z Porady cítia dotknutí, ale nemusia;), veď oni nás tak krásne poohovárajú vždy pri pive:---:D
ludmilla
05.05.08,05:54
Mám v celku šikovného muža, ale tiež sa mu občas zadarí.
Keď boli deti menšie 5-6 ročné, chodili občas spať k svokre, pretože sme s manželom skoro ráno odchádzali do práce. Manžel mal taký zvyk, že ich uložil spať a ich spodmé prádlo (na opranie) si vložil do vrecka saka a priniesol domov. Raz sa mu však stalo, že dcérine nohavičky zabudol vyložiť a vypomstilo sa mu to hneď ráno na rannej porade. Nečakane sa mu kýchlo a on automaticky vytiahol z vrecka namiesto vreckovky dcérine nohavičky.:D:D:D....ako to potom vysvetlil kolegom to sme už nerozoberali...


Priznám sa, že i mne sa občas zadarí, aby som nekrivdila manželovi.
Jedno letné ráno keď som nutne potrebovala auto manžel zaspal do práce a zobudil ma nech ho tam hodím. Mne sa stávať nechcelo a obliekať už vôbec nie. Tak som v kratučkej nočnej košielke, bez telefónu sadla s ním do auta, cestou tam som si ešte pospala a cestou naspäť som však zrazila srnku, vyskočil nejaký zázračný bezpečnostný ventil a auto sa stalo nepojazdným.
Zostala som teda v ľahkej krátkej, priesvitnej nočnej košielke, strapatá, v najväčšej rannej špičke medzi dedinami v nepojazdnom aute bez telefónu:mee::mee::confused::confused::rolleyes:: rolleyes:......ďalej to už asi opisovať nemusím.....
duves
05.05.08,05:59
Rozčuluje ma polovička, keď v byte niečo poprehadzuje. Nabytok a pod. A uplne najviac ak v kuchyni veci. Stači, ak držiak na nože a chlebnik prehodi z jedneho konca linky na druhy. Potom mam mesiac dojem, že som na navšteve. Asi to prilepim.:D
kukurička
05.05.08,14:15
Mám v celku šikovného muža, ale tiež sa mu občas zadarí.
Keď boli deti menšie 5-6 ročné, chodili občas spať k svokre, pretože sme s manželom skoro ráno odchádzali do práce. Manžel mal taký zvyk, že ich uložil spať a ich spodmé prádlo (na opranie) si vložil do vrecka saka a priniesol domov. Raz sa mu však stalo, že dcérine nohavičky zabudol vyložiť a vypomstilo sa mu to hneď ráno na rannej porade. Nečakane sa mu kýchlo a on automaticky vytiahol z vrecka namiesto vreckovky dcérine nohavičky.:D:D:D....ako to potom vysvetlil kolegom to sme už nerozoberali...


Priznám sa, že i mne sa občas zadarí, aby som nekrivdila manželovi.
Jedno letné ráno keď som nutne potrebovala auto manžel zaspal do práce a zobudil ma nech ho tam hodím. Mne sa stávať nechcelo a obliekať už vôbec nie. Tak som v kratučkej nočnej košielke, bez telefónu sadla s ním do auta, cestou tam som si ešte pospala a cestou naspäť som však zrazila srnku, vyskočil nejaký zázračný bezpečnostný ventil a auto sa stalo nepojazdným.
Zostala som teda v ľahkej krátkej, priesvitnej nočnej košielke, strapatá, v najväčšej rannej špičke medzi dedinami v nepojazdnom aute bez telefónu:mee::mee::confused::confused::rolleyes:: rolleyes:......ďalej to už asi opisovať nemusím.....
Tá príhoda v aute a v nočnej košielke nemá chybu, no aj tak by si to mohla dopísať dokonca, aby sme vedeli ako si sa dostala domov. Dobrý príklad, že ani v papučiach sa neoplatí len tak si vybehnúť autom a ono sa nedajbože pokazí a potom niekde na zastávke autobusu, alebo peši to vyzerá dosť čudne, nie?
Rozalka
05.05.08,15:59
Rozčuluje ma polovička, keď v byte niečo poprehadzuje. Nabytok a pod. A uplne najviac ak v kuchyni veci. Stači, ak držiak na nože a chlebnik prehodi z jedneho konca linky na druhy. Potom mam mesiac dojem, že som na navšteve. Asi to prilepim.:D
Ale predsa život je zmena ...
tetrisss
05.05.08,17:22
Ked som citala Ludmilu, napadol ma tiez jeden zazitok s mojim starsim synom: rano odchadzal o pol siestej na autobus do Bratislavy a ja ako dobra mama som ho na aute nan zaviezla, kedze bola tma a ja som po navrate planovala zaliest spat do postele, tak som soferovala v nocnej koseli a na tom som mala natiahnute teplakove nohavice. Ked som sa vratila domov a otvarala klucom dvere, s hrozou som zistila, ze syn mi vzal kluce a ja mam jeho. Vletela som do domu, zhodila s postele muza a kedze mi syn nedvihal mobil, vydali sme sa za nim na aute a silno som dufala, ze ho v nasledujucom meste dobehneme a tak som sa este domodila teplakovou bundou. Ked sme dobehli na autobusko, stal tam autobus od nas do Blavy a tak som vletela do neho a hladala mojho milacika a nic, to som este nevedela, ze rano idu dva autobusy, vyplasena som vyletela a zobudili sme mobilom aj druheho syna, ten na mobile na to prisiel a tak nam nic ine neostavalo, len zase prenasledovat autobus az do Nitry. Ked nas tam vodic mnou prelustrovaneho autobusu uvidel, tak malom na nas zavolal psychiatriu. Po asi 2O minutach sa konecne objavil aj ten druhy autobus a medzi vystupujucimi sme videli aj nasho syna, je inak matematik a to je diagnoza. Vysiel z autobusu, kukol na mna, ja mu vravim, vzal si mi kluce, on siahol bez mihnutia oka do vrecka, a ozaj, vravi, podal mi moje kluce, vzal svoje a vratil sa na miesto. Ja som tam vysokovana ostala stat, potom vravi muz, idem si do vykrmne aspon na polievku, ja som si dala len suchy rozok a tak sme vyzerali ako dvaja bezdomovci po nie celkom vydarenej noci. Ked sme sa vratili do auta, tak mi prisla sms: nabuduce, ked pojdete do Nitry, tak vezmite aj mna, podpis moj syn.
lepka
06.05.08,10:40
Má chúďa chlapec pravdu,prečo ste ho nezobrali,keď ste tam išli a nechali ste ho samého cestovať autobusom?:D:D:D Nie ste vy krkavčí rodičia?:D:D:D
AlaNR
06.05.08,10:58
Možno moja včerajšia príhoda nebude až tak smiešna, ale o myšlienkových pochodoch jedného muža to svedčí až moc...
Aktuálna téma HOKEJ.
Dnes v noci bol hokej o 1.15
Včera som sa krvopotne pokúšala drahého presvedčiť, že to dnes budú v telke opakovať, že aj tak počas zápasu zaspí a podobne... aj tak sa mi to nepodarilo....
Bola som "ubezpečená", že ani nebudem vedieť, že nejaký televízor sa pozeral.
Takže .... Telku máme v spálni.. A to bol je kameň úrazu...
Bolo 1:15 sladúčko spíme a zrazu: budík - a moje prvé zobudenie
LEn čo som sa trošku ponorila do akého takého spánku - už mi svietilo do očí svetlo nočnej lampičky - hľadal totiž ovládačku, ktorú si pre istotu položil vedľa budíka, aby ju našiel.
Tak ovládačku sme našli, zapol telku, pomýlil si tlačítka zvuku s programami, až som sa posadila, ako telka zarevala.
Po chvíľke ma drgá, že sa mu stratil signál, a že treba prepať na satelit, lebo miláčko to nevie..:(. Tak som mu prepla telku na satelit.
Spokojne som si ľažkala, že už bude pokoj. Aj bol, po 5 minútach drahý pri hokeji zaspal, musela som vypínať svetlo, vypínať satelit, vypínať televízor, takže som z našej dvojice prvá vedela, že sme s Nemcami prehrali a od jedu a sklamania som nemohla zaspať.
Druhýkrát viem, že budem musieť dôraznejšie protestovať proti jeho športovému vyžitiu......:D
ZuzanaP
06.05.08,11:35
Možno moja včerajšia príhoda nebude až tak smiešna, ale o myšlienkových pochodoch jedného muža to svedčí až moc...
Aktuálna téma HOKEJ.
Dnes v noci bol hokej o 1.15
Včera som sa krvopotne pokúšala drahého presvedčiť, že to dnes budú v telke opakovať, že aj tak počas zápasu zaspí a podobne... aj tak sa mi to nepodarilo....
Bola som "ubezpečená", že ani nebudem vedieť, že nejaký televízor sa pozeral.
Takže .... Telku máme v spálni.. A to bol je kameň úrazu...
Bolo 1:15 sladúčko spíme a zrazu: budík - a moje prvé zobudenie
LEn čo som sa trošku ponorila do akého takého spánku - už mi svietilo do očí svetlo nočnej lampičky - hľadal totiž ovládačku, ktorú si pre istotu položil vedľa budíka, aby ju našiel.
Tak ovládačku sme našli, zapol telku, pomýlil si tlačítka zvuku s programami, až som sa posadila, ako telka zarevala.
Po chvíľke ma drgá, že sa mu stratil signál, a že treba prepať na satelit, lebo miláčko to nevie..:(. Tak som mu prepla telku na satelit.
Spokojne som si ľažkala, že už bude pokoj. Aj bol, po 5 minútach drahý pri hokeji zaspal, musela som vypínať svetlo, vypínať satelit, vypínať televízor, takže som z našej dvojice prvá vedela, že sme s Nemcami prehrali a od jedu a sklamania som nemohla zaspať.
Druhýkrát viem, že budem musieť dôraznejšie protestovať proti jeho športovému vyžitiu......:D

Alebo presťahovať drahého aj s televízorom do inej miestnosti...:D Aj ja som v noci počula nešťastné výkriky typu: to snáď nie je možné, ako to hráte a podobne...:)
ludmilla
06.05.08,12:54
Tá príhoda v aute a v nočnej košielke nemá chybu, no aj tak by si to mohla dopísať dokonca, aby sme vedeli ako si sa dostala domov. Dobrý príklad, že ani v papučiach sa neoplatí len tak si vybehnúť autom a ono sa nedajbože pokazí a potom niekde na zastávke autobusu, alebo peši to vyzerá dosť čudne, nie?

Dobre, tak najprv prišli na rad výstražné svetlá a v momentoch, ked sa práve neblížilo žiadne auto som vyšprintovala s trojuholníkom stihla som to len, len....:D:D:D...a zasa bola chvíľa na rozmýšlanie čo ďalej.....ale možnosť bola len jedna zastaviť auto a poprosiť o pomoc:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...takže, keď sa práve blížilo len jedno auto začala som stopovať a hneď to prvé zastavilo a kto v ňom sedel?:eek::eek::eek:....manželov riaditeľ, tak som ho poprosila nech sa na nič nepýta a nech rýchlo pomáha, tak krok prvý: požičal sako, krok 2 hodil ma domov, aby som sa prezliekla....samozrejme čo čert nechcel pri vystupovaní z auta som stretla klebetnicu susedu:cool::cool::cool:....všetko dobre dopadlo, manžel sa po príchode domov priznal, že mu pán riaditeľ po porade medzi štyrmi očami povedal: Manželku nepúšťaj tak naľahúčko šoférovať:D:D:D
ludmilla
06.05.08,12:58
Alebo presťahovať drahého aj s televízorom do inej miestnosti...:D Aj ja som v noci počula nešťastné výkriky typu: to snáď nie je možné, ako to hráte a podobne...:)

Majú to tí naši muži veru ťažké ešte aj v noci musia ponocovať. Cez deň sú unavení, zostresovaní....
Ajuška
06.05.08,16:52
Dobre, tak najprv prišli na rad výstražné svetlá a v momentoch, ked sa práve neblížilo žiadne auto som vyšprintovala s trojuholníkom stihla som to len, len....:D:D:D...a zasa bola chvíľa na rozmýšlanie čo ďalej.....ale možnosť bola len jedna zastaviť auto a poprosiť o pomoc:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...takže, keď sa práve blížilo len jedno auto začala som stopovať a hneď to prvé zastavilo a kto v ňom sedel?:eek::eek::eek:....manželov riaditeľ, tak som ho poprosila nech sa na nič nepýta a nech rýchlo pomáha, tak krok prvý: požičal sako, krok 2 hodil ma domov, aby som sa prezliekla....samozrejme čo čert nechcel pri vystupovaní z auta som stretla klebetnicu susedu:cool::cool::cool:....všetko dobre dopadlo, manžel sa po príchode domov priznal, že mu pán riaditeľ po porade medzi štyrmi očami povedal: Manželku nepúšťaj tak naľahúčko šoférovať:D:D:D

Aaaž taký "pikantný" záver som nečakala (mohla by si ešte doplniť raketový štart platu svojho manžela...:D:D:D)... o.i. - dnes ráno nevesta (v teplákoch) doviezla svojho nablýskaného manžela pre jeho auto zaparkované u nás...:rolleyes:...nemohla som Ťa nespomenúť...:D:D:D...
Bavím sa na Vašich príspevkoch...:---...priznávam... :rolleyes: ...len mi je ľúto, že ja mám v archíve leda tak do novej témy štýlu "morbíďaaaky" našich mužov...:mee:...
Ajuška
06.05.08,17:04
Ked som citala Ludmilu, napadol ma tiez jeden zazitok ..., tak som soferovala v nocnej koseli a na tom som mala natiahnute teplakove nohavice... Ked sme sa vratili do auta, tak mi prisla sms: nabuduce, ked pojdete do Nitry, tak vezmite aj mna, podpis moj syn.

