sltuning
01.05.08,11:18
dobry den.mam vyhliadnute priestory na prenajom.chcem si v nich otvorit autoservis..vie mi niekto povedat co vsetko mi treba vybavit????dakujem
Braňo
01.05.08,09:23
účtujem autoservis. závisí ako si predstavuješ Tvoj autoservis. treba si vybaviť živnosť, zariadiť dvihákom, zariadenie na prezúvanie pneu, elektrina, kopec drobného náradia. Treba vyriešiť personál, nejaké PC ako pokladňu a objednávanie dielov a pod. Neviem, či chceš aj striekať plechy.
Skôr zadaj konkrétnejšie otázky.
zalobaba
01.05.08,10:02
dobry den.mam vyhliadnute priestory na prenajom.chcem si v nich otvorit autoservis..vie mi niekto povedat co vsetko mi treba vybavit????dakujem

Rozmyslieť si, či budeš autoservis prevádzkovať ako FO alebo PO, a podľa toho zariadiť prísl. veci a navštíviť ŽÚ, príp. OR.:rolleyes:
rickman
01.05.08,10:33
Pred casom chodievala na TA3 reklama na: http://www.homola.sk/. Oni ti urcite budu vediet poradit.

Akurat technika pre kvalitny autoservis bude neuveritelne draha. Zalezi aj od toho, na ake prace sa budes specializovat, alebo ci budes robit komplet vsetko (aj lakovanie, pneu, sklo, ...).
sltuning
01.05.08,10:37
no myslim uplne vsetko od sameho zaciatku az po otvorenie autoservisu..myslim cisto autoservis,bez lakovne...kde mi co treba ist vybavit..co vsetko musim mat..atd...
Braňo
01.05.08,11:14
skús si nájsť hlavne témy ako začať podnikať, informuj sa na živnostenskom.