KristianBN
09.05.08,10:54
Dobrý deň, vie mi poradiť niekdo z vás v nasledovnej veci.
Stiahol som si zazipované veci a pokúšam sa ich otvoriť, avšak pointa je v tom, že tom že ked to vo WinRAR - i rozbalujem ,tak hned ako to chcem rozbaliť, začne to pýtať nejaké heslo inak sa to nerozbali. To heslo som na tej stránke, kde som to stiahol(ZAZIPOVANé VECI) samozrejme som nenašiel a neviem si s tým pomôcť, prosím ak viete čo sa s tým dá robiť, aby sa to nejako dalo rozbaliť tak pomôžte.
Ďakujem
Fero11
09.05.08,09:15
Bohuzial ak nebudes mat heslo, ten rar, zip ti je na 2 veci (nerozbalis to)
omega2.0
09.05.08,09:53
Existuju programy na luskanie hesiel, ale myslim si , ze ti to nepomoze. Ked bolo pouzite heslo, ktore ma viac ako 4 znaky a este k tomu, ak budu pouzite aj ine znaky ako cisla a pismena, tak podla vykonu pocitaca moze trvat hladanie hesla dni, mesiace i roky.
Takze bez hesla sa nepohnes.
Napis SS tomu userovi, ktory upol ten zip.
Ja som mal taky pripad a pomohla SS.

http://911.yweb.sk/images/bannery/velky.png (http://911.yweb.sk/)http://webbox.sk/files/xg05ymj94ph3x9omsplg.gif
omega2.0
09.05.08,09:57
Napadlo mi este , ze skus pouzit ako heslo nick autora prispevku, alebo nazov fora ,z ktoreho si to tahal. Bezne sa take hesla davaju.
BKJURAJ
09.05.08,12:26
BEZ HESLA TO FACHAT NEBUDE.NIEKEDY ZABUDNU DAT HESLA.SKUS MENO.SKUS STIAHNUT Z INEHO FORA.:):):):):):):):):):)
omega2.0
09.05.08,15:14
Ked sa z toho nedostanes, tak mi napis o aky program ide a ja ti ho urcite najdem mozno aj v mojom archive, alebo inde.
Fero11
09.05.08,16:42
btw odkial si prisiel na to, ze sa jedna o program ?? a fakt zozenies vsetko, mozem ti napisat co chcem ?? :D
KristianBN
11.05.08,19:36
Nejako to nejde cracknúť, ak áno tak poradte, lebo heslo som nenašiel nikde.
Marecek88
11.05.08,20:43
crack určite nie :-( naozaj sa pokusit zohnat heslo.. ak nemas tak asi jedine rozumne riesenie je cely rar/zip archiv maznut aby nezaberal miesto na disku :-D pretoze decryptery hlavne pri dlhsich heslach mozu pracovat veelmi dlho... prosto bez hesla nezmozes nic
Fero11
12.05.08,03:19
Nejako to nejde cracknúť, ak áno tak poradte, lebo heslo som nenašiel nikde.Do toho zbaleneho suboru sa mozes len pozret a zistis co je vlastne zbalene, ci mp3, jpg, nejaky soft, video a pod.... ak su tam subory s originalnymi nazvamy, tak hladaj cez google, ale ak su tam nejake subory pomenovane 01,02,03,04 atd..... mozes to vyhodit
Chobot
12.05.08,06:52
Nejako to nejde cracknúť, ak áno tak poradte, lebo heslo som nenašiel nikde.

Aký je veľký ten súbor? Ak má do 5MB, môžeš mi ho poslať poštou?

AK je väčší, pošli mi ho cez www.upload.skvely.sk, niečo s tým skúsim porobiť.
Chobot
12.05.08,06:57
Do toho zbaleneho suboru sa mozes len pozret a zistis co je vlastne zbalene, ci mp3, jpg, nejaky soft, video a pod.... ak su tam subory s originalnymi nazvamy, tak hladaj cez google, ale ak su tam nejake subory pomenovane 01,02,03,04 atd..... mozes to vyhodit

Pokiaľ sú zaheslované aj názvy súborov, tak ani to neuvidíš, nemôžeš vtedy do zazipovaného súboru ani nazrieť.
Fero11
12.05.08,07:20
ja osobne som sa zatial nestretol, aby boli zaheslovane zvlast subory v rare, ci v zipe
Chobot
12.05.08,12:33
ja osobne som sa zatial nestretol, aby boli zaheslovane zvlast subory v rare, ci v zipe

Nepísal som, že zvlášť zaheslované súbory, ale keď zipuješ s heslom do rar, tak máš možnosť zašifrovať názvy súborov. V prílohe som dal príklad takého súboru, kde sú 4 súbory a bez hesla nemáš možnosť ani len vidieť, čo ten zip súbor obsahuje.
Fero11
12.05.08,13:04
jj ja viem, zle som to napisal, viem o co sa jedna, len som pisal, za v praxy som sa s tym zatial nestretol