gabifr
04.05.08,13:18
Ahoj chcela by som vás poprosiť o radu či má niekto skúsenosť s dávkovačom vody na chladničke. Chystám sa kúpiť novú a neviem či by som využívala túto funkciu. Dakujem
ludo_centrum
07.05.08,07:20
Osobne s tým nemám skúsenosť, ale zdá sa mi to zbytočné predraženie chladničky kvôli studenej vode.

Doložím to takýmito argumentami:
- vodu tam aj tak musíš dolievať
- vodu si dáš na schladenie aj do obyčajnej chladničky
- s obyčajnou chladničkou máš o niekoľko možností pokazenia sa aparátu menej a s tým spojené sklamanie atď...
- koľko krát v mesiaci to využiješ?
- zbytočne drahé (aj ak nie, tak to považujem za zbytočnosť)

atď...

to je môj pohľad bez skúseností s chladničkou s dávkovačom vody :-)
Takže ja by som to nekupoval a ani klimatizáciu (ale o tom nie je reč)
matulo
09.05.08,12:58
Ahoj, chladnicka s davkovacom vody je absolutna zbytocnost, pretoze davkovac ti zbytocne zabera miesto v chladnicke a zmensuje ti jej objem. Tak isto sa horsie cisti, pretoze odstatu vodu viac ako par hodin by som z pohara veru nepil a nie este niekolko dni z davkovaca v chladnicke.

Omnoho lepsia moznost je nadoba, ktora vyzera ako varna kanvica, kde je vodny filter, ktoru mas polozenu v chladnicke. (nechcem robit reklamu, mozem ti poslat znacku, ale urcite si to uz niekde videl/a). Voda je filtrovana, tiez vychladena a neporovnatelke lepsie sa cisti a udrzuje.

mato
pivko
22.05.08,12:39
Ahoj, chladnicka s davkovacom vody je absolutna zbytocnost, pretoze davkovac ti zbytocne zabera miesto v chladnicke a zmensuje ti jej objem. Tak isto sa horsie cisti, pretoze odstatu vodu viac ako par hodin by som z pohara veru nepil a nie este niekolko dni z davkovaca v chladnicke.

Omnoho lepsia moznost je nadoba, ktora vyzera ako varna kanvica, kde je vodny filter, ktoru mas polozenu v chladnicke. (nechcem robit reklamu, mozem ti poslat znacku, ale urcite si to uz niekde videl/a). Voda je filtrovana, tiez vychladena a neporovnatelke lepsie sa cisti a udrzuje.

mato
Tak podľa mňa je taká chladnička super!hlavne v letných mesiacoch. Ja mám Samsung .Nápoj aký chceš si možeš namiešať do nádoby/ktorá vobec nezaberá veľa miesta!/a keď chceš minerálku tak namiesto nádoby nasadíš plastovú fľašu hore dnom.Perfektná vec.:D
pivko
24.05.08,15:48
Osobne s tým nemám skúsenosť, ale zdá sa mi to zbytočné predraženie chladničky kvôli studenej vode.

Doložím to takýmito argumentami:
- vodu tam aj tak musíš dolievať
- vodu si dáš na schladenie aj do obyčajnej chladničky
- s obyčajnou chladničkou máš o niekoľko možností pokazenia sa aparátu menej a s tým spojené sklamanie atď...
- koľko krát v mesiaci to využiješ?
- zbytočne drahé (aj ak nie, tak to považujem za zbytočnosť)

atď...

to je môj pohľad bez skúseností s chladničkou s dávkovačom vody :-)
Takže ja by som to nekupoval a ani klimatizáciu (ale o tom nie je reč)
Tak potom ani naparovaciu žehličku-stačí obyčajná - na tej sa nemá čo pokaziť,ani nové auto-stačí škoda 100 , tam si opravíš všetko sám bez servisu a potom sa vrátiť do praveku ....:mad::mad::mad:
Načo vobec také niečo vyrobia???:D
matulo
24.05.08,18:11
asi je hlupost porovnavat klimatizaciu a davkovac vody do chladnicky .... ale snaha bola ...