:eek:...priznávam bez mučenia baby, že som Vás ráno vlastne nemohla nespomenúť obee...:D:D:D... a tá smska si koleduje minimálne o nahlásenie do rubriky "hemendexu" - najkrajšia sms-kaa...
duves
06.05.08,17:20
Aktuálna téma HOKEJ.
Dnes v noci bol hokej o 1.15
Aspon mne je to ukradnute.
Zato taky dobry filmik CCCP, Velka vlastenecka vojna, cez DVD prehravac, do polnoci;).....polovicka vzdy hundre, že čo sa mi na tom tak páči.
http://lh6.ggpht.com/duves1/RPUi7ojGABI/AAAAAAAAAMM/DQMGzKC6wTo/Rana%20su%20tu%20tiche.jpg
tetrisss
06.05.08,17:35
Tak aby som neublizila mladsiemu synovi, tak vam poviem aj jednu prihodu s nim, ked bol este maly. Byvali sme v obycajnom panelakovom byte, sice trojizbovom, no ale viete, ze tie izby neboli nejake velke. Moja svagrina mala nejake problemy s chrbticou a kedze byvame v kupelnom mestecku, tak sme jej vybavili kupele, ale dalo sa to len ambulantne a to znamenalo, ze bude byvat tri tyzdne u nas, no moc sa mi to nepacilo, deti boli male, penazi nejako nazvys nebolo, no a tak som sa s mojou priatelkou susedou rozpravala, ze mi navsteva nevadi, ale pokial mozno, ked vecer odide. Cas uplynul, ja som isla pre moju svagrinu k autobusu, prisli sme domov, deti sa s tetou zvitali a ja som ju usadzovala v obyvacke, zadky nam viseli nad kreslom a moj mladsi milacik sa pyta:"teta a ty tu budes aj spat?", v tom momente mi uz zacali trpnut zuby, ked svagrina prikyvla, tak on suverenne vyhlasil: "lebo moja mama ma len take navstevy rada, co vecer odidu!" No a rodinne vztahy boli na dlho upevnene.
Dáša_
06.05.08,17:43
Tak aby som neublizila mladsiemu synovi, tak vam poviem aj jednu prihodu s nim, ked bol este maly. Byvali sme v obycajnom panelakovom byte, sice trojizbovom, no ale viete, ze tie izby neboli nejake velke. Moja svagrina mala nejake problemy s chrbticou a kedze byvame v kupelnom mestecku, tak sme jej vybavili kupele, ale dalo sa to len ambulantne a to znamenalo, ze bude byvat tri tyzdne u nas, no moc sa mi to nepacilo, deti boli male, penazi nejako nazvys nebolo, no a tak som sa s mojou priatelkou susedou rozpravala, ze mi navsteva nevadi, ale pokial mozno, ked vecer odide. Cas uplynul, ja som isla pre moju svagrinu k autobusu, prisli sme domov, deti sa s tetou zvitali a ja som ju usadzovala v obyvacke, zadky nam viseli nad kreslom a moj mladsi milacik sa pyta:"teta a ty tu budes aj spat?", v tom momente mi uz zacali trpnut zuby, ked svagrina prikyvla, tak on suverenne vyhlasil: "lebo moja mama ma len take navstevy rada, co vecer odidu!" No a rodinne vztahy boli na dlho upevnene.

No, tuším možem byť rada, že náš maly/mladý sa s cudzími (t.j. nebývajúcimi s nami v jednej domácnosti :D ) nebaví. A ked, tak jedne o autách, najlepšie kamionoch :D

Niet nad uprimne deti.
wagner
06.05.08,17:44
Však niekto jej musel povedať pravdu. :mad: Môžeš byť synovi vďačná, že to za Teba vybavil:--- .Aspoň vedela na čom je. :( Dúfam že sa už druhý raz k Vám nenasáčkovala.
tetrisss
06.05.08,17:52
Nooo velmi dlho nie.
wagner
06.05.08,17:53
Tak na niečo to bolo dobré. Mala by si mať radosť z takého rozumného syna. :)
ludmila12
07.05.08,03:44
Dobre, tak najprv prišli na rad výstražné svetlá a v momentoch, ked sa práve neblížilo žiadne auto som vyšprintovala s trojuholníkom stihla som to len, len....:D:D:D...a zasa bola chvíľa na rozmýšlanie čo ďalej.....ale možnosť bola len jedna zastaviť auto a poprosiť o pomoc:rolleyes::rolleyes::rolleyes:...takže, keď sa práve blížilo len jedno auto začala som stopovať a hneď to prvé zastavilo a kto v ňom sedel?:eek::eek::eek:....manželov riaditeľ, tak som ho poprosila nech sa na nič nepýta a nech rýchlo pomáha, tak krok prvý: požičal sako, krok 2 hodil ma domov, aby som sa prezliekla....samozrejme čo čert nechcel pri vystupovaní z auta som stretla klebetnicu susedu:cool::cool::cool:....všetko dobre dopadlo, manžel sa po príchode domov priznal, že mu pán riaditeľ po porade medzi štyrmi očami povedal: Manželku nepúšťaj tak naľahúčko šoférovať:D:D:D
Život naozaj píše najrozkošnejšie príbehy. To sa nedá vymyslieť. Horšie to je so mnou keď kolegyne vojdú do kancelárie a ja uslzená sa cerím na monitor.:D
Vďaka za krásny začiatok dňa s humorom a úsmevom :D;):):--- je svet krajší. Ludka
tetrisss
08.05.08,17:03
No aby som nazabudla na mojho muza, ked sme mali este male deti, ja som bola na materskej dovolenke, muz samozrejme chodil do prace, ja som behom dna dostala anginu, no a to je pre mna katastrofa, lebo v sekunde mam 4O stupnovu teplotu, tak som si pri dvoch detoch tazko mohla lahnut a ledva som cakala, kedy uz muz pride domov, aby som konecne mohla odpadnut. Ked uz konecne prisiel, tak mu v mrakotach hovorim, ze mi je strasne zle, no a on sa na mna sucitne pozrel a hovori:" vsak si porob maminka a potom si lahni!"
duves
08.05.08,17:51
...lebo v sekunde mam 4O stupnovu teplotu, tak som si pri dvoch detoch tazko mohla lahnut ..."
major Terazky išiel na "zteč" a mal až 28 st.C.:D:---
ZuzanaP
09.05.08,06:48
Zbožňujem gumenných medvedíkov, najradšej Haribo. Nechala som si ich v obývačke, že neskôr dopapám. Ráno však boli preč a tak sa pýtam drahého, že či mi ich zjedol. Povedal, že áno, lebo ich bolo viac...:D:D:D
MarcelkaT
09.05.08,07:19
Ideálny manžel je preto ideálny, lebo n e e x i s t u j e. /Havilland/ Je to pravda.
dalida
09.05.08,08:21
Možno toto celkom nepatrí k tejto téme. Nie sú to perly, ale niečo veľmi podobné :D:D:D.
Ja som sa na tom z chuti zasmiala a myslím, že sa zasmejú aj iné ženy a možno aj správni muži so zmyslom pre humor.:rolleyes:
duves
09.05.08,08:33
Povedal by som, že je to stupidne!
Rozalka
09.05.08,11:36
Duves, máš pravdu, vôbec ma to nepobavilo.
calawen
09.05.08,12:19
Jednu polovicu poznám a druhá bola (rovnako ako tá prvá) o nicom...
BKJURAJ
09.05.08,12:33
:):):):):):):):):):):):) FSETKO JE COOL
Karas Milan
09.05.08,15:55
Ahojte.

K 90 :
-páčila sa mi 11
- k 19 je pokračovanie. prečo dievča pritom klopí zrak?
Aby sa presvedčila , či hovorí pravdu.

Ahoj
Ka Mil
danushka
09.05.08,16:05
...ani som to nedočítala...bolo to úplnemimotemy:eek::eek::eek::mad:
Karas Milan
09.05.08,16:42
Danushka,

kto nedočíta to slabšie , nevychutná si neskôr to lepšie tak dobre.

Ahoj
Ka Mil
mamminta
10.05.08,04:55
som asi nejak mimotemy
Olivia6
10.05.08,06:16
Pridám jednu príhodu z našej rodiny. Mama kedysi pripevnila na volant auta taký strašne chlpatý poťah, vyzeralo to ako strieborno-modrá kožušina z mačky, no otras, na čo tiež časom prišla a poťah vyhodila v garáži na poličku. Pár dní na to, otec, vášnivý poľovník, išiel sa zúčastniť poľovačky s kamarátmi až sa dostal k poťahu a natešený, že mu to obliekanie ani nebude zvyčajne dlho trvať, dal si poťah okolo krku :D No ale ani jeho kamaráti zase nie sú úplne hlúpi chlapci a tak ho privítali s búrlivým smiechom a sused sa ho opýtal, čo to má na tom krku a otec ho vysmial, či to nepozná, že to je teraz najnovšia zimná móda, že to jeho dcéra (ja) nosí do školy ako čelenku na uši :D:rolleyes: a tiež si vytiahol poťah na uši :D:D (netušil, čo si vlastne "obliekol", kým ho smiechom doma neprivítala aj mama). Sem tam nám dodnes niekto pripomenie "našu" extravaganciu :o:cool:
bunovaa
10.05.08,16:45
moj muž raz rozobral adaptér a ked ho dával zase dohromady, jedna súčiastka mu tam nepasovala, nadával, ktorý k... to vymyslel, že to nejde poskladať-trvalo to asi 1/2 hodiny- potom som mu to zobrala, súčiastku otočila o 90° a bolo to. Bola len jedna možnosť ako to tam dať a na tú moj drahý neprišiel.
duves
10.05.08,17:14
moj muž raz rozobral adaptér a ked ho dával zase dohromady, jedna súčiastka mu tam nepasovala, nadával, ktorý k... to vymyslel, že to nejde poskladať-trvalo to asi 1/2 hodiny- potom som mu to zobrala, súčiastku otočila o 90° a bolo to. Bola len jedna možnosť ako to tam dať a na tú moj drahý neprišiel.
No počkaj! Tvoj drahy objavil tzv.kurvítko ( http://www.rehot.sk/texty/text/?id=891 ). On to vobec nemal tebe davat. Ty si do pristroja vratila kurvitko. Uvidis, ze do roka sa to pokazi.:D
AlaNR
12.05.08,10:53
Kedže neprší, boli sme včera donútení natiahnuť do záhrady hadice na polievanie.
Mali sme dve : 10 m a 25 m.
Ovidve sme vyrovnali a natiahli vedla seba.
Tú dlhšiu sme pripevnili na vodovod a pustili sme vodu. Druhú sme nechali voľne ležať na chodníku.
Ja som stála pri sude, do ktorého sme tú vodu napúšťali. Pretože to pomaličky tieklo, môj drahý hľadal na hadici prelomené miesto, ktoré by brzdilo vodu.
Po chvíľke, čo bol ticho a hľadal, som sa otočila a skoro na mňa priskočilo.
On obzeral tú hadicu, ktorá ani nebola pripojená na vodu a čudoval sa, že prečo to nejde, že v nej asi bude niečo strčené....:D
ZuzanaP
12.05.08,11:04
Môj drahý veľmi rád rozpráva. Bavili sme sa na návšteve o práčkach, že u nás v paneláku v pivnici sú dve staré a sused by chcel spraviť z jednej dve. Pozerám naňho a hovorím mu, zlatko asi z dvoch jednu a on na to, že tiež si musím všetko všimnúť...:D
duves
12.05.08,11:16
Kedže neprší, boli sme včera donútení natiahnuť do záhrady hadice na polievanie.
Mali sme dve : 10 m a 25 m.
Ovidve sme vyrovnali a natiahli vedla seba.
Tú dlhšiu sme pripevnili na vodovod a pustili sme vodu. Druhú sme nechali voľne ležať na chodníku.
Ja som stála pri sude, do ktorého sme tú vodu napúšťali. Pretože to pomaličky tieklo, môj drahý hľadal na hadici prelomené miesto, ktoré by brzdilo vodu.
Po chvíľke, čo bol ticho a hľadal, som sa otočila a skoro na mňa priskočilo.
On obzeral tú hadicu, ktorá ani nebola pripojená na vodu a čudoval sa, že prečo to nejde, že v nej asi bude niečo strčené....:D
Keby ste vzapeti po rozhodnuti, že ktorú z tych dvoch použijete, tu kratku hadicu vratili naspet (do pivnice, ci kde) taka situcia by sa neudiala. Urcite si manžela surila s tym zalievanim a celeho si ho doplietla.:D;)
AlaNR
12.05.08,11:25
NIeeeeeeeeeee, tú druhú kratšiu sme chystali na to, aby sme ju po napustení suda, nadpojili na tú dlhšiu, pretože nám to nedočiahlo až na koniec záhrady, veďááá?
Juj, chlapi...
dari1
12.05.08,12:33
kupila som obycajnu skrinku v europamobli pod mikrovlnku - kym vymyslim nieco ine. Vysledok - suflik namontovany opacne (da sa vytiahnut na cca 5 cm), nakolko bocne steny nechceli sadnut, trieskal do nich kladivom (drevotrieskove - cim ich samozrejme pootlkal, az su cele osupane od dyhy) - pricom bolo treba nastavit spodnu uchytnu suciastku do urcitej polohy... no comment

a par takych dalsich veciciek - zasadne robi taketo veci, ked nie som doma, a obycajne to tak dopadne...
najhorsie je, ze si neda odo mna poradit, lebo "urob si to sama, ked mas na to skoly " - pritom som ekonom...
vzdala som to, mavnem rukou,
AlaNR
13.05.08,05:41
Jéj Dari1, nie sú tí naši chlapi nejakí pokrvní príbuzní?
V téme PAT a MAT som minulý rok písala toto (a celkom to zapadlo aj do tejto témy):

Moj polovičák montoval skrinku - komodu s tromi dvierkami a jedným šuflíkom.

HneĎ prvé dvere pokazil, pretože šróbikmi prešiel až na čelnú stranu, takže na skrinke trčia štyri vyduté drevotrieskové dierky. Keď sa človek lepšie pozrie, vidí aj šróbiky sa lesknúť.... No ale na vine je výrobca, lebo dal dlhšie šróby, ako je hrúbka dverí.....Hlavne, že na ostatných dvierkach boli rovnaké šróby a tam sa už taká vec nestala, lebo to toľko nedoťahoval. To ma šlak triafal prvý krát.

Asi po 15 minútach skladania a vymenovaní pomaly všetkých orgánov a aj svätých, ma začal šľak triafať druhý krát.
Šuflíky sa teraz robia na takých kovových koľajničkách.
Neviem prečo, náš šuflík nie a nie nasadiť, stále to vypadávalo.
Keď som sa lepšie pozrela - vidím - koľajničky nielenže namontované hore hlavou, ale ešte aj pravá na ľavej a ľavá na pravej.

