SlavkaNr
06.05.08,21:16
Na vianoce nas syn dostal od jeziska auticko na dialkove ovladanie. Odvtedy nestiham kupovat a vymienat baterie, 8 ks. Niezeby s nim jazdil cele dni, iba sem-tam, zvysok casu parkuje v skrini. Tradicne zabudame prepnut gombik zo stavu I na O :). Je mozne, ze to az tak vybija tie baterky alebo len kupujem baterky, ktore nie su vhodne do takychto hraciek? Raz som natrafila na jedneho predavaca v nemenovanom obchode Nay a ten mi vysvetloval, ktore baterie su kam vhodne. Viac som takeho predavaca nestretla a preto, prosim o radu. Vdaka.
mladymuz
06.05.08,19:29
ja by som tuto zalezitost urcite riesil nabijacimi bateriami. Kupil rovno nabijacku na 4 resp. 8 baterii, pociatocna investicia by bola trosku vacsia ale za pol roka by sa urcite vratila. A zo skusenosti použitia 3 Ačkovych baterii viem, že duracel oproti inym je upla špička.
misomiso
06.05.08,19:42
parkuje v skrini. Tradicne zabudame prepnut gombik zo stavu I na O .

To je ako keby si vzdy po zaparkovani nechala bezat motor na volnobeh a potom by si sa cudovala, ze auto ma velku spotrebu. Nabijacie baterie ti mozu vyriesit problem, ale aj nemusia. Ak spotrbic zabudnes dlhsiu dobu zapnuty, baterie sa uplne vybiju a niektore z nich sa prepoluju. Tym sa znicia.