rauh
05.05.08,06:45
Ked si vyjde hudobnik do ulic velkomesta a hra na ulici, je tato forma "zarabania" legalna? Som mlady a chcem to vyskusat, ale mam strach, ze ma vyhostia z krajiny alebo nieco zapisu do registra trestov.
Luculele
05.05.08,08:00
Ahoj, nie je legalne len tak sa niekam postavit a hrat, musis mat na to povolenie od miestneho uradu. Raz sme o to s kamoskou ziadali, je za to nejaky minimalny poplatok, oni ti urcia miesto a mozes hrat, vela stastia..
rauh
09.05.08,04:07
Ahoj, nie je legalne len tak sa niekam postavit a hrat, musis mat na to povolenie od miestneho uradu. Raz sme o to s kamoskou ziadali, je za to nejaky minimalny poplatok, oni ti urcia miesto a mozes hrat, vela stastia..

Plati to len na Slovensku, alebo aj v EU? Pocul som, ze do Wiedne chodi vela slovakov zobrat a maju tam nejaku policiu na kontrolu tychto ludi. Ja nechcem zobrat, ja chcem hrat-legalne.
xBORISx
09.05.08,07:18
hrat legalne ale za ucelom ziskat peniaze...
rauh
09.05.08,21:08
No ano... aj si nieco prilepsit, ale hlavne vyskusat si to, kym som mlady. Len naozaj nechcem, aby ma nahanala policia. Staci teda ist na mestsky urad, nahlasit sa a mozem sa odprezentovat? Nic viac? Skusenosti nema niekto, ako ste hrali na ulici?