damati
07.05.08,06:52
Ahojte poraďáci
Neviete náhodou poradiť, či sa pri benefičných futbalových zápasoch zvykne dávať zúčastneným mužstvám nejaké štartovné. Ak máte niekto s týmto skúsenosti ohláste sa!
Ďakujem
damati
10.05.08,16:02
Už sme sa s mužstvom, ktoré odohrá zápas dohodli na podmienkach.
fero000
21.05.08,13:15
Mohol by som sa opytat ako ste to vyriesili aj mi sme chceli spravit nieco podobne a nevieme ci je mozne popri tom vyberat nejake financne dary na podporu celej akcie popri jej trvani. Ma niekto s takymito vecami skusenost?
Dakujem za odpoved
damati
21.05.08,13:36
Mohol by som sa opytat ako ste to vyriesili aj mi sme chceli spravit nieco podobne a nevieme ci je mozne popri tom vyberat nejake financne dary na podporu celej akcie popri jej trvani. Ma niekto s takymito vecami skusenost?
Dakujem za odpoved
No v nasom pripade si jedno muzstvo ziada startovne v urcitej vyske a tak sme sa rozhodli, ze rovnake startovne patri aj druhemu muzstvu, ktore je ochotne nastupit v zapase, ale startovne bude pouzite nie v prospech hracov, ale na dalsi rozvoj sportu, no a vytazok zo vstupneho bude pre nas.
fero000
21.05.08,13:53
a ak sme ako OZtko tak mozeme bez problemov vyberat taketo vstupne resp. startovne a pouzit ho na dalsie aktivity podobneho charakteru? Zivnost na OZ nemame.