Jana Motyčková
06.04.05,16:01
Na čo má vplyv, keď niekoho zaradím medzi priateľov ?
BEATA7777
18.04.05,15:47
Na čo má vplyv, keď niekoho zaradím medzi priateľov ?
to by som chcela vedieť aj ja
Bionda
18.04.05,16:10
A to nepoznáte: Pane Bože pomáhaj mi od priateľov, od nepriateľov si pomôžem sám. ?
ondrejvla
18.04.05,16:18
No ja som to už za krátke obdobie zistila, že je to pravdepodobne takto:

- vo svojom profile si nájdem priateľov, v prípade že chcem zaslať SS a mám vymazané všetky správy, nájdem si ho pod priateľmi, taktiež, keď odo mňa potrebuje radu, alebo pomoc, pozriem si medzi priateľov a viem, že mi neublížil(slovom), že mu treba pomôcť súrne. Ale aj keď ublíži - kto do teba kameňom, ty do neho chlebom! Alebo ho proste nevidím, a neposkytnem mu radu ani medzi zadanými témami.
Môj pocit zo zadanej otázky. Vlasta
lenkak
18.04.05,16:27
Slúži to na to, že keď si otvoríte túto stránku naskočí Vám kto je pripojený. Ten kto má pri svojom mene + je zaradený medzi Vašimi priateľmi. A tiež aby keď sa pozeráte na kto je online je pri Vašom priateľovi to +.
ondrejvla
18.04.05,16:47
Slúži to na to, že keď si otvoríte túto stránku naskočí Vám kto je pripojený. Ten kto má pri svojom mene + je zaradený medzi Vašimi priateľmi. A tiež aby keď sa pozeráte na kto je online je pri Vašom priateľovi to +.
No lenka, a ja som sa čudovala, že keď si dám on line, tak máš iné meno s pluskom!
Zasa pôjdem dnes spať múdrejšia! Ďakujem. Vlasta
lenkak
18.04.05,17:44
Ďakujem za to +, aj ja mám pri mene Ondrejvla+. Takto si skorej všimnem že si online.