damati
06.05.08,17:32
Neužíval náhodou niekto z poraďákov prípravok
Sinovial - injekcie do kolena ? chcela by som vedieť, či liečba bola učinná a koľko injekcií ste vybrali.
jankovka
07.05.08,19:06
Ja som ho brala 2x do jedného kolena po 3 injekcie a 1x do druhého kolena. Je to trochu bolestivé, ale pomáha. Účinok má cca 5 mesiacov, po 6 mesiacoch sa môže zopakovať, medzitým som brala lieky.Doporučujem.
motylik7
14.05.08,12:31
Ja viem o niečom lepšom, nebolestivom a neinvazívnom. Používala som to, ked som mala reumu a tú som zlikvidovala v priebehu deviatich mesiacov úplne. TEraz behám ako srnka :-) Môžeš mi napísať ak chceš na mail.
vieroslava
16.05.08,04:39
Ja viem o niečom lepšom, nebolestivom a neinvazívnom. Používala som to, ked som mala reumu a tú som zlikvidovala v priebehu deviatich mesiacov úplne. TEraz behám ako srnka :-) Môžeš mi napísať ak chceš na mail.
A nemôžeš to napísať sem verejne? Aj mňa by to zaujímalo, tiež mám problém s kolenom.
Braňo
16.05.08,04:46
áno, napíš....
motylik7
16.05.08,06:13
Môžem to napísať verejne, ale nechcem, aby to bolo považované za reklamu, môže to tak vyzerať. Nehovorila by som o tom ale, keby som s tým nemala takú dobrú skúsenosť. Potrebovala som niečo na vyliečenie odvápnených kostí, pretože tie výrobky čo sú na trhu obsahujú vápnik, ktorý sa usadzuje na kĺboch (teda tam kde nepatrí) a spôsobuje šarapatu. Nehovoriac o tom, že vápnik je z týchto výrobkov využiteľný a vstrebateľný telom max. len z nejakých 60 % (a to ešte možno preháňam). Tento čo som použila funguje inak. Skúsim dať info do prílohy.
Meggi 1
16.05.08,06:38
Môžem to napísať verejne, ale nechcem, aby to bolo považované za reklamu, môže to tak vyzerať. Nehovorila by som o tom ale, keby som s tým nemala takú dobrú skúsenosť. Potrebovala som niečo na vyliečenie odvápnených kostí, pretože tie výrobky čo sú na trhu obsahujú vápnik, ktorý sa usadzuje na kĺboch (teda tam kde nepatrí) a spôsobuje šarapatu. Nehovoriac o tom, že vápnik je z týchto výrobkov využiteľný a vstrebateľný telom max. len z nejakých 60 % (a to ešte možno preháňam). Tento čo som použila funguje inak. Skúsim dať info do prílohy.
Prosím Ťa, napíš, kde sa to dá zohnať.
motylik7
16.05.08,07:06
Cez internet. Napíš mi radšej na mail, lebo neviem ako to tu funguje, či sa tu môže dať aj link a podobne. Nemám to tu ani kedy skúmať :-)
Meggi 1
16.05.08,07:17
Cez internet. Napíš mi radšej na mail, lebo neviem ako to tu funguje, či sa tu môže dať aj link a podobne. Nemám to tu ani kedy skúmať :-)
Link radšej nie, píšem na mail.
pasuliatko
22.05.08,09:07
Neužíval náhodou niekto z poraďákov prípravok
Sinovial - injekcie do kolena ? chcela by som vedieť, či liečba bola učinná a koľko injekcií ste vybrali.

tie injekcie som do kolena dostávala aj ja 2x po sebe 3 maximálne to bolelo a neúčinné vôbec,,kedže môj lekár nevedel čo mi je a napriek tomu mi ich dával:D
pasuliatko
22.05.08,09:09
ja mam problemy s kolenami už vyše 8 rokov a až teraz ked som vymenila 6teho ortopeda som sa konečne dozvedela čo mi je...a to som sa dopočula 6 rôznych diagnóz
maruška12
04.05.09,11:00
moji milí, ten sinovial je na artrózu (opotrebenie chrupavky) a všetko čo sa tu spomína na reumu a osteoporózu (rednutie kostí) ako odporúča motýlik je iná diagnóza. Netreba si to mýliť a je dôležité užívať prostriedky vždy na to, na čo sú určené. Ináč sú neúčinné a z toho pramení nespokojnosť. Takže sinovial je výborný, ale pre toho kto ich potrebuje - nahrádza tekutinu v kĺbe.
TekoTeko
13.02.12,19:39
Aj ja som dostaval injekcie Sinovial do kolena.
Skusenosti s touto srandou popisujem tu:
http://100eurdenne.blogspot.com/2011/07/injekcie-do-kolena.html
pasuliatko
14.02.12,11:45
vybrala som ich neviem či 9 alebo 12 do ľavého kolena, nič mi to nepomohlo, koleno mi opúchalo po injekciách, bolelo ma asi týždeň, lebo to je synteticky vyrábaná látka.
Valcake
14.02.12,15:36
..ja som brala Synocrom 6 a som veľmi spokojná.
pasuliatko
15.02.12,10:24
Aj ja som dostaval injekcie Sinovial do kolena.
Skusenosti s touto srandou popisujem tu:
http://100eurdenne.blogspot.com/2011/07/injekcie-do-kolena.html

