Beloch
05.05.08,07:30
Dobrý deň, volám sa Tomáš a zaoberám sa financiami. Pracujem vo firme Business Club a sme silným partnerom s OVB. Som tam asi polroka a musím povedať, že skúsenosti a poznatky ktoré som tam nadobudol,mi zmenilo hodne uhol pohľadu na svet a mysel. Myslím,že bližšie info o mne ani netreba nakoľko sa toto forum orientuje na prácu, nie záľuby. Pekný zvyšok dňa
lorelei
05.05.08,09:26
Vitaj medzi nami.
misomiso
05.05.08,09:48
Dobrý deň, volám sa Tomáš a zaoberám sa financiami. Pracujem vo firme Business Club a sme silným partnerom s OVB. Som tam asi polroka a musím povedať, že skúsenosti a poznatky ktoré som tam nadobudol,mi zmenilo hodne uhol pohľadu na svet a mysel. Myslím,že bližšie info o mne ani netreba nakoľko sa toto forum orientuje na prácu, nie záľuby. Pekný zvyšok dňa

Ako tomu mam rozumet? Znamena to, ze si uz dokazal "prekuknut" tieto "sluzby" a rozhodol si sa, ze sa na tom nebude chciet dalej podielat? Uz prvy odsek z webovej stranky je dost priznacny (ako aj vsetky dalsie texty). Vela hovorit, ale radsej nic nepovedat:

"Projekt BUSINESSCLUB vznikol na základe potreby a požiadaviek trhu, vzťahuje sa na informovanosť ľudí v otázkach realizácie ich základných potrieb a prianí."
josiph68
09.05.08,20:59
aj ja ťa vítam a prezri si poriadne poradu a zmeň názory.prepáč,s tvojho textu-trochu chválenkárstva a omyl.toto je aj pre oddych,dobrá rada aj pobaví a veľa čítania o záľubách.