Mariana42
06.05.08,12:57
Ahojte poraďáci,

chcela by som dať do prenájmu 3-izbový byt na dedine /cca 80 m2/ . Mám problém však stanoviť výšku nájomneho. Som zvedavá na vaše názory - /byt sa nachádza na dedine s 2000 obyvateľmi, má rozlohu 80 m2/. Faktúry za plyn, elektrinu a vodné by platil nájomca sám, jedná sa len o čisté nájomné. Koľko pýtať?


mariana
Zoltán Kovács
06.05.08,10:58
Skús bližšie určiť lokalitu, lebo západné Slovensko je dosť veľké, a nie je to jedno či ide o dedinu napr. do 30 km od BA, alebo o dedinu 80 km od BA.
mladymuz
06.05.08,11:02
jednoznacna odpoved na tuto otazku neexistuje. Vsetko zavisi od ponuky a dopytu. dopyt je ovplyvneny mnohymi faktormi. Hlavne faktory, ktore zabezpecuju kvalitu byvania od dopravneho spojenia, po pritomnost skoly a skolky, obchodov, resp. ostatnej obcianskej vybavenosti. Potom samozrejme je to samotna poloha bytovky. Pritomnosť problemovych spoluobčanov, atd. atd. Pri akom meste to je?
Mariana42
06.05.08,11:09
jednoznacna odpoved na tuto otazku neexistuje. Vsetko zavisi od ponuky a dopytu. dopyt je ovplyvneny mnohymi faktormi. Hlavne faktory, ktore zabezpecuju kvalitu byvania od dopravneho spojenia, po pritomnost skoly a skolky, obchodov, resp. ostatnej obcianskej vybavenosti. Potom samozrejme je to samotna poloha bytovky. Pritomnosť problemovych spoluobčanov, atd. atd. Pri akom meste to je?


Obec sa nachádza na záp. Slovensku, 30 km od Nových Zámkov smerom na východ. Tie faktory okrem dopravného spojenia /čo nie je 100% kvalitné/ sú OK.