Keďže bol otec stolár a niekoľko skriniek som mala tú česť skladať s ním, aj som oľutovala, že som sa spoľahla na "šikovnosť" mojej polovičky.
Možno by som ju bola skladala dlhšie, ale aspoň by mi na nej nesvietili štyri ďubky po šrobikoch....
ZuzanaP
13.05.08,06:10
U nás pri skladaní nábytku - ja čítam plániky a drahý montuje :D. A ide nám to skvele...:D:D:D
mamminta
13.05.08,06:44
niečo podobné je aj u nás
stolík pod počítač nie je tak celkom ok
zadná strana je drevotrieskou von, leno "výrobca dal dierky na zlé miesta", a tak si manžel navŕtal po svojom no a tak to išlo drevotrieskou von, lebo vonkajšia strana bola ešte horšia...
ešte, že je to otočené k stene :D :D :D



" nikdy nehovor, že niečo nejde.....
vždy sa nájde nejaký blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to..."
Karas Milan
13.05.08,07:16
Ahoj.
Keď sme pred rokmi skrášlili dvierka na kuchynských skrinkách lakom (prestriekaním) , zapáčilo sa to manželkinej kolegyni. A kedže mala a má "šikovného" kutila Juraja , pustil sa do toho.Po čase (na návšteve u nich) som si pri pohľade oproti oknu pod uhlom všimol , že má na laku odtlačok novinového článku (asi ho mal podložený za dvierkami , aby nezastriekal aj iné .... a vetrík potvora mu to tam priklopil ..). Odvtedy ho volám Ďuro.

Ahoj
Ka Mil
Fuzo
13.05.08,21:09
Aj môjho manžela môžem priradiť k skupine mužov, ktorý majú neskutočne mlsný jazýček, tak môj drahý sa raz v noci vybral do chladničky bez toho aby si zapol svetlo v kuchyni aby ma nezobudil, keďže máme spálnu hneď pri kuchyni, vybral si z mrazničky nanuk, na obale boli snehové vločky a začal si ho vychutnávať, nie a nie sa dopátrať k jeho chuti, nanuk sa roztápal ale chuť bola neidentifikovateľná, tak ho odložil spať do mrazničky, ráno keď sa išiel sa na ten nanuk pozrieť zistil, že si v noci pochutnával na kuracích drobkoch - zmrazenej pečienke,srdci,krku.... malo to síce sladkastú chuť ale vďaka krvi, odvtedy radšej potme nemaškrtí.:D:D
tetrisss
17.05.08,14:59
Co mi zase tento moj clovek vyviedol,on je podstatou gazda a tak na upokojenie toho pudu chova sliepky. Ja mam zase rada v zahrade nejake zvlastnosti a tak minule mi jedna zakaznicka rozpravala o safrane, ze ho sadila a potom produkt susenia pouziva na ofarbenie cesta a tak som ju poprosila, ci by mi par sadeniciek nedoniesla. Bola taka mila, ze mi ich naozaj vo stvrtok aj doniesla a kedze vecer chodim na aerobic, tak som ich polozila na koniec kuchynskej linky a povedala som muzovi, aby nasiel miesto, kam ich zasadim. Ked som prisla domov, safranu nikde a ked som sa opytala muza, tak zjavne pobledol a nakoniec som sa dozvedela, ze si myslel, ze to je vnat z redkoviek a hodil ju sliepkam. Safran nebude.
Kazu
17.05.08,15:48
Co mi zase tento moj clovek vyviedol,on je podstatou gazda a tak na upokojenie toho pudu chova sliepky. Ja mam zase rada v zahrade nejake zvlastnosti a tak minule mi jedna zakaznicka rozpravala o safrane, ze ho sadila a potom produkt susenia pouziva na ofarbenie cesta a tak som ju poprosila, ci by mi par sadeniciek nedoniesla. Bola taka mila, ze mi ich naozaj vo stvrtok aj doniesla a kedze vecer chodim na aerobic, tak som ich polozila na koniec kuchynskej linky a povedala som muzovi, aby nasiel miesto, kam ich zasadim. Ked som prisla domov, safranu nikde a ked som sa opytala muza, tak zjavne pobledol a nakoniec som sa dozvedela, ze si myslel, ze to je vnat z redkoviek a hodil ju sliepkam. Safran nebude.

Možno budú farebné vajcia :D:D:D:D
Kazu
17.05.08,16:17
Co mi zase tento moj clovek vyviedol,on je podstatou gazda a tak na upokojenie toho pudu chova sliepky. Ja mam zase rada v zahrade nejake zvlastnosti a tak minule mi jedna zakaznicka rozpravala o safrane, ze ho sadila a potom produkt susenia pouziva na ofarbenie cesta a tak som ju poprosila, ci by mi par sadeniciek nedoniesla. Bola taka mila, ze mi ich naozaj vo stvrtok aj doniesla a kedze vecer chodim na aerobic, tak som ich polozila na koniec kuchynskej linky a povedala som muzovi, aby nasiel miesto, kam ich zasadim. Ked som prisla domov, safranu nikde a ked som sa opytala muza, tak zjavne pobledol a nakoniec som sa dozvedela, ze si myslel, ze to je vnat z redkoviek a hodil ju sliepkam. Safran nebude.

Keď ma napadli tie vajcia, spomenula som si na jednu príhodu. Doma mám manžela, dvoch synov, švagra a k tomu donedávna bola aj svokra. S tou sme mali, čo sa kozmetiky týka, rovnaký vkus. Stačila nám Indulona. Môj manžel preto nemal ani poňatia aké tajomstvá ukrývajú všetky tie tégličky, fľaštičky a také tie pssss-pssss voňavky. Keď už sa naša, vtedy budúca, nevesta začala u nás nenápadne udomácnovať, ako prvé sa v kúpelni objavili práve tieto voňavé tlakové nádobíčka. Chystali sme na na poľovnícky ples a môj manžel chcel vylepšiť svoj imidž. Aby som nefrflala, že použil cudzie veci, potajomky sa vlúdil do kúpelne, odtiahol gumu a výdatne si postriekal svojho "pepíčka" lakom na vlasy :D. S pocitom, že pre seba urobil maximum, vybral sa na ples. Dobrý pocit mu však vydržal len do prvého tancovania. Na plese sme sa sa veru dlho nezdržali a kto ho videl odhádzať, myslel si, že mu do nohavíc spadol ježko.:--- Kým sme prišli domov, skoro ho oskalpovali vlastné trenírky.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jeho komentár na kvalitu intim sprejov vám nemôžem poskytnúť, lebo by mi dal Richard na dva mesiace zaracha :D:D:D:D
Dáša_
17.05.08,18:07
Keď ma napadli tie vajcia, spomenula som si na jednu príhodu. Doma mám manžela, dvoch synov, švagra a k tomu donedávna bola aj svokra. S tou sme mali, čo sa kozmetiky týka, rovnaký vkus. Stačila nám Indulona. Môj manžel preto nemal ani poňatia aké tajomstvá ukrývajú všetky tie tégličky, fľaštičky a také tie pssss-pssss voňavky. Keď už sa naša, vtedy budúca, nevesta začala u nás nenápadne udomácnovať, ako prvé sa v kúpelni objavili práve tieto voňavé tlakové nádobíčka. Chystali sme na na poľovnícky ples a môj manžel chcel vylepšiť svoj imidž. Aby som nefrflala, že použil cudzie veci, potajomky sa vlúdil do kúpelne, odtiahol gumu a výdatne si postriekal svojho "pepíčka" lakom na vlasy :D. S pocitom, že pre seba urobil maximum, vybral sa na ples. Dobrý pocit mu však vydržal len do prvého tancovania. Na plese sme sa sa veru dlho nezdržali a kto ho videl odhádzať, myslel si, že mu do nohavíc spadol ježko.:--- Kým sme prišli domov, skoro ho oskalpovali vlastné trenírky.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jeho komentár na kvalitu intim sprejov vám nemôžem poskytnúť, lebo by mi dal Richard na dva mesiace zaracha :D:D:D:D

Tak snaď teraz nedostanem zaracha ja, ale manžel mi tu práve pripomína staré " Když máš problém se svím p....m postříkej ho Lybar lakem" :D:D:D
misomiso
17.05.08,18:12
Keď ma napadli tie vajcia, spomenula som si na jednu príhodu. Doma mám manžela, dvoch synov, švagra a k tomu donedávna bola aj svokra. S tou sme mali, čo sa kozmetiky týka, rovnaký vkus. Stačila nám Indulona. Môj manžel preto nemal ani poňatia aké tajomstvá ukrývajú všetky tie tégličky, fľaštičky a také tie pssss-pssss voňavky. Keď už sa naša, vtedy budúca, nevesta začala u nás nenápadne udomácnovať, ako prvé sa v kúpelni objavili práve tieto voňavé tlakové nádobíčka. Chystali sme na na poľovnícky ples a môj manžel chcel vylepšiť svoj imidž. Aby som nefrflala, že použil cudzie veci, potajomky sa vlúdil do kúpelne, odtiahol gumu a výdatne si postriekal svojho "pepíčka" lakom na vlasy :D. S pocitom, že pre seba urobil maximum, vybral sa na ples. Dobrý pocit mu však vydržal len do prvého tancovania. Na plese sme sa sa veru dlho nezdržali a kto ho videl odhádzať, myslel si, že mu do nohavíc spadol ježko.:--- Kým sme prišli domov, skoro ho oskalpovali vlastné trenírky.:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jeho komentár na kvalitu intim sprejov vám nemôžem poskytnúť, lebo by mi dal Richard na dva mesiace zaracha :D:D:D:D

Moja zena raz zabudla kabelku v SAD autobuse. Zistila si kedy bude autobus na stanici a zasla za soferom. Kabelku jej vratil, ale mal uplne cervene oci a strasne nadaval. Ona tam mala slzny plyn v sprayi...
DanielaSL
17.05.08,18:15
Trochu odbočím od témy..ale toto s lakom mi niečo pripomenulo. Ako ešte mladá bola som na liečení a na izbe sme boli tri ženy. Ja asi v tej dobe 30 - ročná, jedna pani 40- ročná a jedna vyše 50..už sa tuším aj na dôchodok chystala. Tá vekove stredná tam už bola dva týždne, keď sme v jeden deň prišli my dve. Najstaršia pani si všimla ako sa tá stredného veku neustále fintí a nekončne veľa ráz prezlieka. Na druhý deň sme sa teda vybrali na nákupy...pani si kúpila sprej aj lak na vlasy. Oba mali rovnaké obaly...ružové tuším. V tej dobe zrovna veľký výber nebol. No a keď sme išli na večeru, vzala do ruky lak na vlasy a výdatne si nastriekala podpazušie.....:). Ešte dnes, keď beriem do ruky lak na vlasy, tak si na to spomeniem...Pani bola zábavná , nasmiali sme sa z toho že až.....dodnes si vymieňame pohľadnice.
baniz
18.05.08,09:00
pridám aj ja jednu perlu môjho muža. Keď už ťahal asi týždňovú šnúru v alkoholickom opojení, tak som s nim robila poriadok a vrešťala že dokedy chce ešte piť? A on nato:" Kedy budem piť, vtedy budem chcieť." čo už k tomu dodať aspoň viem na čom som.
arizona
18.05.08,10:21
Trochu odbočím od témy..ale toto s lakom mi niečo pripomenulo. Ako ešte mladá bola som na liečení a na izbe sme boli tri ženy. Ja asi v tej dobe 30 - ročná, jedna pani 40- ročná a jedna vyše 50..už sa tuším aj na dôchodok chystala. Tá vekove stredná tam už bola dva týždne, keď sme v jeden deň prišli my dve. Najstaršia pani si všimla ako sa tá stredného veku neustále fintí a nekončne veľa ráz prezlieka. Na druhý deň sme sa teda vybrali na nákupy...pani si kúpila sprej aj lak na vlasy. Oba mali rovnaké obaly...ružové tuším. V tej dobe zrovna veľký výber nebol. No a keď sme išli na večeru, vzala do ruky lak na vlasy a výdatne si nastriekala podpazušie.....:). Ešte dnes, keď beriem do ruky lak na vlasy, tak si na to spomeniem...Pani bola zábavná , nasmiali sme sa z toho že až.....dodnes si vymieňame pohľadnice.
Nedá mi zareagovať, aj keď tiežmimotemy.
Moja babka (80r)sa chcela vyfintiť do kostola, a namiesto spreju si pod pazuchy nastriekala dedkovu penu na holenie. Strašne sa za to hanbila, dlho trvalo, kým sa nám s tým priznala...:D
Melnick
18.05.08,10:36
pridám aj ja jednu perlu môjho muža. Keď už ťahal asi týždňovú šnúru v alkoholickom opojení, tak som s nim robila poriadok a vrešťala že dokedy chce ešte piť? A on nato:" Kedy budem piť, vtedy budem chcieť." čo už k tomu dodať aspoň viem na čom som.

Odbieham vyleštiť oprskaný monitor :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A možno myslel na niečo iné.......ale aj tak by som chcela vidieť Tvoju reakciu . To musí vybuchnúť smiechom aj ten najrozzúrenejší človek.
SAIVI
18.05.08,10:42
mamminta ...no, dobre som sa pobavila na tvojom príspevku : ))
SAIVI
18.05.08,10:49
môj švagor sa vybral kúpiť pre sestru darček do drogérie. Predavačky mu ponúkli vtedy novinku denný a nočný krém. Nočný krém vrátil predavačke s tým, že ten by jeho žena nevyužila, lebo ona v noci nikde nechodí : ) ...vzhľadom k tomu, že bývajú v malom mestečku a sestra pracuje na úrade...no, nejaký čas sa na tom dobre bavilo dosť ľudí .
misomiso
18.05.08,10:58
môj švagor sa vybral kúpiť pre sestru darček do drogérie. Predavačky mu ponúkli vtedy novinku denný a nočný krém. Nočný krém vrátil predavačke s tým, že ten by jeho žena nevyužila, lebo ona v noci nikde nechodí : ) ...vzhľadom k tomu, že bývajú v malom mestečku a sestra pracuje na úrade...no, nejaký čas sa na tom dobre bavilo dosť ľudí .

Ti, ktori vedia o co ide, teda ze ide v prvom rade o marketing sa zasa zabavaju na vas - baby. Zvycajne sa to vari v jednom kotli a potom sa to kydne do jdenaho teglika alebo do druheho teglika, ako nocny alebo denny - nezriedka sa s tym dokonca plnia obaly roznych vyrobcov, ktori si s tou rovnakou gebuzinou potom na trhu "akoze" konkuruju.

Zabavne je sledovat potom reakcie zakaznikov. Ja sam som nie raz zaslal vzorku "akoze" dvoch vyrobkov na testovanie zakaznikom. Islo o ten isty vyrobok, ale v inom obale. Prislo naoza dost odpovedi typu: Ten prvy vyrobok nic-moc, ma take a take chybicky a sposobuje to a to. Ale ten druhy - to je bomba, este som nemal taky, ako to robite, ze je to tak dobre?
Rozalka
18.05.08,11:07
Misomiso, nemáš celkom pravdu, skús niekedy medzi prstami rozotierať nočný/denný toho istého výrobcu z tej istej série: a zbadáš, ;)že ten nočný je mastnejší ...
:rolleyes:Ale ako muž to nikdy nepochopíš ...
SAIVI
18.05.08,11:09
...on si myslel že nočný si treba natierať len ked ideš niekam von v noci : )
misomiso
18.05.08,13:40
Misomiso, nemáš celkom pravdu, skús niekedy medzi prstami rozotierať nočný/denný toho istého výrobcu z tej istej série: a zbadáš, ;)že ten nočný je mastnejší ...
:rolleyes:Ale ako muž to nikdy nepochopíš ...

