katy6
05.05.08,11:52
Poradím mi niekto, či je možné tlačiť html dokumenty a internetové stránky priamo? Mám operačný systém Vista. Je to možné? Ďakujem
Chobot
05.05.08,10:09
Poradím mi niekto, či je možné tlačiť html dokumenty a internetové stránky priamo? Mám operačný systém Vista. Je to možné? Ďakujem

Ako myslíš priamo? Veď ak si v prehliadači dáš tlač stránky, tak ti vytlačí stránku tak, ako ju vidíš na obrazovke. Dokonca si môžeš vybrať, či chceš tlačiť všetky rámčeky (Frames), alebo len vybraté.
katy6
05.05.08,10:12
Keby sa to dalo , tak tu nepíšem. Všetko bolo v poriadku -XP, ale po nainštalovaní Visty sa to jednoducho nedá, neviem, či sa až tak chráni......Skúšam všetko možné, ale nič.
mpca
05.05.08,11:02
Hmm,, treba dat pozor pri tlaci cez IE ci su zvolene vsetky ramce (frame-s) alebo len aktualne,,
osobne preferujem Firefox,,, skus ci aj cez FF nebude tlacit spravne ak nebude asi mas zly ovladac tlaciarne,,

moze byt ze vista ma ten nestastny "defender",, ci nahodou to neblokuje on,,,
Chobot
05.05.08,11:30
Keby sa to dalo , tak tu nepíšem. Všetko bolo v poriadku -XP, ale po nainštalovaní Visty sa to jednoducho nedá, neviem, či sa až tak chráni......Skúšam všetko možné, ale nič.

A v menu IE nemáš možnosť Tlače? Skús si nainštalovať Firefox a pozri tam, či je tlač. Tlač by nemala závisieť od operačného systému, ale od aplikácie.
katy6
05.05.08,11:37
....mám možnosť tlače, aj si viem nastaviť rámce-dám tlačiť a tlačiareň nereaguje, dokonca nechce tlačiť ani dokumenty html, ktoré mi prídu poštou...nerozumiem
Chobot
05.05.08,11:42
....mám možnosť tlače, aj si viem nastaviť rámce-dám tlačiť a tlačiareň nereaguje, dokonca nechce tlačiť ani dokumenty html, ktoré mi prídu poštou...nerozumiem

Tak to nebude v type dokumentu.

Tlačí ti iné dokumenty? Máš ju správne nainštalovanú? Máš nainštalované ovládače?
katy6
05.05.08,11:46
Jedná sa o sieťovú tlačiareň-XP na nej idú bez problémov-Visty nešli. Stiahla som ovládač a tlačí všetko bez problémov okrem html dokumentov a internetu.........
arizona
05.05.08,15:57
Keby sa to dalo , tak tu nepíšem. Všetko bolo v poriadku -XP, ale po nainštalovaní Visty sa to jednoducho nedá, neviem, či sa až tak chráni......Skúšam všetko možné, ale nič.
Mám Vistu, dosiaľ som nemala problém s ničím(tlač),skúsila som aj to čo Tebe robí problém a vytlačilo bez problémov.Možno to nebude Vistou.
katy6
06.05.08,04:14
Mám Vistu, dosiaľ som nemala problém s ničím(tlač),skúsila som aj to čo Tebe robí problém a vytlačilo bez problémov.Možno to nebude Vistou.
.....tiež mi to znie nelogicky, že nový OP by robil také zásahy do užív. aktivít. Aspoň mám nádej, že to pôjde........ale ako
katy6
06.05.08,04:23
Hmm,, treba dat pozor pri tlaci cez IE ci su zvolene vsetky ramce (frame-s) alebo len aktualne,,
osobne preferujem Firefox,,, skus ci aj cez FF nebude tlacit spravne ak nebude asi mas zly ovladac tlaciarne,,

moze byt ze vista ma ten nestastny "defender",, ci nahodou to neblokuje on,,,
........možno stačí niečo označiť/odznačiť v nastaveniach defenderu a bude?!