ivuska21
06.05.08,12:20
Čaute všetci, aj ja som sa konečne zaregistrovala a teším sa na spoluprácu. Je tu veľa zaujímavých tém, som rada, že sa niečo nové dozviem. Ani som netušila, že existuje takáto stránka, som rada, že som na ňu náhodou natrafila. Pekný zvyšok dňa.
Zoltán Kovács
06.05.08,10:21
Vítaj medzi nami, a zaraď sa medzi závislákmi od porady. :D
ivuska21
06.05.08,10:25
Keď ani neviem, kto ma to privítal, ale ďakujem pekne, isto sa tu budem cítiť ako doma...
Zoltán Kovács
06.05.08,10:27
Keď ani neviem, kto ma to privítal, ale ďakujem pekne, isto sa tu budem cítiť ako doma...

Jeden z členov tvojej novej virtuálnej rodiny.
ivuska21
06.05.08,10:29
To je neuveriteľné, písať akože len tak do vetra a ten vietor mi prinesie odpoveď, uau... som z toho pafff
DanielaSL
06.05.08,10:31
Keď ani neviem, kto ma to privítal, ale ďakujem pekne, isto sa tu budem cítiť ako doma...

Privítal ťa jeden z najlepších poraďákov. Postupne sa tu rozhliadneš a niektoré mená budeš brať ako keby si ich roky poznala..... a môžeš sa zoznámiť aj osobne...stačí pozrieť tému - stretnutia....:);)
Jara
06.05.08,10:34
Vitaj kočka. Ak sa ti tu tak páči, iste tu viackrát na deň zablúdiš. Ako aj my všetci budeš aj o niečo múdrejšia. To je dôležité. Ešte raz sme radi že je nás viac, lebo viac hláv, viac kapusty...