fachman
07.05.08,18:01
Prosím poraďákov o pomoc,máme doma v celkom dobrom stave rapidku,hrozí že sa ale nanej jazdiť nebude,lebo mi v obchode na náhradné diely nevedia pomôcť.Včera synovi odpadlo zadné koleso aj s bubnom,tá poloos už bola opravovaná v rámci možnosti,ale dopadlo to takto.Kde sa dá zohnať nová poloos?Ďakujem,Milan z Brezna.
Zoltán Kovács
07.05.08,16:09
Skús vrakoviská, resp. nejaký servis.
misomiso
08.05.08,07:01
A co v Skoda servise nemaju??? Zeby ta vseobecne proklamovana dostupnost servisu u Skody bola iba mytus?

Seriozne znacky, ako napr. Mercedes, ale aj napr. Citroen sa pysia tym, ze vedia dodat suciastku na akekolvek auto, vratane veteranov.
Chobot
08.05.08,19:50
Prosím poraďákov o pomoc,máme doma v celkom dobrom stave rapidku,hrozí že sa ale nanej jazdiť nebude,lebo mi v obchode na náhradné diely nevedia pomôcť.Včera synovi odpadlo zadné koleso aj s bubnom,tá poloos už bola opravovaná v rámci možnosti,ale dopadlo to takto.Kde sa dá zohnať nová poloos?Ďakujem,Milan z Brezna.

Poloos, poloos...:rolleyes:. Je mi to povedomé. Áno, mal som š-120 a raz ma predbehlo zadné koleso v zákrute.:eek: :D

Tiež som menil poloos, vtedy (11 rokov dozadu) ma to stálo 3500 SKK aj s výmenou. Treba obvolať staršie servisy (mne to robili v Drutechne na Trenčianskej v BA), či nemajú na sklade náhradné diely. V moderných autoservisoch to už asi nebudú mať. Alebo tie autovrakoviská (http://www.vrakoviska.sk/)- napr. vo Vrakuni - Auto Danubius.