rauh
01.05.08,09:13
Prosim poradte ako mam uviest na trh novy vyrobok, co vsetko potrebujem aby sa vyrobok mohol predavat v obch. sieti. Je to mala smaltovana plechova krabicka z vnutra prerobena a bude sluzit ako euro penazenka na mince, vhodne skor pre deti a mladez, kedze vacsina mladeze nebude mat vreckove v papierovych eurach :) Nevidel som na trhu takyto vyrobok. S cim mam zacat, aby som to stihol do prichodu eura :) Prosim poradte, mam 24r. a strasnu chut v niecom podnikat, len neviem s kym sa mam poradit, preto sa spolieham na vas. Krasny den vsetkym! rasto
rickman
01.05.08,10:38
Pokial to bude pre mladych, tak by to malo mat design urceny mladym. Drzim ti prsty, no neverim, ze by sme nosili hoci aj (len) mince v malej smaltovanej plechovej krabicke :). Radsej normalna (quiksilver, adidas, nike, oniell,...) penazenka, v ktorej nebudu papierovky :). Ale taka 5-ka alebo 10-ka si tam miesto najde..
rauh
08.05.08,17:17
Prosim, je tu niekto kto vie s cim mam zacat? Ked vseliake cinske vyrobky sa dostanu na trh, tak aj toto by sa mohlo podarit. Ake certifikaty ci co vlastne ten vyrobok potrebuje? Alebo staci mi zivnost a mozem ich vyrabat a ponukat do obch sieti?