arizona
04.05.08,12:17
Ahojte, nájde sa niekto,kto poradí?
Keď zapnem notebook, zasvieti obrazovka s oznamom: vypína sa.
Vypne a znovu treba zapnúť.Potom už ide v poriadku.
Neviem si vysvetliť to vypínanie, lebo ho vypínam cez štart a tlačítko vypnúť.Jedná sa o NB Asus,OS Vista. Má asi týždeň, neviem, či mám niečo zle nastavené, alebo môže ísť o niečo vážnejšie.
mamina h.
04.05.08,10:31
Ahojte, nájde sa niekto,kto poradí?
Keď zapnem notebook, zasvieti obrazovka s oznamom: vypína sa.
Vypne a znovu treba zapnúť.Potom už ide v poriadku.
Neviem si vysvetliť to vypínanie, lebo ho vypínam cez štart a tlačítko vypnúť.Jedná sa o NB Asus,OS Vista. Má asi týždeň, neviem, či mám niečo zle nastavené, alebo môže ísť o niečo vážnejšie.
na tvojom mieste by som ho isla okamzite reklamovat, pochybujem ze ide o nastavenie
Marecek88
04.05.08,22:23
a robi to ten notebook ri kazdom zapnuti alebo len obcas? lebo mne vista robi prave toto ked sa stiahnu a daju nainstalovat aktualizacie...
alebo je druha moznost... ktora sa mi par krat stala:D ze akonahle odkliknes vypnut pc tak sklapnes notasa.. a on sa automaticky hodi na hibernaciu cize sa tvari ako vypnuty.. a ked ho zapnes tak on sa obnovi do stavu ked uz mal poziadavku na vypnutie.. cize sa vypne:)
arizona
05.05.08,05:33
a robi to ten notebook ri kazdom zapnuti alebo len obcas? lebo mne vista robi prave toto ked sa stiahnu a daju nainstalovat aktualizacie...
alebo je druha moznost... ktora sa mi par krat stala:D ze akonahle odkliknes vypnut pc tak sklapnes notasa.. a on sa automaticky hodi na hibernaciu cize sa tvari ako vypnuty.. a ked ho zapnes tak on sa obnovi do stavu ked uz mal poziadavku na vypnutie.. cize sa vypne:)
Keď to tak čítam, tak je veľmi pravdepodobné to sklapnutie:---
Vyskúšam a dám vedieť! Bola by som rada,keby to bolo v tom...
ďakujem za tip:):):)
arizona
06.05.08,18:41
a robi to ten notebook ri kazdom zapnuti alebo len obcas? lebo mne vista robi prave toto ked sa stiahnu a daju nainstalovat aktualizacie...
alebo je druha moznost... ktora sa mi par krat stala:D ze akonahle odkliknes vypnut pc tak sklapnes notasa.. a on sa automaticky hodi na hibernaciu cize sa tvari ako vypnuty.. a ked ho zapnes tak on sa obnovi do stavu ked uz mal poziadavku na vypnutie.. cize sa vypne:)

Všetkým ďakujem za ochotu. :):)Iba oznamujem, že problém je vyriešený.Bolo to tým predčasným sklapnutím NB.:confused:
Spôsoboval to môj nedočkavý manžel:D
Katabaticky
06.05.08,23:41
Tak to nastav nedockavemu manzelovi ;)
Start > ovladacie prvky > Moznosti napajania a tam mas na jednej zalozke moznost nastavit co sa stane pri zaklapnuti alebo stlaceni gombiku na zapnutie ;)
ak mas win v inom jazyku staci napisat prerobime navod ;)
Orim
07.05.08,18:32
Všetkým ďakujem za ochotu. :):)Iba oznamujem, že problém je vyriešený.Bolo to tým predčasným sklapnutím NB.:confused:
Spôsoboval to môj nedočkavý manžel:D

Nie som si istý či to bolo len nedočkavosťou tvojho manžela. Nebola si aj ty trochu nedočkavá??? :D
arizona
07.05.08,19:18
Nie som si istý či to bolo len nedočkavosťou tvojho manžela. Nebola si aj ty trochu nedočkavá??? :D
:D:D:D:D:D
Betka123
10.05.08,18:04
a robi to ten notebook ri kazdom zapnuti alebo len obcas? lebo mne vista robi prave toto ked sa stiahnu a daju nainstalovat aktualizacie...
alebo je druha moznost... ktora sa mi par krat stala:D ze akonahle odkliknes vypnut pc tak sklapnes notasa.. a on sa automaticky hodi na hibernaciu cize sa tvari ako vypnuty.. a ked ho zapnes tak on sa obnovi do stavu ked uz mal poziadavku na vypnutie.. cize sa vypne:)

Ahoj.
Vyplatí sa čítať príspevky.Mne sa stalo to isté a aspoň teraz viem,kde je chyba.Síce už not zaklapujem až po úplnom vypnutí,ale vŕtalo mi v hlave,čo som to predtým vyviedla.
arizona
10.05.08,18:39
Ahoj.
Vyplatí sa čítať príspevky.Mne sa stalo to isté a aspoň teraz viem,kde je chyba.Síce už not zaklapujem až po úplnom vypnutí,ale vŕtalo mi v hlave,čo som to predtým vyviedla.
...to sa veru oplatí;) Ja som pred pár dňami čitala o PC secure z Tcomu a o pár dní mi to tiež došlo zaplatiť.Inak by som si to možno ani vo výpise nevšimla:)