rauh
01.05.08,14:46
Cibula, problem, ktory brani randeniu, konkretne bozkavaniu. Bez cibulky si neviem predstavit niektore jedla, to ju mam koli druhemu pohlaviu odstranit z jedalneho menu??? Vyber je tazky - ona (partnerka) alebo ona (cibulka). Nedaju sa tieto obe lasky spolu zlucit? Ako odstarnit pach z cibule, cesnaku?
Miru
01.05.08,14:10
Co tak pozvat frajerku na veceru ktora obsahuje primerane množstvo cibule k danému jedlu ? Budeš sa diviť ale aj my baby máme radi cibuľu.Ak bude veľmi ohŕňať nosom nie je to baba pre teba.
Fabiana
01.05.08,15:11
Počula som, že surovú cibuľu alebo cesnak je dobré zapiť mliekom.
Ale neskúšala som...
Mária27
01.05.08,15:14
Červená cibuľa štípe menej, ale či aj páchne?
Ofélia
01.05.08,15:23
No pokiaľ milujete cibuľu alebo cesnak tak si asi budete musieť vybrať nejaké dni v týždni keď ju jesť nebudete :D, inak na partnerku zabudnite.
Ženy majú radi keď muž pekne vonia, ale nie od cibule, alebo cesnaku.
Keď som niekde na verejnosti a postaví sa pri mňa osoba, ktorá práve zjedla cibuľu, alebo cesnak no tak :mee:

Keď niekto pravidelne je cesnak tak to je ako chodiaci strúčik :D

Skúste cukríky bez cukru, ale to vám asi nepomôže lebo ten pach sa vyparuje aj kožou, teda telom :(
nela88
01.05.08,16:55
Nakoniec jedla treba zjesť pertžlenovú vňať.A v lekárni tiež dostať dáke pastilky. Opýtaj sa. Ale tesne pred rande radšej cibuľku nie.
Ivana Š
01.05.08,17:31
Keď sme s manželom ešte len randili, vyhýbali sme sa takým jedlám.
Teraz po 12 rokoch sa stále vyhýbame cesnaku. Nie kvôli zápachu - ale kvôli problémom s trávením.
Ale cibuľu máme radi - aj včera sme si na večeru dali chlieb s masťou a cibuľou - mňam! A všetko :D bolo OK :)

Ešte pripojím mimotemy zlezaradil brat mal veľmi dobrého kamoša, ktorý začal chodiť s jedným dievčaťom. Brat chcel vyzvedieť, ako vážne sú na tom so vzťahom. Spýtal sa ho :
"Už ste si pri sebe prdli?"
"Áno"
"Tak to ste už dobre ďaleko!"
kukučka
01.05.08,22:00
také ľahké nefieš? najprv frajerka, potom cibulka :D:D:D
lepka
06.05.08,15:52
Pach po cibuli zmizne keď po jedle,alebo pred rande viackrát vykloktáš ústnu dutinu pohárom s vodou,do ktorej si dal asi 10 kvapiek citrónovej šťavy.Pach s cesnaku nevykloktáš,pomôže výhradne nejesť ho,lebo cesnak sa vyparuje aj pormi,ako to bolo vyššie napísané.Tá chuť po kloktaní nie je nič mňam-mňam:mad:,ale čo by si pre babu neurobil,no nie?:D