slavkasig
08.05.08,19:23
Už si neviem rady celé popoludnie skúšam a nič . Počítaču sa nerozumiem a už som zúfalá . Pozerám poradu a keď som prišla na tému Drevostavby chcela som sa prihlásiť a nejde to ale keď prejdem na inú tému tak som prihlásená aj keď som sa neprihlásila a nemôžem sa odhlásiť . Nevie mi niekto poradiť? Prosím. Ďakujem.
kargo
08.05.08,18:58
Už si neviem rady celé popoludnie skúšam a nič . Počítaču sa nerozumiem a už som zúfalá . Pozerám poradu a keď som prišla na tému Drevostavby chcela som sa prihlásiť a nejde to ale keď prejdem na inú tému tak som prihlásená aj keď som sa neprihlásila a nemôžem sa odhlásiť . Nevie mi niekto poradiť? Prosím. Ďakujem.
detto a reklama mi zakrýva čísla stránok v téme
Richard
08.05.08,19:33
Keď ste klikali na odhlásiť sa tak čo sa stalo?

Ak vám to nebude fungovať, musíte si v prehliadači vymazať cookies.

Nájdete to v nastaveniach, viac info o cookies nájdete tu: http://www.porada.sk/t33046-ako-vymazat-cookies.html
slavkasig
09.05.08,05:47
Keď ste klikali na odhlásiť sa tak čo sa stalo?

Ak vám to nebude fungovať, musíte si v prehliadači vymazať cookies.

Nájdete to v nastaveniach, viac info o cookies nájdete tu: http://www.porada.sk/t33046-ako-vymazat-cookies.html


Keď som Klikla odhlásiť potom OK vyhodilo tabulku Prejsť na hlavnú stránku Porady a Prejsť na stánku ktorú ste sledovali pred Poradou alebo niečo také keď som na to klikla hodilo ma to do domácnosti.
Dmes som si nemohla otvoriť ani príspevky k tejto téme klikala som na všetko možné otvorilo sa mi to až keď som klikla na nejakú šipku posledny príspevok ale aj to až po niekolkých pokusoch .Podla návodu som vymazala cookies aj tak nič Keď som už skoro plakala od jedu tak si sem sadol moj manžel a vyčistil počítač cez CCleaner a zázrak sa stal FUNGUJE TO HURÁ.
slavkasig
09.05.08,06:07
A znovu to nejde
kargo
09.05.08,07:02
Prihlasovanie a odhl. mi už ide ale susedka neviem vypnúť .
kargo
09.05.08,13:00
Už je to v poriadku
slavkasig
09.05.08,18:54
Neviem nájsť posledné príspevky nezobrazuje mi ich a samé ma to prihlasuje a odhlasuje ako prechádzam témami a príspevkami