Ale ved hej, oni zoberu nocny, zriedia ho vedrom vody a maju denny...
tetrisss
18.05.08,13:46
Ale ved hej, oni zoberu nocny, zriedia ho vedrom vody a maju denny...
No vies co, ty si normalny zaskodnik, vsak neber kockam iluzie!
Kazu
18.05.08,15:34
Ale ved hej, oni zoberu nocny, zriedia ho vedrom vody a maju denny...

Nááá nech, však voda je zdravá. Mladej to neublíži a starej hube už aj tak nič nepomôže. :D:D Ale ukradol si nám ilúzie.:mad: Vieš o tom? :---
duves
19.05.08,11:22
Ti, ktori vedia o co ide, teda ze ide v prvom rade o marketing sa zasa zabavaju na vas - baby. Zvycajne sa to vari v jednom kotli a potom sa to kydne do jdenaho teglika alebo do druheho teglika, ako nocny alebo denny - nezriedka sa s tym dokonca plnia obaly roznych vyrobcov, ktori si s tou rovnakou gebuzinou potom na trhu "akoze" konkuruju.

Zabavne je sledovat potom reakcie zakaznikov. Ja sam som nie raz zaslal vzorku "akoze" dvoch vyrobkov na testovanie zakaznikom. Islo o ten isty vyrobok, ale v inom obale. Prislo naoza dost odpovedi typu: Ten prvy vyrobok nic-moc, ma take a take chybicky a sposobuje to a to. Ale ten druhy - to je bomba, este som nemal taky, ako to robite, ze je to tak dobre?

Jojojojo, ide o biznis. A nase polovicky sa vytesuju, ze aky rozmanity sortiment na trhu maju.:D
Zitulda
19.05.08,12:37
Pridám tiež.
Moja nevesta poprosila môjho syna, aby šiel kúpiť -Maizenu "zlatý klas", žiaľ, on však keďže mu mysel lieta vždy niekde nepočul začiatok a tak, kúpil -Múku "zlatý klas. Ja som piekla tortu k 6. narodeninám vnučke, kde bolo treba až 1,5 kg pistácií, opäť som poprosila syna, či mi nekúpi a nedonesie k nám, ak sa bude vracať z práce. "Ano"- znela odpoveď, ale na moje počudovanie:confused: kúpil 1,5 kg hrozienok. Na šťastie, bolo TESCO v noci otvorené, tak sa musel vrátiť pre pistácie, aby som mohla dokončiť tortu, s ktorou sme šli ráno gratulovať.
Bendymicus
19.05.08,14:23
:Daspon ze mas dost hrozienok teraz:D
duves
19.05.08,17:53
Dievcata, ale aby som vam polichotil, tak si pozrite, ze preco muzi nesmú žehliť:
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=bfb23d9d14f06f4e7709ce5a8a073 8d4
calawen
20.05.08,05:07
škoda že mi to nejde spustiť :(
berry
20.05.08,06:01
Ja osobne milujem na tom svojom chlapovi , že keď príde domov a hodí si kľúče , peňaženku , mobil, .... na prvé miesto ktoré ho napadne (samozrejme zakaždým iné) a potom keď to potrebuje tak ide za mnou , že či náhodou neviem kde to má. A ide ma šľak trafiť, keď on si nedá ani tú námahu aby to najskôr hľadal, ale hneď sa pýta mňa.

Minule som si požičala auto. Doklady som si dala do kabelky. A keď som prišla domov , tak doklady som mu položila pod kľúče od auta. On na druhý deň išiel do roboty. Na obed sa dívam kľúče nikde doklady na mieste. Tak mu volám ,že nech si pre ne príde. O chvíľu prišiel . Lebo mal isť na pracovnú cestu do BA a vôbec neviem na čo myslel alebo prečo bol vlastne doma, keď ich zas zabudol doma. Našťastie ho nezastavili policajti.
berry
20.05.08,06:07
No ešte ma napadla jedna taká perla. Môj muž až tak dobre nepozná také vecí ako sú vložky, a už vôbec nie tampóny. Ja to mám v skrinke , tak on s tým ani do kontaktu nepríde. Rak keď som mala svoje dni, išli sme na večeru. A hodila som si preistotu tampón do kabelky. Manžel mal popraskané pery, a chcel balzam. Ja som mu podala kabelku a on si vytiahol ten tampón a rozmýšlal ako to má otvoriť.
tuta
20.05.08,06:14
No ešte ma napadla jedna taká perla. Môj muž až tak dobre nepozná také vecí ako sú vložky, a už vôbec nie tampóny. Ja to mám v skrinke , tak on s tým ani do kontaktu nepríde. Rak keď som mala svoje dni, išli sme na večeru. A hodila som si preistotu tampón do kabelky. Manžel mal popraskané pery, a chcel balzam. Ja som mu podala kabelku a on si vytiahol ten tampón a rozmýšlal ako to má otvoriť.

:D:D:D
milagros208
20.05.08,06:30
Na margo tých tampónov. Tiež som poznala jedného študenta, ktorý keď uvidel prvý krát tampón, tak sa veľmi čudoval čo je to za smiešnu sviečku s takým dlhým knôtom.
arizona
20.05.08,06:43
Na margo tých tampónov. Tiež som poznala jedného študenta, ktorý keď uvidel prvý krát tampón, tak sa veľmi čudoval čo je to za smiešnu sviečku s takým dlhým knôtom.
Ešte raz na margo tampónov...
Keď mal môj syn asi 5 rokov, bol so mnou v práci. V sklade na stolíku objavil kolegynine tampóny. Pýtal sa jej ,čo to je . Ona zaskočená povedala, že to sú tampóny na čistenie uší.
Po chvíli došiel do kancelárie plnej zákázníkov môj syn, v každom uchu zapichnutý jeden tampón a hovorí: Teta, ty máš o dosť väčšie uši odo mňa, lebo mne sa to nezmestí... nuž, riadny trapas:D
KvetkaK
20.05.08,06:46
Ešte raz na margo tampónov...
Keď mal môj syn asi 5 rokov, bol so mnou v práci. V sklade na stolíku objavil kolegynine tampóny. Pýtal sa jej ,čo to je . Ona zaskočená povedala, že to sú tampóny na čistenie uší.
Po chvíli došiel do kancelárie plnej zákázníkov môj syn, v každom uchu zapichnutý jeden tampón a hovorí: Teta, ty máš o dosť väčšie uši odo mňa, lebo mne sa to nezmestí... nuž, riadny trapas:D
:D:D
mamminta
20.05.08,08:52
on si nedá ani tú námahu aby to najskôr hľadal, ale hneď sa pýta mňa.



tak toto nenávidím a pochytil to už aj náš jakub(4)

" nikdy nehovor, že niečo nejde.....
vždy sa nájde nejaký blbec, ktorý nevie, že to nejde a urobí to..."
ZEvina
20.05.08,09:06
Môj bývalý manžel (asi sa chcel blisnúť, že aj on vie variť): pozerá do dvojlitrového hrnca plnej vriacej vody a rozčúlene vraví: čo tam do tej polievky dali? - takže v dvoch litroch vriacej vody plávali slížiky a sáčky s prísadami z jednej instantnej polievky. :D:D Asi som sa musela veľmi smiať, lebo odvtedy už sám nechcel variť, iba mi pomáhal pri varení.
duves
20.05.08,11:57
Tomu sa hovori akože variť? Urobiť instatnu polievku? :D
ZEvina
21.05.08,06:15
Tomu sa hovori akože variť? Urobiť instatnu polievku? :D

.... no veď práve! Kuchár ako hrom - ani instantnú polievku nevedel spraviť, lebo ja som tie instantné polievky nekupovala, tak to nemal ani kde "obkukať" ako sa to robí:D:D:D

Keď som bola v pôrodnici, tak ma chcel prekvapiť, že uvarí mäsovú polievku - prekvapil! Miesto soli tam dal práškový cukor (dóza ako dóza! kto by chutnal obsah!):D:D:D
duves
21.05.08,06:25
.... no veď práve! Kuchár ako hrom - ani instantnú polievku nevedel spraviť, lebo ja som tie instantné polievky nekupovala,...
Tak to ocenujem. Myslim si, že tie instantne polievky su velky sajrajt a bordel na naše zdravie. Treba to chlapom vysvetlit.
ZEvina
21.05.08,09:14
Ešte jedna vec ma napadla: Keď to na mňa "prišlo" pri pôrode môjho druhého syna, zobudím ho v noci, aby utekal k susedom (vtedy ešte nemal hocikto telefón:---) zavolať sanitku, že idem rodiť. Ospalý, natiahne si nohavice, bundu (bolo to vo februári) a asi po desiatich minútach sa vráti a so strachom v očiach sa ma pýta: ...a nemajú psa? Šťastie, že nemali - inak rodím doma!:D
hanelie
21.05.08,09:46
Keď som bola v pôrodnici, tak ma chcel prekvapiť, že uvarí mäsovú polievku - prekvapil! Miesto soli tam dal práškový cukor (dóza ako dóza! kto by chutnal obsah!)

to môj "starký" obalil rezne namiesto hladkej múky v práškovom cukre:D

no aj mne sa podaril jeden kúsok / lebo som sa mu smiala za tie rezne /
ja som zas obalila / inokedy / rezne v pomletých orechoch:D ešte som si pritom myslela, že ako je tá strúhanka fajnovo pomletá:confused:
Karas Milan
21.05.08,10:12
Ahoj.

Ako u nás.Tiež druhé a tiež syn. A kým sa sanitkár (ktorého sme poslali pre lekára , aby moja lepšia polovička nerodila v sanitke cestou do Šale) vrátil , syn bol na svete.
A truhlík doktor si (k pôrodu) priniesol 1 ks sterilné rúško + 1 ks peán !!!!!
(Ešte šťastie , že sme mali doma sterilný obväz a na plameni sporáka sterilizované nožničky - čo som mu podal do ruky na pupočnú šnúru.)
Potom už normálne. Ja so sanitkárom nosidlá (našťastie 1. poschodie a doktor syna (nedávno už mal 27) v tej rúške a deke.

Ahoj
Ka Mil
sadžika
21.05.08,11:00
Ahoj.

Ako u nás.Tiež druhé a tiež syn. A kým sa sanitkár (ktorého sme poslali pre lekára , aby moja lepšia polovička nerodila v sanitke cestou do Šale) vrátil , syn bol na svete.
A truhlík doktor si (k pôrodu) priniesol 1 ks sterilné rúško + 1 ks peán !!!!!
(Ešte šťastie , že sme mali doma sterilný obväz a na plameni sporáka sterilizované nožničky - čo som mu podal do ruky na pupočnú šnúru.)
Potom už normálne. Ja so sanitkárom nosidlá (našťastie 1. poschodie a doktor syna (nedávno už mal 27) v tej rúške a deke.

Ahoj
Ka Mil

Asi by sme mohli založiť novú tému: PERLY SLOVENSKÉHO SYSTÉMU ! :D
(aj keď vtedy slovensko ešte neexistovalo ako samostatný štát)
Nika
21.05.08,11:26
to môj "starký" obalil rezne namiesto hladkej múky v práškovom cukre:D :confused:

to môj je lepší. Použil síce správne suroviny - múka, vajce, strúhanka - lenže všetko zmiešal do jedného taniera :D.
lorelei
21.05.08,11:43
Mojho som zobrala na hriby prvykrat, lebo on nebol jakziv a ani teda nepoznal, ale to sa nepriznal, len tak mi povedal,ze uz ani nevie, ktore su jedle a ktore nie, lebo roky nebol na hriboch:). No ved hovorim mu,nevadi, ved ti ukazem, budes vidiet co zbieram ja a take si iba nazbierame. Podarilo sa mi najst hned tri dubaciky, tak som povedala,ze keby takych bolo, dobre by bolo. Ale aj bedle, suchohriby a este zopar som mu ich ukazala. Tak sme sa rozdelili, kazdy po jednej strane, potom sme sa stretli a on cely vytesenyyyy,ze koooolko ich len nasiel!!! No ja som sa tak rozrehotala na nom chudaciskovi- same jedovate.:eek: Nikdy by som ho nenechala ist sameho. A este aby z toho aj cosi navaril. Otravil by nas jedna dve.:D
Karas Milan
21.05.08,13:48
Ahojte .

RAZ v živote som na Duchonke našiel bedle (ako "Zlatí úhoři "od Ota Pavla) , že som ich nevedel dozbierať .Rýchlo k svokrovcom a vysmážať.Manželkina babka v života hríb nezjedla , ale na toto sa pýtala :"Čo je to také dobré?
Teľacie rezne , babka."
A bolo.

Ahoj
Ka Mil
calawen
22.05.08,04:04
:D:D:D dosť dobré...:D:D:D

aj keď len do tej miery, kým ti na to príde...
Karas Milan
22.05.08,04:18
Ahoj.

No to musíš taký úprimný dôveryhodný ( + plechový ) ksicht dostať od sudičiek (srandistiek).