,,P.S. Práve som sa vrátil od doktora a môžem potvrdiť, že to naozaj funguje. Pri uvoľnenej nohe bol priebeh zákroku bezproblémový.,, to je citácia z tvojej uvedenej stránky.... mám ti opísať aké to bolo u mňa ,,bezproblémové,,???
že pri poslednej injekcii sa mi v kolene zasekla ihla a nešla ani dnu ani von? :D
Lenka*1
15.02.12,10:45
Jasne, ze to neni vzdy bezproblemove a hlavne je to neskutocne neprijemne.. ja som vybrala 5 do jedneho kolena, a kazdy jeden vpich bol iny.. Myslim, ze prvy bolel najmenej. No na moje opotrebovane a zoperovane chrupavky to vobec nepomohlo. 2 roky po operacii som tam, kde som bola aj predtym...
Mária27
15.02.12,10:47
Možno to zaberá len tomu, kto to potrebuje.
Ja som ich brala také čosi po operácii meniskusu, ked mi vyhrabali drť a zostali mi tam prázdne dutinky. Brala som vždy tri injekcie každú po týždni (nebolelo), potom bol štvrť roka pokoj a opäť ma začalo bolieť koleno, znova ... tri či štyrikrát.
Potom som prešla na tablety ArthroStop (neviem, či sa tu neobjavia samé hviezdičky:) ). Zo začiatku som vždy vybrala tri balenia - asi dvakrát ob-polrok, teraz si ho dám len občas keď niečo cítim.
pasuliatko
15.02.12,13:50
Možno to zaberá len tomu, kto to potrebuje.
Ja som ich brala také čosi po operácii meniskusu, ked mi vyhrabali drť a zostali mi tam prázdne dutinky. Brala som vždy tri injekcie každú po týždni (nebolelo), potom bol štvrť roka pokoj a opäť ma začalo bolieť koleno, znova ... tri či štyrikrát.
Potom som prešla na tablety ArthroStop (neviem, či sa tu neobjavia samé hviezdičky:) ). Zo začiatku som vždy vybrala tri balenia - asi dvakrát ob-polrok, teraz si ho dám len občas keď niečo cítim.

Arthrostop tlmí zápalové reakcie v kolene... tak preto ti to pomáha, lepšie je sa poradiť s ortopédom.
maja
21.11.12,11:49
Tak včera mi doktor odporučil ten Sinovial do oboch kolien, ako tak čítam mám sa na čo "tešiť", len dúfam, že zaberie. Idem až o dva týždne, dovtedy Movalis každý druhý deň. :mee:
Valcake
22.11.12,22:03
Maja, platíš teraz za injekcie, alebo to prepláca poisťovňa...??
Ja som brala podobného názvu, ale neviem si to vynachváliť. Bez toho by som vôbec nezohla nohu. Som zvedavá ako budeš nato reagovať. Vpich som ani necítila a pritom som vybrala 9 inj. do jedného kolena.
Dúfam, že aj tebe to pomôže..
Astep
23.11.12,05:26
Sinovial som dostala minulý týždeň druhý krát do oboch kolien.Samostatné vpichnutie
troška nepríjemné, ale nie bolestivé.Doteraz som neplatila, bola som lekárom upozornená, že nabudúce už budem doplácať.Skúsenosti s týmto prípravkom dobré. Verím,že
aj u teba bude liečba učinná.
maja
23.11.12,08:26
Ďakujem Vám za povzbudenie ;), lekár zatiaľ o platení nevravel nič, tak uvidím. Som z tých kolien nešťastná :mee:, som vďaka operácii v prechode a moje telo "starne trošku rýchlejšie" ako by som chcela, aspoň lekári na to "zhadzujú" moje problémy ( aby som im nekrivdila, vždy je to až po poriadnom vyšetrení )
maja
04.12.12,09:02
Tak prvú dávku mám za sebou ;), bolestivé cca 15 minút. Ešte dostanem 2 dávky, nebudem platiť nič aj keď ma lekár upozornil, že sú to drahé lieky.
s.little
12.07.14,18:32
Po vpichu Sinovial mini do kĺbu hallux valgus mi asi po hodine opuchla noha, celú noc som nespala, na druhý deň to bolo o čosi lepšie, dávam si na to ľad a nejakú mastičku na zápal. Bolí to, ako by som ju mala zlomenú. No neviem či si dám ešte raz pichnúť ...
Ifka13
19.03.18,16:11
Má niekto skúsenosti s pichnutim injekcie aj do zápästia? Mne ju pichli koncom februára, tyzden som mala napuchnutú ruku a neskutočné bolesti, nevedela som s nou hýbať. Bolesti mám dodnes, mohla mi ta injekcia ublížiť, kedže čítam, že sa pichá do kolena? Má s tým niekto skúsenosti?