rauh
06.05.08,21:20
Prave som podpisal dovolenkovu zmluvu pre dve osoby v septembri na 6 dni do Chorvatska-Duga Uvala za cca 15000 sk. V cene je cesta tam a spat autobusom, ubytovanie v 3*** hotely Croatia, 5x ranajky. Neviem, oplatilo sa to??? Este mam 10 dni do odstupenia zmluvy,preto prosim o vas nazor. Kedze je to v septembri, planujem aj svadbu, cize by to bola dobra svad. cesta??? Pri mori sme neboli, ani so ziadnou cestovkou nemame skusenosti. Prosim na co si mame davat pozor pri podpisovani zmluv a celkovo zajazdu???
endrju
06.05.08,19:35
Otázku "oplatí sa mi to?" si zvyknem klásť skôr, ako podpíšem nejaký záväzok. Rovnako postupujem aj v prípade otázky "na čo si mám dávať pozor?".
luana38
07.05.08,05:36
Myslim si, ze je to zla kupa....
arizona
07.05.08,07:44
Niektoré cestovky ponúkajú zľavy mladomanželom(5-10%).Pozri sa ,či aj tvoja nie.Prečo to nevyužiť?
Nezabudni na nejakú časovú rezervu od svadby po svadobnú cestu-na vybavenie pasu...
Na to, že je to v septembri, autobusom, na 5 dní,iba s raňajkami sa mi to zdá dosť vysoká cena.
pivko
07.05.08,12:45
Prave som podpisal dovolenkovu zmluvu pre dve osoby v septembri na 6 dni do Chorvatska-Duga Uvala za cca 15000 sk. V cene je cesta tam a spat autobusom, ubytovanie v 3*** hotely Croatia, 5x ranajky. Neviem, oplatilo sa to??? Este mam 10 dni do odstupenia zmluvy,preto prosim o vas nazor. Kedze je to v septembri, planujem aj svadbu, cize by to bola dobra svad. cesta??? Pri mori sme neboli, ani so ziadnou cestovkou nemame skusenosti. Prosim na co si mame davat pozor pri podpisovani zmluv a celkovo zajazdu???
September je široký pojem .na začiatku a konci septembra su rozdielne ceny.
Ja chodím zasadne do Chorvátska individuálne tak že pre mňa je 15.000 Sk cena vysoká ,nakoľko keď idem prvý septembrový týždeň do Makarskej tak platim za osoba/noc 8 EUR.A tie raňajky v hoteli ja nemusím ,radšej si ráno skočim vychutnať atmosféru trhu v Makarskej kde nakúpim čerstvú zeleninku , chlieb u pekara a ešte aj ochutnám 2-3 travarice:D:D:D
Potom sa mi hneď vidí svet krajší!:cool:
jipro
09.05.08,16:18
Podľa mojej skúsenosti, už chodím v septembri do Chorvátska niekoľko rokov, je to veľmi,veľmi prehnaná cena za pobyt na 6 dní. Za takú cenu som v Chorvátsku na súkromí 50m od pláže na 14 dní aj s cestou autom, samozrejme rátam dvoch ľúdí. Stravovať sa musíš tak či tak. A ráno si poleňoším, nemusím sa hnať do jedálne, aby mi neušli raňajky.Je to 6 dní pobytu, alebo aj s cestou? Prvý a posledný deň ako?
arizona
09.05.08,17:23
Podľa mojej skúsenosti, už chodím v septembri do Chorvátska niekoľko rokov, je to veľmi,veľmi prehnaná cena za pobyt na 6 dní. Za takú cenu som v Chorvátsku na súkromí 50m od pláže na 14 dní aj s cestou autom, samozrejme rátam dvoch ľúdí. Stravovať sa musíš tak či tak. A ráno si poleňoším, nemusím sa hnať do jedálne, aby mi neušli raňajky.Je to 6 dní pobytu, alebo aj s cestou? Prvý a posledný deň ako?
...skús si prečítať zadanie otázky, možno sa dozvieš:eek::D
jipro
09.05.08,20:02
...skús si prečítať zadanie otázky, možno sa dozvieš:eek::D
Viem, že je to aj s cestou na 6 dní, len ja som myslela, či je ten pobyt na 6 dní, alebo je v tom 1 deň cesta tam a 1 deň cesta nazad. Niektoré cestovky udávajú počet dní a je v tom zahrnutá aj cesta tam a späť, prvý deň ťa poobede ubytujú a posledný deň ťa ráno vysťahujú, ale ti to zarátajú do dĺžky pobytu;)
inculik
03.06.08,06:26
aj ja si myslym ze na september je to dost vysoka cena, my sme boli tiez na svadobnej ceste v septembri a platili sme za 2 osoby nejakych 12000 este aj s polpenziou. Bola to cestovka turancar- sme s nou maximalne spokojni
velvet
03.06.08,07:07
BECKraisen je seriózna cestovka, a o klienta sa starajú...lenže niektoré zájazdy sú predražené, a to je aj Tvoj prípad. Keď to má byť svadobná cesta a pri mori ste ešte neboli, na september by som si vybrala čosi krajšie ako Chorvátsko...ale každý má iné chute ;)
horka
03.06.08,07:14
Z mojich skúseností to za 3* hotel na 2 osoby určite nie je veľa. Tie hotely sú na dosť dobrej úrovni, takže ja by som to neľutovala. Chcela by som vedieť kde sa to dá zariadiť lacnejšie.
velvet
03.06.08,07:38
za 3* hotel na 2 osoby určite nie je veľa.
to naozaj nie ...akosi som myslela že 15000 je pre jednu osobu...by som sa mala naučiť čítať už konečne :D
horka
03.06.08,07:51
;)To je tým teplom