Ahoj
Ka Mil
P.S.
""Kto rýchlo dáva , dvakrát dáva.""
Keď pred niekoľkými rokmi chodil syn asi mesiac brigádovať do Viedne (vlakom z Bratislavy) , pýtali sa ma z rodiny : "R. A odkiaľ mu chodí vlak ?
Ja Z hlavnej stanice (nejako zvlášť presne som to vtedy nevedel).
R. Z hlavnej stanice ??
Ja No a neviete , že tam na Starom moste sú vlakové koľajnice. "
Prvých asi 8 sekúnd mi aj verili.
A potom začalo to spochybňovanie.
duves
22.05.08,06:09
Z dennika pracujucej ženy (niekedy realita, že dievčata?:---):

Zobudila som sa, rychlo som sa umyla, podojila som kravu, zakurila, dala zrat sliepkam a kralikom, vyviedla kozy a kravu na pasu, zobudila deti, urobila ranajky, skontrolovala veci do skoly, odviezla deti do skoly, naklepala kosu, nakosila travu, isla do prace, pohadala sa s podriadenym, vyhodila podriadeneho, zarabala peniazky, zarobila peniazky, prisla domov, narubala drevo, pripravila jedlo, zbehla po deti, nakrmila ich, spravila danove priznanie, isla na pole a okopavala zeleninu az do tmy, stihla este zajst ku kozmeticke, objednala novy balzam, vratila sa domov, isla po kravu a kozy, pripravila veceru, vymenila poistku, nakrmila deti, vykupala ich, ulozila spat, dala prat, isla na internet, cez banking poplatila ucty, pozrela si postu, dala susit pradlo, schmatla zo stola krajec chleba, zahryzla a uz-uz idem spokojna spat, ked tu mi zrazu -HROZA! - prislo na
rozum:
muz moj - cely den lezi na gauci nepomilovany!
lorelei
22.05.08,06:13
Z dennika pracujucej ženy (niekedy realita, že dievčata?:---):

Zobudila som sa, rychlo som sa umyla, podojila som kravu, zakurila, dala zrat sliepkam a kralikom, vyviedla kozy a kravu na pasu, zobudila deti, urobila ranajky, skontrolovala veci do skoly, odviezla deti do skoly, naklepala kosu, nakosila travu, isla do prace, pohadala sa s podriadenym, vyhodila podriadeneho, zarabala peniazky, zarobila peniazky, prisla domov, narubala drevo, pripravila jedlo, zbehla po deti, nakrmila ich, spravila danove priznanie, isla na pole a okopavala zeleninu az do tmy, stihla este zajst ku kozmeticke, objednala novy balzam, vratila sa domov, isla po kravu a kozy, pripravila veceru, vymenila poistku, nakrmila deti, vykupala ich, ulozila spat, dala prat, isla na internet, cez banking poplatila ucty, pozrela si postu, dala susit pradlo, schmatla zo stola krajec chleba, zahryzla a uz-uz idem spokojna spat, ked tu mi zrazu -HROZA! - prislo na
rozum:
muz moj - cely den lezi na gauci nepomilovany!


No veru chudak chlap!!!:D:D:D Co to je za zenu, co?
duves
22.05.08,08:14
duves
22.05.08,08:16
Dievcata, moj najlepsi vtip - MAM ZAKAZENE DOMA HO HOVORIT!
dedko ma cestovat lietadlom a kedze mu byva casto tazko - casto zvracia a pod., rodina informuje letusku pri nastupe do lietadla o dedkovom probleme. letuska uspokoji rodinu, ze sa o dedka postara, a dedka vybavi igelitovym sackom.
lietadlo odstartuje nabere kurz a letuska odide na dlhsie do kabiny piloTov. asi po pol hodine sa vrati medzi cestujucich a zdesene pozera na vsetky ovracane sedadla. letuska hned dobiedza na dedka, ze co to vyviedol. dedko sa brani: ja nic, vsetkym bolo spatne a koloval taky sacok, ja som si z neho odpil a ked to videli ostatni, tak zvracali.
duves
22.05.08,08:21
SAM DOMA
Pondelok
Som sám doma, žena odišla na týždňovú "služobku". Je to skvelý pocit.
Urobil som si presný plán. Viem kedy vstanem, koľko času strávim v
kúpelni a koľko mi zaberú raňajky. Prepočítal som aj čas na umyvanie
riadu, upratovanie a vyvádzanie psa. Nechápem, prečo ženy o domácnosti
toľko hovoria, keď je to činnosť, ktorá zaberá tak málo času.

Utorok
Musím sa znovu pozrieť na svoj časový rozvrh. Zdá sa mi, že bude
vyžadovať malé zmeny. Prišiel som však na zlepšovák - párky môžem
ohrievať v polievke. Ušetrím tak jednu nádobu, ktorú nemusím umývať.
Rozhodne nemienim denne vysávať ako si to priala žena. Stačí sa
prezúvať a psovi utierať labky - to je všetko. Inak sa cítim skvelo.

Streda
Mám pocit, akoby mi domácnosť zaberala viac času, ako som odhadoval.
Budem to musieť zracionalizovať. Začal som polievkami vo vrecku. Jedlo
sa totiž nemá pripravovať dlhšie, ako sa je. Problém mám s ustielaním.
Myslím, že nie je nevyhnutné postielať každý deň, ked večer zase pôjdem
spať.

Štvrtok
Podarilo sa mi vyliezť z postele tak, že som takmer vôbec nerozhádzal
prikrývky. Stačilo len trochu vyrovnať deku. Chce to však cvik. Je
potrebné, aby sa človek v posteli veľmi nevrtel. Bolí ma síce pre to
chrbát, ale azda to napraví horúca sprcha. Mimochodom, mám ďalší
zlepšovák - je zbytočné jesť zakaždým z iného taniera. Špiniť stále
nové riady, to je mrhanie. Koniec koncov, veď aj pes žerie stále z
jednej misky. P.S. Na obed aj večeru som mal párky.

Piatok
Nepríjemné zistenie - ráno párok chutí dobre, na obed menej, večer
vôbec. Pes však dostal len sušené jedlo, nešpiní misku. Inak by som si
pripadal ako umývačka riadu. Prišiel som na to, že polievku môžem
jesť rovno z hrnca. Chutí rovnako a nepotrebujem žiadne taniere ani
naberačku! Mám však problém - neviem, čo budem jesť zajtra. Konzervy
neprichádzajú do úvahy, špiní sa pri tom otvárač.

Sobota
Na čo sa večer vyzliekať, keď sa ráno zas musím obliecť? To si radšej
dlhšie pospím. Navyše sa nemusím vôbec prikrývať, takže posteľ zostane
ustlaná. Raňajkovať budem len to, čo sa nemusí rozbaľovať, otvárať,
krájať, natierať, variť alebo miešať. Tieto činnosti ma rozčuľujú.

Nedeľa
Pozerali sme so psom v televízii, ako sa ľudia kŕmili lákavými
pochúťkami. Obaja sme mali plné ústa slín. My sme raňajkovali niečo zo
psej misky. Ani jednému to nechutilo. Viem, mal by som sa umyť,
oholiť, učesať, ísť so psom von, umyť riad a nakúpiť, ale už
nevládzem.......
duves
22.05.08,08:24
Pravda o grilování. :D

Grilování je jediný druh vaření jakého je opravdový muž schopen . Když muž prohlásí že bude grilovat následuje tento řetěz reakcí.

1. Žena jde do obchodu a nakoupí všechno potřebné.
2. Žena udělá salát, zeleninu a desert.
3. Žena připraví maso, dá na tácek zároveň s potřebným náčiním, omáčkami a pak to přinese manželovi, který mezitím okukuje kolem grilu s pivem v ruce.
4. Muž naklade maso na gril.
5. Žena jde dovnitř, připraví talíře a příbory.
6. Žena vyjde ven a řekne manželovi že maso se pálí. On ji poděkuje a požádá, aby mu přinesla další pivo.
7. Muž vyndá maso z grilu a podá to ženě.
8. Žena dá jídlo na talíře a přinese ke stolu.
9. Po jídle žena uklidí stůl a umyje nádobí.
10. Všichni pějí chválu na mužovo vaření a děkují mu za jeho snahu.
11. Muž se zeptá ženy jak se jí líbil její "den bez vaření" a když uvidí její naštvanou reakci , usoudí že ženskou neudělá nic šťastnou.
duves
22.05.08,08:25
NASLEDOVNE SEM NEMOZEM NEDAT

ZOZNAMOVACI INZERAT: gazda123

Bydlisko: Bratislava a okolie , Bratislavský kraj Slovakia

Som: 37 ročný muž

Hľadám: ženu vo veku od 20 do 40 na vážny vzťah

Výška: 150 cm

Alkohol: pravidelne

Farba Vlasov: iné

Fajčenie: pravidelne

Farba Očí: hnede

Vzdelanie: stále študujem

Postava: s postihnutím

Stav: slobodný-á

Šport: nie

Deti: nemám

Etnikum: beloch

Deti (v budúcnosti): chcem

Vierovyznanie: Katolík

Ovládam jazyk:


Mám rád:
poctivu drinu,nebat sa roboty,kazen, poradek

Nemám rád:
zmalovane flandri, co nemaju rada poctivu drinu


O mne a koho hľadám:
Samostatne hospodariaci sukromni rolnik hlada dobru,silnu zenu, kera si zastane robotu jako na poli,zahradu jako aj v domacnosti a okolo dobitka, prasnic a hidiny.
Nemá to bit nejaka zmalovana flandra z mesta, ale poctiva silna zdrava zena, schopna porodit aj zdave a silne potomstvo,pricuchla si uz aj k drine nielen s hrncama, ale aj s vidlama, ke gumakom, nafte a nehnusi sa jej pocti va
drina aj okolo drubeze, prasnic a co treba.A uzna ze muz dojde ustaty z pola znese obcas aj ostrejse slovo a aj po hube bez kriku a placu
a nevyzaduje nejake moderne sposobi jako su predohri ale vyzaduje jako sa hovori ist rovno na vec! samozrejma nije kazdy den,
ale ked je menej poctivej roboty na poli a drini, mimo jarnich prac a drini zberu urody, lebo to je drina, to sce celeho chlapa aj silnu zenu!!!
A samozrejme scem aj navarene, oprate a ozehlene, a upratane ked ju uz zivim. A veno by tez nebolo od veci,ale hlavne nach je zdrava,
to vivazi aj majetek, a neboji sa poctivej drina nech sa jej nehnusi
Urychlene sa ohlas do jarnych prac na poli, surne ta potrebujem!!! a milujem!!! slubujem. U mna bude fain!!!
Vipratal som ci policu v sskrini - maci umreli v robote sa poctivej pretrli na jasen na poli cez zimu polihovali na jar ich pochovame ked rozmrzne zem, zatal odpocivaju v pitvore a jarnie roboty cakaju!!!
mamminta
22.05.08,08:38
ešteže je to stále len o tých chlapoch...... :D :D :D
sysula
22.05.08,09:26
NASLEDOVNE SEM NEMOZEM NEDAT

ZOZNAMOVACI INZERAT: gazda123

Bydlisko: Bratislava a okolie , Bratislavský kraj Slovakia

Som: 37 ročný muž

Hľadám: ženu vo veku od 20 do 40 na vážny vzťah

Výška: 150 cm

Alkohol: pravidelne

Farba Vlasov: iné

Fajčenie: pravidelne

Farba Očí: hnede

Vzdelanie: stále študujem

Postava: s postihnutím

Stav: slobodný-á

Šport: nie

Deti: nemám

Etnikum: beloch

Deti (v budúcnosti): chcem

Vierovyznanie: Katolík

Ovládam jazyk:


Mám rád:
poctivu drinu,nebat sa roboty,kazen, poradek

Nemám rád:
zmalovane flandri, co nemaju rada poctivu drinu


O mne a koho hľadám:
Samostatne hospodariaci sukromni rolnik hlada dobru,silnu zenu, kera si zastane robotu jako na poli,zahradu jako aj v domacnosti a okolo dobitka, prasnic a hidiny.
Nemá to bit nejaka zmalovana flandra z mesta, ale poctiva silna zdrava zena, schopna porodit aj zdave a silne potomstvo,pricuchla si uz aj k drine nielen s hrncama, ale aj s vidlama, ke gumakom, nafte a nehnusi sa jej pocti va
drina aj okolo drubeze, prasnic a co treba.A uzna ze muz dojde ustaty z pola znese obcas aj ostrejse slovo a aj po hube bez kriku a placu
a nevyzaduje nejake moderne sposobi jako su predohri ale vyzaduje jako sa hovori ist rovno na vec! samozrejma nije kazdy den,
ale ked je menej poctivej roboty na poli a drini, mimo jarnich prac a drini zberu urody, lebo to je drina, to sce celeho chlapa aj silnu zenu!!!
A samozrejme scem aj navarene, oprate a ozehlene, a upratane ked ju uz zivim. A veno by tez nebolo od veci,ale hlavne nach je zdrava,
to vivazi aj majetek, a neboji sa poctivej drina nech sa jej nehnusi
Urychlene sa ohlas do jarnych prac na poli, surne ta potrebujem!!! a milujem!!! slubujem. U mna bude fain!!!
Vipratal som ci policu v sskrini - maci umreli v robote sa poctivej pretrli na jasen na poli cez zimu polihovali na jar ich pochovame ked rozmrzne zem, zatal odpocivaju v pitvore a jarnie roboty cakaju!!!

:eek::eek::eek:
Karas Milan
22.05.08,10:05
Z dennika pracujucej ženy
Zobudila ...
uz-uz idem spokojna spat
rozum:
muz moj - cely den lezi na gauci nepomilovany!


Takého by možno bolo lepšie "poj...." , ešte lepšie "doj...." , ako pomilovať.

Ahoj
Ka Mil
wagner
22.05.08,10:49
Takého istého poznám, tiež mi dal ponuku aby som išla k nemu bývať, lebo potrebuje gazdinú do záhrady:( - teda aby som sa narobila a on bude celý deň vysedávať v krčme:mad:. To mi povedal pred jeho priateľkou, s ktorou žije:mee:. Povedal že ona nevládze robiť na záhrade a on chudák jej musí pomáhať:eek:. Popri tom, celý deň sedí v krčme a doma sa správa ako paša. Tej jeho priateľke som poradila zbaliť si kufre a odísť hneď, lebo on ju potrebuje iba na robotu. Žiaľ nepochopila to:mee: . Neuvedomuje si že pre neho je len slúžka, žiaľ:mad:
mamminta
22.05.08,11:13
Takého istého poznám, tiež mi dal ponuku aby som išla k nemu bývať, lebo potrebuje gazdinú do záhrady:( - teda aby som sa narobila a on bude celý deň vysedávať v krčme:mad:. To mi povedal pred jeho priateľkou, s ktorou žije:mee:. Povedal že ona nevládze robiť na záhrade a on chudák jej musí pomáhať:eek:. Popri tom, celý deň sedí v krčme a doma sa správa ako paša. Tej jeho priateľke som poradila zbaliť si kufre a odísť hneď, lebo on ju potrebuje iba na robotu. Žiaľ nepochopila to:mee: . Neuvedomuje si že pre neho je len slúžka, žiaľ:mad:

:mee: :mee: :mee:
Zitulda
22.05.08,18:46
ani mne sa nedarí spustiť a vidieť,prečo muži nemôžu žehliť. - od duvesa č.132
Moja polovička, sa raz snažil ma napodobniť ako dobre vyžehliť na nohaviciah puky. Ja užívam pánsku vreckovku-preto použil aj on, no žiaľ, pridržal trochu dlhšie. Puky boli, ale aj pripálená a prilepená jeho krásna biela vreckovka na tmavých nohaviciach. Odvtedy nezoberie do rúk žehličku,
tetrisss
22.05.08,18:55
ani mne sa nedarí spustiť a vidieť,prečo muži nemôžu žehliť. - od duvesa č.132
Moja polovička, sa raz snažil ma napodobniť ako dobre vyžehliť na nohaviciah puky. Ja užívam pánsku vreckovku-preto použil aj on, no žiaľ, pridržal trochu dlhšie. Puky boli, ale aj pripálená a prilepená jeho krásna biela vreckovka na tmavých nohaviciach. Odvtedy nezoberie do rúk žehličku,

Bud rada, ze vreckovka bola cista, lebo inak by to bolo pripalene viac.
Nika
23.05.08,04:40
inzerát :rolleyes:
ZEvina
23.05.08,05:32
Jedna milá náhoda - Môj bývalý manžel má sestru Janu a jej manžel sa volá Jaroslav a moja sestra je tiež Jana a tiež sa jej muž volal Jaroslav. Pozerám sa do kalendára a vravím manželovi: Dnes má meniny Jaroslav. Musíme ísť zagratulovať. On: A ktorý Jaro má meniny mojej sestry muž, alebo tvojej?:eek::D:D:D
medvedik21
23.05.08,15:50
Môj priateľ ma tiež párkrát dorazil nepremyslenou odpoveďou ale samozrejme to nemyslel tak ako to vyznie.
Tak napríklad som skúšala nové jedlo a keď ho začal jesť, tak som sa ho opýtala: "Chutí Ti zlatíčko?"
A on na to: "Veď vieš že ja zjem aj hovno..... "

Alebo šla v telke Ally McBealová, ktorú hrá štíhlučká Calista Flockhardt (sorry za možné chyby v mene) a ja hovorím: "Táto herečka má ešte menšie prsia ako ja"
a on sa na mňa zamyslene zahľadel a odpovedal: "Tak to už nemá žiadne..."

