mirhu
02.05.08,09:59
Ahojte, je mozne , aby sukromna osoba poziciala na nejaky kratky cas neziskovke sukromne financie, samozrejme na zaklade zmluvy , ? mate skusenosti? vdaka
victoria
02.05.08,08:13
Ano mame :-) prave som dorabala taku zmluvu pre auditorku na zaklade ktorej tajomnik nadacie opakovane pocas roka pozical na zaklade zmluvy o financnej pozicke financne prostriedky. Nakolko doba na ktoru pozicala nadacii peniaze bola viac ako rok tak som o tom uctovala na ucte 959xxx, ku koncu roka sa to preuctovalo podla doby ostavajucej splatnosti ako kratkodobe ostatne zavazky 379xxx. Pozicka bola poskytnuta bezurocne.
mirhu
02.05.08,08:23
[quote=victoria;721682]Ano mame :-) prave som dorabala taku zmluvu pre auditorku na zaklade ktorej tajomnik nadacie opakovane pocas roka pozical na zaklade zmluvy o financnej pozicke financne prostriedky. Nakolko doba na ktoru pozicala nadacii peniaze bola viac ako rok tak som o tom uctovala na ucte 959xxx, ku koncu roka sa to preuctovalo podla doby ostavajucej splatnosti ako kratkodobe ostatne zavazky 379xxx. Pozicka bola poskytnuta bezurocne.


Planujem to poziciat ja ako sukromna osoba, na cas kym pridu peniaze z 2%, na take tri styri mesiace, nebude potom problem s tym, ze som peniaze z 2% pouzila na vratenie tejto financnej vypomoci? pretoze aj tak budu pouzite na prispevky pre ziadatelov, teda na to , na co prijimame 2%
mirhu
14.05.08,18:14
Ano mame :-) prave som dorabala taku zmluvu pre auditorku na zaklade ktorej tajomnik nadacie opakovane pocas roka pozical na zaklade zmluvy o financnej pozicke financne prostriedky. Nakolko doba na ktoru pozicala nadacii peniaze bola viac ako rok tak som o tom uctovala na ucte 959xxx, ku koncu roka sa to preuctovalo podla doby ostavajucej splatnosti ako kratkodobe ostatne zavazky 379xxx. Pozicka bola poskytnuta bezurocne.


Jarka a bola by nejaka k nahliadnutiu? :)
victoria
15.05.08,12:31
Jasne mas ju v maili :-)
mirhu
15.05.08,14:16
Jasne mas ju v maili :-)

Dakujem ;)