Blackorange007
01.05.08,11:48
Vymazané
Téma nepatrí do rubriky.
aktaK
01.05.08,09:51
mimotemy
a nie je to len preto, že je Tvoja konkurencia ? :D
aktaK
01.05.08,09:54
ozaj a preco az 3 x zalozena tema?
vsak sme este nepili....
rickman
01.05.08,10:31
Chcelo by to vediet aj dovod nespokojnosti (mozno podlozeny nejakymi dokazmi). Inac tento prispevok nema ziadnu vypovednu hodnotu.

Ale myslim si, ze tu uz davno (na porade) mala vzniknut sekcia Ciernej listiny.
Monika Kováčová
01.05.08,11:38
Prečo sa nedá vypnúť zadanie otázky? Prečo sa dá vypnúť až príspevok č. 2???
Richard
01.05.08,13:59
No vidíme, prečo som chcel dať prístup do tejto sekcii iba užívateľom Porady s viac ako X príspevkami.
Pretože inak sa v rubrike objavuje spam alebo ohováranie.


Chcelo by to vediet aj dovod nespokojnosti (mozno podlozeny nejakymi dokazmi). Inac tento prispevok nema ziadnu vypovednu hodnotu.

Ale myslim si, ze tu uz davno (na porade) mala vzniknut sekcia Ciernej listiny.

Keď niekto niekoho odporučí tak to poslúži omnoho lepšie ako čierna listina. Navyše s čiernou listinou sa budem akurát trápiť a vybavovať sťažnosti firiem o poškodení mena.
Ľudia sa radšej sťažujú ako pochvália...

Máme tu na Porade jednu tému, kde sa upozorňuje na nekalé taktiky jednej firmy.
Už sa mi tri krát ozvali aby som tému zmazal, posledne aj s upozornením o poškodzovaní ich dobrého mena :)
rickman
01.05.08,16:16
Keď niekto niekoho odporučí tak to poslúži omnoho lepšie ako čierna listina. Navyše s čiernou listinou sa budem akurát trápiť a vybavovať sťažnosti firiem o poškodení mena.
Ľudia sa radšej sťažujú ako pochvália...

Máme tu na Porade jednu tému, kde sa upozorňuje na nekalé taktiky jednej firmy.
Už sa mi tri krát ozvali aby som tému zmazal, posledne aj s upozornením o poškodzovaní ich dobrého mena :)

Tak to mas vlastne pravdu :). No pokial ma niekto zlu skusenost a vie ju aj dolozit, podla mna by s tym nebol problem. A ak nahodou ano, tak mu jednoducho ponuknes obchod. Za zrusenie danej temy, prispevku, si od nahnevanej firmy vypytas mensiu proviziu :D. Viem si predstavit, ze okrem financovania prevadzky tohto portalu by si casom vedel zafinancovat aj prestavbu domu, kupu auta ;).

Neviem, mozno by to vyriesil akysi "disclaimer" na spodku kazdej stranky, ktory by prevadzkovatela/vlastnika domeny zbavoval zodpovednosti za vsetky informacie uvedene na stranke.
Richard
01.05.08,18:06
Disclaimer je v pravidlách Porady a teda ja sa neobávam sporov, obávam sa len nepríjemností ...

A pýtať poplatok za zmazanie témy by som považoval za vydieranie a zároveň ničenie obsahu od užívateľov (ak majú pravdu).

Súhlasím, že keď je niečo zlé treba to vedieť zdokumentovať, vtedy by to moholo byť OK, ale ešte by sa to pýtalo aj overiť (viem príliš ideálny stav).