Neskôr mu došlo, čo vlastne povedal a ospravedlňoval sa mi:---.

Nuž, úprimnosť nadovšetko :D:D:D, ale aspoň sme sa nasmiali:D
Karas Milan
26.05.08,03:13
Ahoj.

O niečo jemneší ako dávno môj kamarát , keď sa vrátili z dovolenky a hľadali fotky z nuda pláže. "Kde je tá fotka , na ktorej vidieť Gabike prsia ? Takú nenájdeš " - (o svojej vtedajšej žene , ktorá mala prsia 0-lky).

Ahoj
Ka Mil
medvedik21
26.05.08,12:00
Ahoj.

O niečo jemneší ako dávno môj kamarát , keď sa vrátili z dovolenky a hľadali fotky z nuda pláže. "Kde je tá fotka , na ktorej vidieť Gabike prsia ? Takú nenájdeš " - (o svojej vtedajšej žene , ktorá mala prsia 0-lky).

Ahoj
Ka Mil

:D:D:D Dobréééé :D
duves
26.05.08,12:32
Motto: „Ženy mlčí, aby potrestaly muže. Muži ale ticho milují.“
http://www.vesmir.cz/clanek.php3?CID=6819

:D
lorelei
02.06.08,11:11
Fabiana
02.06.08,21:58
Ja mám tiež s mojím miláčikom veselo...
Minule som triedila šampóny a kozmetiku - šampóny mi akosi "nesedeli" na moje vlasy, tak som sa rozhodla, že sa opýtam spolubývajúcich, či si ich nevezmú. Môj drahý si hlavu holí a používa tie isté šampóny ako ja. Poprosila som ho, aby to zatial niekam položil, že sa opýtame keď prídu. Odpovedal mi - zlato neboj sa, ja to spotrebujem, veď chlpy mám aj na nohách....
Dnes vytiahol z jeho rupsaka biele ponožky - vraj ich mám dať hore do izby, pretože ich mal iba 10 minút. Boli také čierne, že som sa ho opýtala prečo sú také čierne, tak mi povedal, že chodil v práci 10 minút v ponožkách, ale čisté sú....
duves
03.06.08,03:58
Vcera som si nakydal na hlavu. Mladšia dcerka je v skole v prirode a chystal som sa na to dlho. Ma počarbany písací stôl (larva jedna) zo smrekového masívu. Reku to prešmirgľujem. Zohnal som si vibračnú brúsku a šup do toho. Nič som nepozakrýval. Všade prach, po policiach a pod. Všetky knihy, babiky povysavať, plyšakov do pračky. Polovičku bola riadne zdurená. Šiel som spať o polnoci, čo som to čístil.:D
Gabi03
03.06.08,05:11
Vcera som si nakydal na hlavu. Mladšia dcerka je v skole v prirode a chystal som sa na to dlho. Ma počarbany písací stôl (larva jedna) zo smrekového masívu. Reku to prešmirgľujem. Zohnal som si vibračnú brúsku a šup do toho. Nič som nepozakrýval. Všade prach, po policiach a pod. Všetky knihy, babiky povysavať, plyšakov do pračky. Polovičku bola riadne zdurená. Šiel som spať o polnoci, čo som to čístil.:D

:D:D:D
Na to nemám iných slov, len typicky mužské rozmýšľanie. :D:D:D
ZEvina
03.06.08,05:22
[quote=duves;743508]Vcera som si nakydal na hlavu. Mladšia dcerka je v skole v prirode a chystal som sa na to dlho. Ma počarbany písací stôl (larva jedna) zo smrekového masívu. Reku to prešmirgľujem. Zohnal som si vibračnú brúsku a šup do toho. Nič som nepozakrýval. Všade prach, po policiach a pod. Všetky knihy, babiky povysavať, plyšakov do pračky. Polovičku bola riadne zdurená. Šiel som spať o polnoci, čo som to čístil.:D[/quote


.........no ja by som Duvesa aj pochválila, že to aspoň po sebe upratal. Môj drahý rezal betón v komôrke, kde mám zaváraniny a "všeliaké maličkosti" a tiež nič nezakryl. Hádajte, kto to musel upratať?:mad:
duves
03.06.08,06:16
Hádajte, kto to musel upratať?:mad:
čIERNY PETER?
tina1
03.06.08,06:21
trpaslici?
tiny77
03.06.08,06:23
manzel? :D :D ;)
AlaNR
03.06.08,07:34
zaiste marťania doleteli, že?:D
mamminta
03.06.08,08:06
u nas chodia kvakinovci :D
motylik7
03.06.08,08:17
Tak u nás pravidelne upratujú tie japonské dvojičky Samo a Sato :D:D:D
ZuzanaP
03.06.08,10:12
Tak u nás pravidelne upratujú tie japonské dvojičky Samo a Sato :D:D:D


Jejda, aj u nás, a ako často.....:D:D:D
Kazu
03.06.08,10:31
Vcera som si nakydal na hlavu. Mladšia dcerka je v skole v prirode a chystal som sa na to dlho. Ma počarbany písací stôl (larva jedna) zo smrekového masívu. Reku to prešmirgľujem. Zohnal som si vibračnú brúsku a šup do toho. Nič som nepozakrýval. Všade prach, po policiach a pod. Všetky knihy, babiky povysavať, plyšakov do pračky. Polovičku bola riadne zdurená. Šiel som spať o polnoci, čo som to čístil.:D

Ani si nevieš predstaviť ako si ma potešil. Už som si myslela, že to len ja sama mám "takééého" :D:D:D:D
mamminta
03.06.08,11:05
ja som vcera takmer infarktovala....
mam auticko, staru fiatku 126

chodievam na nej do prace...
manzel si ju poziciava, ked ide do hory... poprosila som ho: davaj si dozadu na sedacky nejaku handru, ked si tam davas pilu a drevo... no ci si tam nedal synovu najoblubenejsiu, najjemnejsiu deku?!??
ZEvina
03.06.08,11:29
čIERNY PETER?

:D:D:D tesne vedľa: BIELA EVA - od toho betónového prachu som bola totiž celá biela):D:D
mamminta
03.06.08,14:41
no mňa teraz napadlo.... môj manžel používa výraz: "dušu na mieste" už roky po svojom..... MIESTO NA DUŠI :---
LubicaN
03.06.08,15:28
no mňa teraz napadlo.... môj manžel používa výraz: "dušu na mieste" už roky po svojom..... MIESTO NA DUŠI :---

no a môj otčim zvykol vravievať miesto: Položme si otázku... POLOŽME SA NA OTÁZKU...

;)
Rozalka
03.06.08,16:24
no a môj otčim zvykol vravievať miesto: Položme si otázku... POLOŽME SA NA OTÁZKU...

;)
Nechápem, nemám dcéru a predsa takto by hovorila o mojom manželovi ... :D:D
Ivana Š
04.06.08,16:06
Drahý mi volá do práce: "Zlatko, kde v tejto domácnosti držíme cukor? Spravil som si kávu a nemám je čím osladiť"
Bola som prekvapená, veď cukor vždy mávame hneď vedľa kávy, ale on tvrdil, že tam nie je.
Cukor som cestou z práce kúpila, išla ho uložiť. No a hádajte čo stálo hneď vedľa kávy?
Tweety
04.06.08,16:20
Drahý mi volá do práce: "Zlatko, kde v tejto domácnosti držíme cukor? Spravil som si kávu a nemám je čím osladiť"
Bola som prekvapená, veď cukor vždy mávame hneď vedľa kávy, ale on tvrdil, že tam nie je.
Cukor som cestou z práce kúpila, išla ho uložiť. No a hádajte čo stálo hneď vedľa kávy?
Veď to sa mužom bežne stáva, ja sa stále v takomto prípade opýtam, či to, čo hľadá nekričí, tady jsem, tady:---
LubicaN
04.06.08,16:23
Veď to sa mužom bežne stáva, ja sa stále v takomto prípade opýtam, či to, čo hľadá nekričí, tady jsem, tady:---

lepšie je, keď samé do ruky skočí - u nás to tak funguje...
duves
04.06.08,17:53
No a hádajte čo stálo hneď vedľa kávy?
Solny stlp?:---
Karas Milan
05.06.08,02:57
..lepšie je, keď samé do ruky skočí - ...



Vtedy sa to volá Skotch Whisky.

Ahoj
Ka Mil
tiny77
05.06.08,03:41
bonzujem ;) :

Tento môj príbeh sa hodí skôr do témy perly našich mužov, ale nedá mi dať to sem lebo sa tu hovorí o okuliaroch.Tiež nosím jedny, zatial mi stačia, ale občas sa mi uvolní taký malý šróbik na ráme , mám na to malý skrutkovačík, ktorým to dotiahnem a je pokoj. Mám veľmi poriadkumilovnú manželku a keď neviem niečo nájsť, vyhovorím sa na ňu, že len upratuje a ja potom pátram po svojich veciach. Jedného večera odišla za svojou kamarátkou na pokec- vraj na chvílu , bol som teda sám doma. Mal som uvolnený ten šróbik na okuliaroch tak som sa rozhodol že ho dotiahmen. Zložil som okuliare z očí, do pravej ruky som chytil skrutkovačik. Ale slabo som videl (samozrejme bez okuliarov) rozhodol som sa že potrebujem okuliare, ináč to nedotiahnem. Tak som hľadal okuliare, ktoré som držal v ruke, v druhej šrobováčik a chodil som po byte nmožno desať minút ako bez duše a nadával na manželku- zase upratovala a okuliare mi niekde schovala!!!!! No musím to spraviť bez okuliarov - vtedy som zistil že ich držím v ruke. Doteraz som sa nepriznal.

A ..aj ked toto patri do "perly našich žien", bonznem aj na seba:
Horko-tazko som si vypytala auto od spolubyvajuceho (sb) na navstevu mudr. s chorym dietatom. Druhe dieta zostalo v opatere sb, ktory slubil svato-svetu, ze urcite bude s malym doma, kym nepridem. Ked sme prisli na nasu ulicu, z dialky som "nevidela" auto pred domom, tak som zahundrala s nervami po 3-hodinach v cakarni, kde zas odliezol. Ake bolo moje prekvapenie ked som prisla do domu a sb tam bol :) a zrazu aj auto na ceste :D :D :D a tiez som sa nepriznala, az teraz ;)
TCE
05.06.08,05:10
Ak môžem prispieť svojou troškou do mlyna mám obdobné :

Pred pár rokmi som viezla svojho muža do blízkeho mesta, kde mal so svojimi kolegami služobným autom odísť na týždenné školenie. Pretože to bolo skoro ráno, cca o 5,00 do mešta šoféroval on : " lebo tebe to dlho trvá, auto zoberieš iba domov". Samozrejme sme meškali, takže jeho kolegovia čakali iba na neho, chlap vyskočil z auta, zobral batožinu a povedal čau a odfrčali. Presadnem si za volant a kľúče od zapaľovania nikde. Už mi bolo jasné, že moja lepšia polovička je už s kľúčami vo vrecku bohvie kde. Samozrejme, mobil som nemala (načo) ako získať kľúče späť ? Nemôžem nechať auto otvorené na parkovisku, ísť autobusom domov pre rezervné. Jediné čo ma v tej panike napadlo, bolo vliezť na ( našťastie že tam bolo ) policajnú stanicu a zobudiť stálu službu. Kupodivu strážcovia zákona boli pomerne chápaví napriek môjmu koktaniu, zavolali toho mojho "somára" na mobil a vrátili tak celú pánsku výpravu späť. Tí už boli viac než dvadsať kilakov mimo ale no čo už. Ked si sprostý neboli to, iba sa vela nachodíš.
azla
05.06.08,06:31
Skúsenosť jednej známej ...

V deň výročia sobáša (aby manžel nezabudol ;)) nechala manželka ráno na stole sobášny list.
Plná očakávania :) sa vrátila domov, aké prekvapenie manžel vymyslel.
Ostala naozaj "prekvapená". Manžel jej odovzdal fotokópiu sobášneho listu.:D

Totižto mali to tak zaužívane, že ak potrebovala manželka niečo sfotiť, nechala mužovi na stole originál a on jej to stále v robote okopíroval. Pri nastrčenom sobašnom liste mu "nedošlo o čo ide" a okopíroval ako inokedy ...
Tweety
05.06.08,06:37
Skúsenosť jednej známej ...

