jozefstefan
07.05.08,10:13
Co v tom pripade ako aj moj bratranec podal § 69 okamzitu vypoved z dovodu nevyplatenia mzdy. Na persnalnom nechceli prevziat, tak to poslal postou. Teraz sa mu vyhrazaju sudom , ze v obalke bol prazdny papier. Ako to ma dokazat, ze poslal vypoved? Podaci list s peciatkou z posty ma.
Tweety
07.05.08,08:15
Co v tom pripade ako aj moj bratranec podal okamzitu vypoved z dovodu nevyplatenia mzdy. Na persnalnom nechceli prevziat, tak to poslal postou. Teraz sa mu vyhrazaju sudom , ze v obalke bol prazdny papier. Ako to ma dokazat, ze poslal vypoved? Podaci list s peciatkou z posty ma.
Rovnaká otázka, a ako oni dokážu, že tam nebola?
jozefstefan
07.05.08,08:21
tvrdenie proti tvrdeniu? a co ak kolegyna personalnej dosvedci ze tam bol prazdny papier? samozrejme falosne.
jozefstefan
07.05.08,09:21
Takze podla vas sa nemusi nicoho obavat? Lebo sa boji, ze ho daju na sud a popritom si nasiel teraz vyborne zamestnanie.
maaya
07.05.08,10:18
Takze podla vas sa nemusi nicoho obavat? Lebo sa boji, ze ho daju na sud a popritom si nasiel teraz vyborne zamestnanie.

Podla mna moze kludne spat, lebo ho byvali zamestnavatel urcite neda na sud.

Ad 1 : tvoj bratranec nedostal vyplatu nacas, zamestnavatel nemoze tvrdit opak, lebo nevie vydokladovat
Ad 2 : ked nedostal vyplatu, moze okamzite skoncit pracovny pomer, naco by posielal prazdny papier

Bratranec uz ma dobre zamestnanie, nech sa stara o to, aby tam vyborne zapadol a pracoval, bez chyb, aby firma prosperovala. ;)