LenkaBr
07.05.08,14:24
Dobrý deň, mám prosbu: zamestnanec nenastúpil na smenu od 21.4. až doteraz. Vedúcemu telefonicky nahlásil, že "maróduje" so zubami. Kladenku však nemá a ospravedlnenku na paragraf poslal len na dva dni a aj to 24. a 25.4.
Smenovka na spracovanie miezd mi prišla až teraz.

Fyzicky mu môžem dať do mzdy absenciu od toho 21-23/4 a 28.30.4. - vymeriavací základ za odpracovanú dobu v mesiaci je vyšší ako minimálne VZ na SP aj ZP. Prerušiť poistenie mu však na SP môžem len od 1/5 (aby bola dodržaná lehota)?
A odvody do SP a ZP za minulý mesiac vyrátam len z toho VZ, ktorý mu skutočne vyšiel (9270,-Sk)?
LenkaBr
07.05.08,13:58
Napísala som to príliš chaoticky?
LenkaBr
08.05.08,07:44
Pri absencii tolerujú aj dlhší čas, veď zamestnávateľ často nemôže za to, že musí dať spätne absenciu.

Písala som včera prosbu ohľadom dočasného prerušenia do SP (keďže bol najvyšší čas a dnes je sviatok, aby som splnila lehotu 8 dní, dala som absenciu od 1.5. a zaslala som ju elektronicky). Chlapík ale nepracoval od 21.4. a keďže som nechcela zmeškať 8dnovú lehotu a nevedela som,že "tolerujú" aj dlhší čas.

Co s tými dňami, ktoré nemá odpracované - nemá ani nárok na dovolenku, odrobil 99,5 hodiny a má 2 paragrafy.

Prosím. Ja viem, že je sviatok, ale nenájde sa niekto?