V deň výročia sobáša (aby manžel nezabudol ;)) nechala manželka ráno na stole sobášny list.
Plná očakávania :) sa vrátila domov, aké prekvapenie manžel vymyslel.
Ostala naozaj "prekvapená". Manžel jej odovzdal fotokópiu sobášneho listu.:D

Totižto mali to tak zaužívane, že ak potrebovala manželka niečo sfotiť, nechala mužovi na stole originál a on jej to stále v robote okopíroval. Pri nastrčenom sobašnom liste mu "nedošlo o čo ide" a okopíroval ako inokedy ...
Jednoznačne je to chyba manželky, nenechala tam žiaden návod, ani manuál na jeho použitie.:--- Má si dokonca ceniť jeho snahu o zabehané koľaje.
Hepi
05.06.08,06:58
Môj manžel je dosť zábudlivý a neprizná si to. Večne sa preto hádame, on hovorí, že ja som najchytrejšia atď. No a raz ma o tom, že zabúdam aj ja, veľmi rukolapne presvedčil. Prišiel domov z nočnej smeny a viezol môj bicykel, ktorý som nechala stáť pre obchodom. Bol síce zamknutý, /manžel mal tiež kľúčik/, ale keby sa ten bicykel stratil, doteraz sa s ním možno hádam, že ja v tom nemám prsty.
nikanaj
07.06.08,12:21
no nic...pokial sa vas neopyta, ze ci sa vam pri cedeni zemiakov nerosia sosovky je vsetko ok...;)
kukurička
11.07.08,21:11
Hlas detí o tom, ako doma pomáhajú ich oteckovia

*Simonka, 8 rokov: *
Mama hovorí, že tato jej pomáha tak akurát do hrobu. Poslúch iba
vtedy, keď sa mama naňho nahnevá, že prišiel domov zasa nacápaný.
Vtedy aj umyje riad, aj po v ys áva. Ale inak je lenivý ako kehela.
Raz dokonca aj varil.
Spravil knedľu, ale bola taká gumová, že sme ju s mamou natiahli cez
celú izbu, až potom sa roztrhla. Mama mu vtedy povedala, nech ju
zoberie do roboty namiesto obušku. Viete, on je policajt...


*Saša, 9 rokov:*
Náš otecko má doma takú pracovňu, kde píše na stroji a na počítači.
Mama tomu hovorí brloh, lebo mu tam nesmie upratovať, lebo by tam už
viac nič nenašiel. Pritom tam má smrad a bordel ako v tanku. Ani okno
mu tam nesmie umyť. Keď už cezeň nevidí, spraví si v ňom prstom
kukátko. Mama vraví, že chlapi a muchy by nemali byť.


*Evka, 7 rokov:*
Môj tato, keď bola mama v nemocnici kupovať bračeka, musel raz prať.
Do práčky napchal všetky špinavé veci, posypal ich akýmsi práškom, čo
si bol kúpiť v obchode, ale vodu tam nenalial. Vraj načo, ten prášok
vraj perie aj bez namáčania. Páni, to ste mali vidieť!...


*Stanka, 6 rokov:*
Môj ocino chcel raz mamu milo prekvapiť, a ožehliť všetku bielizeň,
kým sa ona vráti z nákupu. Doma sa už kúrilo, tak bol iba v
trenírkach. Ako tak žehlil, zrazu začal vrieskať a váľať sa po zemi!
Strašne som sa bála. Kázal mi, aby som rýchlo utekala po maminu. Keď
sme pribehli, ocino sa ešte stále skrúcal na gauči a síkal. Zavrel ma
do izby a potom sa chvíľu rozprávali s mamou. Potom sa mama začala
strašne smiať. Keď som sa jej spýtala, čo sa stalo ocinovi, povedala,
že ocino je hrozne nešikovný a prežehlil si cikáčik...


*Zdenko, 7 rokov: *
Môj oco je veľmi šikovný. Vie opraviť všetko! Každú chvíľu ho volá
niekto z dediny, aby im pomohol. A keď to opraví, musí ísť s nimi do
krčmy. Raz som ho v krčme počul, ako rozprával chlapom, že konečne
vymietol dolnej susede komín. Doma som to povedal mame, aby aj ona
bola naňho hrdá. Ona však začala hádzať šálky do steny. Niekedy tých
dospelákov nechápem. Mama asi nemá rada, keď oco pomáha druhým, lebo
teraz spáva v kuchyni. Mama ešte kričala, že mu už nikdy nedá. Ale čo
mu nedá, to neviem. Asi desiatu do práce, lebo teraz si ju oco robí
sám.
kukurička
13.07.08,08:37
Včera som potrebovala otvoriť konzervu a keďže máme len taký klasic.otvárak, tak som poprosila drahého, nech mi s tým pomôže. Vravím mu:"Mohli by sme si kúpiť taký lepší otvárak, čo s ním tak ľahko otvoríš konzervu." A on mi na to:"Na Vianoce ti taký kúpim." :eek: No nepoteší vás to. Na oplátku mu ja vravím: "Tak ja ti kúpim tiež na Vianoce otvárač, na pivo." Po chvílke mi vraví: "Vieš čo, tak ja ti ten otvárak kúpim na narodeniny." Super, tie mám skôr ako sú Vianoce. No nie sú tí chlapi milí...;)
Zitulda
18.07.08,12:57
Pred dvoma týždňami si moja polovička zabudol USB kľúč v robote tak požičal si môj, pretože prácu dokončoval doma. O tri dni na to, si pýtam svoj. Odpoveď znela, "dal som ti ho do šuplíka pod obrazovkou". Hľadala som aj pod stolom, môj drahý zúril, hľadal aj on. USB sme nenašli. Už sme sa pýtali vnučky, či ho nevzala, ona s plačom na to "Baby, Dede, snáď si nemyslíte, že som to vzala ja?!". Bolo mi jej ľúto. Simonka nám odišla na prázdniny k otcovi do BB, už je to 10 dní. My dvaja zas, skoro sme sa nerozprávali. A teraz pred hodinou, som robila poriadok na stole, zodvihnem šuplík-skrinku (niekto z vás pozná je to taká starožitná skrinka, kde nad tým bolo umiestnené otočné zrkadlo-to ešte od mojej prababky) a div sa svete. Našiel sa kľúč. Môj milý, nedal do šuplíka, ale na, ten potom musel spadnúť a nakoľko on si posúva klávesnicu hore dole, s ňou zasunul USB kľúč pod skrinku. Ešte o tom nevie, to bude prekvápko.
Stáva sa aj Vám?! Predvčerom v noci, mi nohu chytil krč, posadila som sa a nakoľko som veľa so sebou montovala, prebudil sa miláčik. Na to som ho poprosila " tri mi nohu prosím". Zlé slovo som použila, mala som asi povedať masíruj a on rozospalý mi chytil nohu a držal, ako hluchý dvere. Keď po chvíli som si námahou a bolesťou vytrhla nohu z jeho stiskov, divil sa, prečo plačem a som zlostná. Až ráno som mu povedala čo bolo a on nato" však si mi vravela, že "trim mi nohu". Pri raňajšej káve sme mali srandu. :D:D:D
Nika
18.07.08,13:35
....Stáva sa aj Vám?! Predvčerom v noci, mi nohu chytil krč, posadila som sa a nakoľko som veľa so sebou montovala, prebudil sa miláčik. Na to som ho poprosila " tri mi nohu prosím". Zlé slovo som použila, mala som asi povedať masíruj a on rozospalý mi chytil nohu a držal, ako hluchý dvere. Keď po chvíli som si námahou a bolesťou vytrhla nohu z jeho stiskov, divil sa, prečo plačem a som zlostná. Až ráno som mu povedala čo bolo a on nato" však si mi vravela, že "trim mi nohu". Pri raňajšej káve sme mali srandu. :D:D:D


:D:D:D
220870
18.07.08,18:24
Otázka len pre tie najmúdrejšie : KTO MÁ PREDNOSŤ NA KRUHOVOM OBJAZDE? Predpokladám že 90% z vás ako prvé napadne, vozidlá prichádzajúce z prava !
Keď to s tým feminizmom pôjde takto ďalej tak vykapeme.Muži nemôžu robiť všetko a rodiť nedokážeme.Aj keď na druhú stranu uznávam ,že ak by ženy stále nešpekulovali , nad tým ako by to mohol ten ich ešte nejako vylepšiť, tak my muži by sme ešte stále bývali v jaskyniach.
Kazu
18.07.08,20:09
Otázka len pre tie najmúdrejšie : KTO MÁ PREDNOSŤ NA KRUHOVOM OBJAZDE? Predpokladám že 90% z vás ako prvé napadne, vozidlá prichádzajúce z prava !
Keď to s tým feminizmom pôjde takto ďalej tak vykapeme.Muži nemôžu robiť všetko a rodiť nedokážeme.Aj keď na druhú stranu uznávam ,že ak by ženy stále nešpekulovali , nad tým ako by to mohol ten ich ešte nejako vylepšiť, tak my muži by sme ešte stále bývali v jaskyniach.

Ten kto cúva.
Kazu
18.07.08,20:16
Perly našich mužov??
Počkajte ako bude perliť ten môj keď zistí, že decká sa babrali s číselným kódom a zablokovali dvere do kancelárie :---
A keď už to predýcha, mu poviem, kde dal rezevný kľúč od dverí, aby sa v prípade zablokovania dalo odomknúť. Áno, hádate správne.:eek: :D Dal ho do skrinky v kancelári do krabičky s manuálom :D:D:D. Ale všetko čo povie potom, už môžem iba vybodkovať :D:D:D
jozka56
18.07.08,20:16
Ten, kto ide rovno....
jozka56
18.07.08,20:19
Kazu, ale deti určite nemzradíš!!!...j
Kazu
18.07.08,20:30
Kazu, ale deti určite nemzradíš!!!...j

Nebooooj:--- A dvere znesúúúú :---. Ná čo, však aj pokaziť sa to môže, no nie?
Gapo
20.07.08,14:51
Hahaha, tak k tomuto sa nevyjadrím, lebo by to vyzeralo ako odveta, ale fakt je, že sú exoti čo nevedia ako vymeniť žiarovku, ale nebuďte namyslené, nie ste o nič lepšie, je to iba náplasť na ženskú dušičku za to mužské podceňovanie, docela chápem.
Zašijem na stroji, v ruke, operiem farebné či biele, alebo vlnu, uvarím, upečiem, ťahám štrúdľu, robím obložené chlebíky, ruské vajcia, alebo vlašský šalát, nehovorím o mužských prácach, jedno či elektronika , stavba alebo strojarina, napokon aj záhrada, ktorá z vás je taká, no a teraz sa zasmejme:D
tetrisss
20.07.08,15:05
Hahaha, tak k tomuto sa nevyjadrím, lebo by to vyzeralo ako odveta, ale fakt je, že sú exoti čo nevedia ako vymeniť žiarovku, ale nebuďte namyslené, nie ste o nič lepšie, je to iba náplasť na ženskú dušičku za to mužské podceňovanie, docela chápem.
Zašijem na stroji, v ruke, operiem farebné či biele, alebo vlnu, uvarím, upečiem, ťahám štrúdľu, robím obložené chlebíky, ruské vajcia, alebo vlašský šalát, nehovorím o mužských prácach, jedno či elektronika , stavba alebo strojarina, napokon aj záhrada, ktorá z vás je taká, no a teraz sa zasmejme:D

Si si isty, ze si chlap?:D
evina
20.07.08,16:06
Hahaha, tak k tomuto sa nevyjadrím, lebo by to vyzeralo ako odveta, ale fakt je, že sú exoti čo nevedia ako vymeniť žiarovku, ale nebuďte namyslené, nie ste o nič lepšie, je to iba náplasť na ženskú dušičku za to mužské podceňovanie, docela chápem.
Zašijem na stroji, v ruke, operiem farebné či biele, alebo vlnu, uvarím, upečiem, ťahám štrúdľu, robím obložené chlebíky, ruské vajcia, alebo vlašský šalát, nehovorím o mužských prácach, jedno či elektronika , stavba alebo strojarina, napokon aj záhrada, ktorá z vás je taká, no a teraz sa zasmejme:D

No skrátka ženský sen ....;) ale len do určitého času ...potom je zas príťažlivejšie vrátiť sa do normálu ...:D:D s dokonalými je totiž ťažko:)
Eulalia
20.07.08,16:35
Hahaha, tak k tomuto sa nevyjadrím, lebo by to vyzeralo ako odveta, ale fakt je, že sú exoti čo nevedia ako vymeniť žiarovku, ale nebuďte namyslené, nie ste o nič lepšie, je to iba náplasť na ženskú dušičku za to mužské podceňovanie, docela chápem.
Zašijem na stroji, v ruke, operiem farebné či biele, alebo vlnu, uvarím, upečiem, ťahám štrúdľu, robím obložené chlebíky, ruské vajcia, alebo vlašský šalát, nehovorím o mužských prácach, jedno či elektronika , stavba alebo strojarina, napokon aj záhrada, ktorá z vás je taká, no a teraz sa zasmejme:D
Vieš koľko žien si pri čítaní tohto povzdychlo: a kde si bol, keď som sa ja vydávala?:D
Karas Milan
20.07.08,16:37
Otázka len pre tie najmúdrejšie : KTO MÁ PREDNOSŤ NA KRUHOVOM OBJAZDE? Predpokladám že 90% z vás ako prvé napadne, vozidlá prichádzajúce z prava !
Keď to s tým feminizmom pôjde takto ďalej tak vykapeme.Muži nemôžu robiť všetko a rodiť nedokážeme.Aj keď na druhú stranu uznávam ,že ak by ženy stále nešpekulovali , nad tým ako by to mohol ten ich ešte nejako vylepšiť, tak my muži by sme ešte stále bývali v jaskyniach.


