pato69
02.05.08,12:31
Ahojte poraďáci, v januári tohto roku som zavoril moju jedinú maloobchodnú predajňu obuvi. Pred pár dňami sa mi písomne jeden zákazník ozval, že by chcel u mňa uplatniť reklamáciu na topánky zakúpené minulý rok. Potreboval by som sa dozvedieť, aké, a či mám ešte nejaké povinnosti ako bývalý predajca, ako postupovať v prípade takýchto reklamácií. Podotýkam, že zrušenie prevádzky som riadne ohlásil na DÚ aj ŽÚ, živnostenský list stále vlastním, ale podnikám v úplne inom odbore. Ďakujem
VladoaKatka
02.05.08,10:34
Nárok na reklamáciu po dobu 24 mesiacov spotrebiteľovi nezaniká zatvorením maloobchodnej predajne, kde tovar kúpil. Zákazník konal správne, musí sa jeho reklamácia riešiť v zmysle zákona č.250/2007 Zz. o ochrane spotrebiteľa.
MichaelaM
22.07.09,19:52
POtrebovala by som poradit - predavame detske topanky, prisla zakaznicka ktora kupovala topanky minuly rok - nema blok ani nevie kedy to kupovala, ale uz to je asi aj rok. Ako postupovat? Aka dlha doba musi prejst aby musela ona posielat obuv na Vipotest ona a dokazovat chybu vyrobku? Mala som podobnu vec s manzelovymi topankami a predajca mi povedal ze mi vrati peniaze iba ak Vipotest napise ze bol vyrobok chybny lebo som prisla topanky reklamovat tusim po viac ako roku a to je uz opotrebenie, nie? Ale viem ze aj tam som musela prilozit kopiu dokladu o kupe. Kde je mozne najst novelu Zakona o ochrane spotrebitela? Dakujem pekne za pomoc!