rede
09.05.08,11:52
Dobrý deň, práve mi doslúžila naparovacia žehlička, preto si musím kúpiť novú. Keďže ich je veľké množstvo a na nete som sa dočítala, že nie vždy platí, že čím je drahšia, tak tým je kvalitnejšia, prosím Vás, doporučte mi, na základe Vašich skúseností akú si mám kúpiť, prípadne čoho sa mám pri kúpe vyvarovať. Srdečne ďakujem
jarosenka
09.05.08,11:15
Kedysi som si ako aupairka odžehlila svoje:) a domáca mala Tefal, neviem presne názov, ale bola super. Ja som si doma kúpila túto istú značku, ale lacnejší typ - Aquaspeed 150 a som spokojná.
VladoaKatka
09.05.08,11:44
Philips Azur excel plus 546 - toto je čo mám ja. Má teflonový povrch, dierky v troch radoch s väčšími otvormi(malé sa rýchlo upchajú) a je aj na vertikálne žehlenie - na hladkú záclonu to používam. Je praktická, dobrá aj na plátno, aj na elastické veci. Má naparovanie na stupne - 5 stupňov. Rukoväť nie je ako celá žehlička, ale taká guma, nepotí s ruka na nej. Nakoľko ja žehlím aj to, čo by nebolo treba, (stará škola od mami) tak niekedy aj 2 hodiny stojím pri doske, tak si to cením,ešte aj to, že je ľahká, dobre parí.
Inak sú teraz v ponuke aj také na spôsob priemyselných žehličiek, že nádoba na vodu resp. paru je samostatná od 05-do 1 litra, už som ju obzerala aj ja, ale zatiať som viac neštudovala.
gabikagg
06.06.08,05:46
Ja mam tiez Phillips ( neviem presne typ) s teflonovym povrchom a odpajatelnu od snury.Je vyborná,da sa zehlit spojenou so snurou, alebo sa prepne a odoberie sa len zehlicka( snura ostava zastrcena v zasuvke).Zehlicka je vtedy lahsia a da sa s nou manevrovat v tazsie dostupnych miestach (Bluzka apod.)
KvetkaK
06.06.08,05:47
Ja mám žehličku značky tefal, neviem presne číslo, ale som s ňou veľmi spokojná.
HankaS
06.06.08,05:54
Naša celá rodina ma naparovacie žehličky PHILIPS a stále fungujú a sú výborné.
Antea
07.06.08,10:17
My sme mali Tefal čo prežehlí aj mačku aj ujde na ulicu.Počas dvoch rokov 2x opravovaná tretí krát sme to psychicky nezvládli a milú žehličku vyhodili. Kúpili sme Braun, aj predtým sme mali tú značku len sme i ju sami rozbili.
lavi
07.06.08,10:41
Ja mam uz druhu Philips a maximalna spokojnost, prva vydrzala hadam 7 rokov a stale je funkcna :-)
medvedik21
08.06.08,11:39
http://www.tefal.sk/All+Products/Starostlivos%C5%A5+oble%C4%8Denie/Steam+irons/Products/Program+8+Power+Jeans+400/Program+8+Power+Jeans+400.htm

Ja mám presne túto už asi dva roky. Má mnoho výhod, okrem iného aj to, že keď sa ňou nehýbe tak sa sama vypne vo vodorovnej polohe po 30 sekundách a vo zvislej polohe po 8 minútach a má v sebe vyberateľnú odvápňovaciu tyčinku, ktorá Ti zaistí aby sa Ti neupchala žehlička vodným kameňom. Žehliacu plochu má hladkú a veľmi ľahko kĺže po oblečení. Hovorím, ja ju mám už dva roky a som s ňou maximálne spokojná, ani náznak po poruche či iných ťažkostiach. ;)
arizona
08.06.08,13:10
Ja mám asi štvrtý rok Tefal-ku.Som veľmi spokojná,nikdy nič nespálila,povrch som doteraz nečistila-nebolo treba. A to mi asi po roku spadla z drezu:rolleyes:a nič sa nestalo. Predtým som mala dlhé roky Phillips-ku,tiež som bola spokojná:)
mazanova
23.11.09,12:10
Nemá niekto čerstvé skúsenosti s odnímateľnou žehličkou, priem. typu..., resp. celkovo obnovujem tému, včera mi odišla žehlička a súrne musím kúpiť novú... čo sa Vám v poslednom čase osvedčilo????????

Philips Azur excel plus 546 - toto je čo mám ja. Má teflonový povrch, dierky v troch radoch s väčšími otvormi(malé sa rýchlo upchajú) a je aj na vertikálne žehlenie - na hladkú záclonu to používam. Je praktická, dobrá aj na plátno, aj na elastické veci. Má naparovanie na stupne - 5 stupňov. Rukoväť nie je ako celá žehlička, ale taká guma, nepotí s ruka na nej. Nakoľko ja žehlím aj to, čo by nebolo treba, (stará škola od mami) tak niekedy aj 2 hodiny stojím pri doske, tak si to cením,ešte aj to, že je ľahká, dobre parí.
Inak sú teraz v ponuke aj také na spôsob priemyselných žehličiek, že nádoba na vodu resp. paru je samostatná od 05-do 1 litra, už som ju obzerala aj ja, ale zatiať som viac neštudovala.
truch
23.11.09,13:04
Ja som si kúpila pred rokmi parný generátor - Philips. Je to vynikajúca pomôcka, žehlím rýchlo a perfektne. /predtým 4 hod. teraz 1 hod./ Neveste som kúpila pod stromček TEFAL parný generátor v Metre. Je teraz naňho akcia 183,025€ s DPH + 18 metro bodov. Je lacnejší ako môj, výkonnejší s pekným dizajnom. Odporúčam zainvestovať, veď je to na dlhé roky a žehlenie, ktoré som mimichodom neznášala, sa stane prijateľným:-))))