Poradie :
1, tanky
2, buldozéry a pod
3, debili
4, ostatní

Ka Mil
Nika
20.07.08,16:53
Poradie :
1, tanky
2, buldozéry a pod
3, debili
4, ostatní

Ka Mil


:D:D:D
Eulalia
20.07.08,17:23
Poradie :
1, tanky
2, buldozéry a pod
3, debili
4, ostatní
5, Ka Mil
;)
kukučka
20.07.08,17:50
Hahaha, tak k tomuto sa nevyjadrím, lebo by to vyzeralo ako odveta, ale fakt je, že sú exoti čo nevedia ako vymeniť žiarovku, ale nebuďte namyslené, nie ste o nič lepšie, je to iba náplasť na ženskú dušičku za to mužské podceňovanie, docela chápem.
Zašijem na stroji, v ruke, operiem farebné či biele, alebo vlnu, uvarím, upečiem, ťahám štrúdľu, robím obložené chlebíky, ruské vajcia, alebo vlašský šalát, nehovorím o mužských prácach, jedno či elektronika , stavba alebo strojarina, napokon aj záhrada, ktorá z vás je taká, no a teraz sa zasmejme:D


ešte napíš, že manželke opravuješ očká na štrimfliach a prvý raz v živote odpadnem :D :D :D
tene
20.07.08,17:56
ešte napíš, že manželke opravuješ očká na štrimfliach a prvý raz v živote odpadnem :D :D :D
Stastna ta jeho zena, vedela sa dobre vydat:D:D:D, iste aj vsetko pozavara, uprace, navari, ozehli...hm:D:D:D
Eulalia
20.07.08,18:00
Stastna ta jeho zena, vedela sa dobre vydat:D:D:D, iste aj vsetko pozavara, uprace, navari, ozehli...hm:D:D:D
Už by ma len zaujímalo, aký má mesačný príjem:D:D:D
tene
20.07.08,18:01
Už by ma len zaujímalo, aký má mesačný príjem:D:D:D
nech sa pochvali:D:D:D
Gapo
24.07.08,14:45
Nie som si istý, žeby sa mal chlap prejavovať ležaním na gauči a pitím piva.
Nemôžem za to, že to všetko viem, neučil som sa to, ešte aj dnes ma láka novú vec rozobrať a pozrieť sa jej na "zúbky" a tie ženské veci, pre mňa to je zábava, nie drina. A nie som ideálny, sú to len určité schopnosti.;)

Si si isty, ze si chlap?:D
Gapo
24.07.08,14:54
Vieš koľko žien si pri čítaní tohto povzdychlo: a kde si bol, keď som sa ja vydávala?:D

Ak mi povieš dátum sobášu, poviem ti kde som bol;)
Ale to neznamená, že to všetko čo viem, aj robím! Iba ak je to nutné.
Gapo
24.07.08,15:01
Stastna ta jeho zena, vedela sa dobre vydat:D:D:D, iste aj vsetko pozavara, uprace, navari, ozehli...hm:D:D:D

Nie očká na štrimfliach neopravujem.
A šťastná nie je, iba ZŤP.
Záváram to hej, neupratujem, nežehlím, ale viem.
Za môj príjem sa nemusím hanbiť, 75 tisíc, čo ešte?;)
Eulalia
24.07.08,15:16
Nie očká na štrimfliach neopravujem.
A šťastná nie je, iba ZŤP.
Záváram to hej, neupratujem, nežehlím, ale viem.
Za môj príjem sa nemusím hanbiť, 75 tisíc, čo ešte?;)
Tak týmto si ma už totálne odrovnal:eek::confused: Prosím Ťa, nie je možné Ťa naklonovať? Ale aj s tým príjmom:D
No ale aspoň že tie štrimfle neopravuješ, inak by sme Betke museli dávať prvú pomoc:D:--- (a možno nie len jej:D).

P.S. A už teraz vážny dodatok - skutočne si vážim chlapa, ktorý s radosťou pomáha manželke, najmä ak tá má zdravotné problémy.
hanelie
24.07.08,15:23
Poradie :
1, tanky
2, buldozéry a pod
3, debili
4, ostatní

Ka Mil

milanko, zas rýpeš:D:D:D
AlaNR
25.07.08,05:30
Baby, veď chlap so 75 tisícovým príjmom snáď nemusí štopkať štrimfle:eek:
On radšej asi kúpi nové....:D


Najnovšia perla toho môjho:
Ideme meniť okná na celom dome. Kupujem fólie ako besná, rozmýšľam čo kam strčím, aby som uvoľnila miesto pred oknami, aby sa tam mohli aspoň trosku hýbať a môj drahý mi zahlásil:
Čo sa vzrušuješ, veď "SA TO" potom uprace.....

Škoda, že ten Sato býva až v Japonsku a upratovať budem ja....:D
tetrisss
25.07.08,18:49
Gapo, ty si sa urazil, nemozes to tak vazne brat, este, ze si sa priznal, ze vsetko nerobis. Ono zase my, emancipovane zeny, si za to, ze musime vsetko robit same, mozeme hlavne sami. Teraz vazne, je uctihodne, ze napriek tomu, ze zabezpecujes slusne rodinu, pomahas aj inak, naozaj a tu uz mozeme iba ticho zavidiet.
Gapo
26.07.08,18:13
Gapo, ty si sa urazil, nemozes to tak vazne brat, este, ze si sa priznal, ze vsetko nerobis. Ono zase my, emancipovane zeny, si za to, ze musime vsetko robit same, mozeme hlavne sami. Teraz vazne, je uctihodne, ze napriek tomu, ze zabezpecujes slusne rodinu, pomahas aj inak, naozaj a tu uz mozeme iba ticho zavidiet.

Nie neurazil, iba mi to nebolo jasné ako to je myslené a potom , moja reakcia bolo iba vyslovenie názoru, bez potreby ďalšej polemiky.:D
duves
28.07.08,05:05
Škoda, že ten Sato býva až v Japonsku a upratovať budem ja....:D
Nebýva!
Sato je už riadne naklonovaný. Je v každej domácnosti, predsa.:D
wagner
28.07.08,11:11
Jeden SATO býva aj kúsok od nás - veštec, liečiteľ, ale či robí aj upratovačku, to neviem.:):D
AlaNR
28.07.08,11:22
Wagner, prosím, prosím, zisti. Ale napíš mi to do súkromnej správy ;), lebo sa mi o neho pobijú :D:D:D
Kazu
28.07.08,12:45
Nebýva!
Sato je už riadne naklonovaný. Je v každej domácnosti, predsa.:D

"Sa to" je naklonovaný zo psieho chvosta.:D U nás už od čias našich pra, pra, pra, ....babičiek platí veta: Rozkáž psovi, pes ocasovi, pes si lehne, ocacem nehne a ty pán - sprav si sám. :---
Karas Milan
28.07.08,13:19
milanko, zas rýpeš:D:D:D


Hanka , Hanka.
Odniekiaľ poznám .
Jáj včera mala vnučka narodeniny (zhruba rok).

Aj pochválim :

http://www.porada.sk/images/statusicon/post_old.gif 19-07-08, 08:19 AM #39 (http://www.porada.sk/778403-post39.html)
http://www.porada.sk/image.php?u=54366&dateline=1203065878 (http://www.porada.sk/member.php?u=54366)
hanelie (http://www.porada.sk/member.php?u=54366)
Poraďák
http://www.porada.sk/images/VIP_member.gif

Členom od: 29-06-07
Príspevky: 1,014
Súhlasil: 1,187x
Získal 569 súhlasov
v 247 príspevkoch
PoradaBody: 62
http://www.porada.sk/images/reputation/reputation_pos.gif


Re: nevera
ľudo,
Citát:
Hrdinské rečičky o rozchodoch a odplatách a súdoch atď....... Prečo? Stačí len od začiatku vzťahu žiť s partnerom ktorého sme si brali a venovať sa mu... A nie si dokazovať, že ho zmeníme a rôzne iné formy nátlaku či zanedbania atď... Veď dvaja sa berú vtedy (zvyčajne), že sa ľúbia. A ľúbia sa preto (a sobášia sa), lebo spolu chodili, bavili sa, tvorili atď... A pomaly po svadbe sa to vytratí a potom trochu dávky HRDOSTI a EGA a hurá, deti ostávajú bez rodičov, obidvaja sú zrazu nepriatelia na život a na smrť atď... A zarábajú právnici a rozhodujú rôzni sudcovia o životoch a osudoch ľudí, detí atď...
veľký súhlas -
http://www.porada.sk/images/statusicon/user_offline.gif http://www.porada.sk/images/buttons/report.gif (http://www.porada.sk/report.php?p=778403)
http://www.porada.sk/NuRatings/thumbs_up.gif (http://www.porada.sk/showthread.php?do=ratepost&p=778403&t=86436&v=1&tui=54366) http://www.porada.sk/NuRatings/thumbs_dn.gif (http://www.porada.sk/showthread.php?do=ratepost&t=86436&t=778403&v=-1&tui=54366) 0


spam (http://www.porada.sk/report.php?p=778403) http://www.porada.sk/images/buttons/ocenujem.gifoceňujem (http://www.porada.sk/reputation.php?p=778403) http://www.porada.sk/images/buttons/post_thanks.gifsúhlasím (http://www.porada.sk/showthread.php?do=post_thanks_add&p=778403) http://www.porada.sk/images/buttons/quote.gifcituj (http://www.porada.sk/newreply.php?do=newreply&p=778403) http://www.porada.sk/images/buttons/multiquote_off.gif (http://www.porada.sk/newreply.php?do=newreply&p=778403) http://www.porada.sk/images/buttons/quickreply.gifodpovedať (http://www.porada.sk/newreply.php?do=newreply&p=778403)
hanelieZobraziť verejný profil (http://www.porada.sk/member.php?u=54366)Poslať súkromnú správu hanelie (http://www.porada.sk/private.php?do=newpm&u=54366)Nájsť viac príspevkov od hanelie (http://www.porada.sk/search.php?do=finduser&u=54366)Pridať hanelie medzi priateľov (http://www.porada.sk/profile.php?do=addlist&userlist=buddy&u=54366)
súhlasov s príspevkom: 2
Zrušiť môj súhlas (http://www.porada.sk/showthread.php?do=post_thanks_remove_user&p=778403) Karas Milan (http://www.porada.sk/member.php?u=75019) (21-07-08), zanetth (http://www.porada.sk/member.php?u=53548) (19-07-08)




Aj pohladím :
- sem tam slovom-hlavou
- sem tam len žihľavou (ale vraj je to liečivka)
- sem tam sa aj pomýlim , takže dopĺňam :

Poradie :
1, tanky
2, buldozéry a pod
3, debili
4, my ostatní

Ka Mil

Ka Mil
účtovník 007
14.08.08,10:31
Dnas som bola svedkom zrážky pred jednou predajňou. Pred parkovacími miestami zastavila pani a do auta nastupovali ostatní spolucestujúci. Na parkovacom mieste stál muž a rozhodol sa cúvať, ale asi sa zabudol pozrieť do spätného zrkadla a prásk do bočných dverí onej dámy. Obidvaja vystúpili.

Ona - pozerá čo sa stalo a ako má rozmlátené predné dvere(boli teda dosť), nehovorí nič.
On- a ty nevidíš, že ja cúvam? :rolleyes:
mamminta
14.08.08,11:01
Dnas som bola svedkom zrážky pred jednou predajňou. Pred parkovacími miestami zastavila pani a do auta nastupovali ostatní spolucestujúci. Na parkovacom mieste stál muž a rozhodol sa cúvať, ale asi sa zabudol pozrieť do spätného zrkadla a prásk do bočných dverí onej dámy. Obidvaja vystúpili.

Ona - pozerá čo sa stalo a ako má rozmlátené predné dvere(boli teda dosť), nehovorí nič.
On- a ty nevidíš, že ja cúvam? :rolleyes:

:eek:
wagner
14.08.08,12:45
AlaNR plním úlohu. Zistila som, že SATO upratovačku nerobí. Usudzujem že má na to "lidí". Takže Ťa nepoteším. Skús to aj Ty - čáry -máry a nech to je upratané.(Tvojimi rukami:() Aj ja to tak robím :D:D
petmar
14.08.08,17:50
"Sa to" je naklonovaný zo psieho chvosta.:D U nás už od čias našich pra, pra, pra, ....babičiek platí veta: Rozkáž psovi, pes ocasovi, pes si lehne, ocacem nehne a ty pán - sprav si sám. :---
Náš starký to hovoril po slovensky(ospravedl.sa za 1 slovo-nemôžem kaziť verš):
Rozkázal pán psovi, pes chvostovi a chvost riti, môžeš si sám urobiti. :D
slabikar
14.08.08,18:30
ten jej manzel muslel byt riadne hlupy, este stastie, ze muzi su uplne ini
slabikar
14.08.08,18:38
Dokážeme myslieť na viacej vecí a povinností naraz a zároveň ich aj dokážeme súčasne riešiť , lenže muž ,ak sa sústredí na jednu záležitosť , nemožno ho zaťažovať druhou . :rolleyes:

neviem preco si tie zeny tak velmi beru k srdcu clanky v zenskych casopisoch. z vlastnych skusenosti viem, ze je to presne naopak
slabikar
14.08.08,18:46
Už by ma len zaujímalo, aký má mesačný príjem:D:D:D

asi je na podpore, ked toto robi :)
slabikar
14.08.08,19:58
jeden z Murphyho zakonov jasne vysvetluje zensku logiku:

"Po tom, ako pochopíte princíp fungovania vesmíru, stále pre vás zostane záhadou princíp ženskej logiky. "

k tomu niet co dodat :)
AlaNR
15.08.08,05:13
AlaNR plním úlohu. Zistila som, že SATO upratovačku nerobí. Usudzujem že má na to "lidí". Takže Ťa nepoteším. Skús to aj Ty - čáry -máry a nech to je upratané.(Tvojimi rukami:() Aj ja to tak robím :D:D

Díky, už som začala....;)
Dokonca mi padli za obeť aj plastové okenné rolety....:D Celkom dobre to išlo, šrobovák a kombinačky boli moji najlepší kamaráti...

NAČO MNE JE CHLAP?!?!?!?!?!?:D:D:D:D:D
mila79
17.08.08,11:12
To sa tu vážne nenájde žiadna žena, ktorá by svojho manžela aj pochválila?
Asi budem musieť svojej manželke vytvoriť konto na porade...
:D

Ale ano,moj priatel je pravy opak.Vysava, upratuje,vari a veru hociake speciality, umyva riad, uklada si veci do skryne, perie, zehli a podobne...:)Ked cosi navarim co nepozna, hned sa opyta ako som to pripravovala aby vedel aj on pripravit...Taketo 'hlody' ako uvazaju ostaTne nepoznam. Priam sa az zastavam nad tym,ako je to mozne. No to bude tym,ze u vas sa rozdeluju prace na muzske a zenske a to ja neuznavam. Myslim si,ze aj muz by mal vediet navarit a vyprat.;)
mila79
17.08.08,11:20
:eek::eek::eek:

Ta to bol inzerat za 100 bodov.:D:D:D
m.hladka
17.08.08,11:55
No, ženičky, a nerozmýšľali ste o tom, kto tých chlapov vychovával? No predsa ženičky - mamičky. A čo robia terajšie ženičky, tiež vychovávajú mladých mužičkov.
Takže sa neponosujme, lebo to nie je ich chyba, ale naša.
Teda ja ten problém nemám. U nás, teda v mojej rodine je rovnoprávnosť. Samozrejmosťou je urobiť všetko, kto čo ovláda. Mládež bola a je vychovávana tým spôsobom, že si všetko za sebou poupratuje (vaňu, sprchu, wc, postele, vysávanie), takže šetria môj čas a moje ruky.
Olice
18.08.08,09:29
Včera medzi rečou mi môj milý manžel vraví: "maminka, ale ty si mala na nohách tú, akože sa to volá, aha celuloidu, a už ju nemáš...."
Čo dodať, ešteže sa mi veľkým oblúkom vyhýba celulitída :D:);).
dolfort
18.08.08,21:47
- Smrdíš.
- Nie. To, voniam chlapom.