rauh
01.05.08,09:36
Neviem ako to mam presne definovat :) napr. vo vyhladavaci napisem nejake pismenko a vysunie sa mi okno, kde sa mi zobrazia vsetky slova na to pismeno, ktore som uz dakedy vyhladaval. Kde sa to da prosim vymazat?
IT Solutions
01.05.08,15:26
Myslim ze to patri pod IE.

otvor internet explorer, v menu nástroje vyber moznosti internetu a vymaz vsetky tempy(historiu, cookies a podobne)

myslim ze to pomoze. Potom hlbsie v nastaveniach sa da vypnut moznost pamatania dotazov
rauh
01.05.08,19:42
Ako sa prosimta vola po anglicky to "vypnutie pamate dotazov" ci ktore to mam oznacit v anglickom IE. vdaka
MajaV
02.05.08,04:19
Neviem ako to mam presne definovat :) napr. vo vyhladavaci napisem nejake pismenko a vysunie sa mi okno, kde sa mi zobrazia vsetky slova na to pismeno, ktore som uz dakedy vyhladaval. Kde sa to da prosim vymazat?

V slovenskom IE: Nástroje, Možnosti siete Internet, záložka Obsah - klikni na Automatické dokončovanie. Tam si zruš zaškrtnutie pri voľbe Formuláre. Ak chceš vymazať doteraz vyhľadávané slová, klikni na Vymazať formuláre.
rauh
26.07.08,17:58
ako je to v anglickom IE? vymazat formulare - ktore su to kolonky
Stevo5
27.07.08,07:24
Možno by ti pomohlo - ak máš taký problém s angličtinou - prečo so nestiahneš zo stránky Microsoftu slovenčinu do IE?
tomim7
27.07.08,07:42
takže to nie je žiadny problem vymazanie tych poslednych veci ktore si prezeral :) staci ked pojdes do prehliadača a klikneš na okienko kam pišeš to čo potrebuješ vyhľadať ono ti zobrazi cely zoznam toho čo si už niekedy prezeral jednoducho zideš nan miškou bude označene na modro a už budeš len stlačať delete a ono to zmizne