duves
10.05.08,09:39
Mi neda(lo) ale musel som to založiť.

Kamoš mi raz rozpraval, čo ma inak velmi narocnu pracu, robia pre zahranicneho zakaznika interier(y) v dopravnych prostriedkoch (nechcem konkretizovat) a riadi cosi cez 20 ludi, ako mu manželka zavola s najčastejším problemom (je na materskej). Vraj je v meste a zbadala nejake tricko a chce si ho kupit, len nevie ci to ma byt velkost 38, alebo 42.:D
Tak ženy, manželky, maminy. Až budete volať manželom do prace, vedzte, že mnohi nemaju vyložene nohy na stole, nesedi pri nom blondina v minisukni s prednostami velkost c.5 atd atd. I ked chapem(e), že materska dovolenka je dost blby vyraz, zamestnanie rovnako blby vyraz, lebo clovek prichadza stade vypluty jak šťovík a aspon doma hlada ako taky klud.
danushka
10.05.08,08:45
Duves, máš pravdu!!!
To je odpoveď na ,,Perly našich mužov", na ten príspevok mimo témy, že? Upokoj sa, 99,9999 % poraďáčiek s tým príspevom nesúhlasilo. To, že Vám my ženy občas zavoláme do práce s otázkami alebo požiadavkami od veci, to je len preto, aby sme Vám pripomenuli, aké zlatíčka na Vás doma čakajú a ako sa na Vás tešia, až sa vrátite;)
duves
10.05.08,09:18
tetrisss
10.05.08,10:49
Hm, hm, jasne, teraz sa chlapi nastvali, ani sa nedivim, ale mimo toho jedneho, trochu prehnaneho, je to celkom mile, co vy, nasi najzlatsi a najmilsi popletkovia dokazujete.:D My vas za to milujeme, zboznujeme a hyckame, len sa niekedy sa smejeme do dlane.
Gabi03
10.05.08,12:03
No ja by som bolo zvedavá, čo by môj drahý vymyslel, aby sem mohol napísať.... :rolleyes::D
Zoltán Kovács
10.05.08,12:52
No mňa priateľka vie "vytočiť" s telefonátmi typu: "Videla som pekné šľapky, tričko... stojí toľko a toľko. Podľa teba si ich mám alebo nemám kúpiť". A to väčšinou počas jednania s klientom. :D
durisovad
10.05.08,13:14
To mate trest za to, ze mate mobilne telefony, z ktorych sa da volat z ktorehokolvek predajneho miesta.
tetrisss
10.05.08,13:23
No mňa priateľka vie "vytočiť" s telefonátmi typu: "Videla som pekné šľapky, tričko... stojí toľko a toľko. Podľa teba si ich mám alebo nemám kúpiť". A to väčšinou počas jednania s klientom. :D

Ja byt priatelkou, tak to vylepsim, naco mame mobily s MMS?, treba sa nafotit a poslat s dotazom, paci sa ti to milacik?
durisovad
10.05.08,13:25
Alebo si to rovno kupit, ak sa to paci.
danushka
10.05.08,13:44
Alebo si to rovno kupit, ak sa to paci.
...a nechať si to preplatiť...:D;)
Zoltán Kovács
10.05.08,13:52
...a nechať si to preplatiť...:D;)

A potom, že kto je vykorisťovaný. :D:D:D
tetrisss
10.05.08,13:59
Moj muz vravi, ze ja som sa dobre vydala a on sa ogabal, no a ja mu na to, tak kto ma viac rozumu?:D
bunovaa
10.05.08,16:21
ale ak ste si nevšimli, moc na nás ženy, toho muži moc nemajú čo ohovárať a to je super, ved oni ani nevedia, čo doma majú /dobré/
duves
10.05.08,17:11
ale ak ste si nevšimli, moc na nás ženy, toho muži moc nemajú čo ohovárať a to je super, ved oni ani nevedia, čo doma majú /dobré/
Ved prave. A rozmyslame o tom cely život a aj tak na to neprideme.
http://forum.annwin.sk/richedit/smileys/YahooIM/76.gif
Stefan2005
10.05.08,17:54
http://forum.annwin.sk/richedit/smileys/Happy/18.gif

.... aj ja som Ti zatlieskal na založenie témy - vravím si, teraz im to vrátíme aj s úrokami...

A ako sa to vyvíja? Čo prispievateľ, to žena...

Asi to bude tým, že mi si tie perly ceníme, a nechávame si ich pre seba ;) ...
lepka
10.05.08,18:48
No, prispela som do periel našich mužov,ale sem nemôžem prispieť lebo fakt manželku nemám,aj som nahovárala manžela nech sa zaregistruje,ale nechce,lebo čo by tam o mne písal,iba samé dobré veci:cool:,veď si sám nemôže pred ostatnými priznať, že by bol blbec a zle sa oženil.:rolleyes: A preto asi chlapi nemôžete o nás ženách nič zlé napísať,veď ste si nás "dobrovoľne" :Dvybrali a preto máte to čo ste chceli. Ale KEĎ:eek: si spomeniem na zlú vlastnosť,ktorú mám ja a môj muž nie,tak to sem isto-iste napíšem,aby bola sranda. Veď sranda musí byť aj keď chleba nebude.:D:D:D
Dáša_
10.05.08,19:16
No ja som sa už v tej predchádzajucej téme priznala, že veľa takýchto blbostí vyrábam ja.
Naposledy v utorok. Mala som plne auto prázdnych krabíc, nejaké ostali aj na sedačke. Cely večer som sa chcela manželovi povedať, aby išiel tie krabice vypratať, až zbytočne nedráždia zlodejov :D.
No zabudla som na to. A rano, ked som prišla k autu som zistila, že v záujme uľahčenia práce zlodejom som to auto ani nezamkla :eek::eek:

(samozrejme som mu dohovorila, jak to, že po mne neskontroluje, či som to auto zamkla :D )
Bendymicus
11.05.08,23:19
Mne sa tiez raz podarilo zabodovat... Boli sme vo Francuzsku u jedneho svokrovho klienta, svokor aj moj muz su starozitnici, akurat sa tak svokor bavil s tym francuzom o kadejakych historickych styloch a klient sa spytal svokra po francuzsky ze co ma najradsej no a ja som to nejak cele nesledovala a len tak do vetra zabila "Bolonske spagety"... Nastalo ticho....
VladoaKatka
12.05.08,03:32
[quote=Stefan2005;726738
Asi to bude tým, že mi si tie perly ceníme, a nechávame si ich pre seba ;) ...[/quote]

...alebo pre toto:

No samozrejmé, že sa mi musí kaziť aj zrak, však tú vráskavú ženu by som už nemohol tak milovať, ako ju milujem, keby som videl ako vyzerá...

P.S.:tento výrok odznel na pomaturitnom stretnutí po 35-tich rokoch.
dad111
12.05.08,05:45
Vo fitnes zazvoni mobil. Muz ho zoberie pocuva a potichu odpoveda.
-Milacik som na prechadzke v meste, maju krasne tricko, mozem si ho kupit?
-Samozrejme. odpovie muz.
-Vyborne a videla som aj pekne saty, len za 5000. Perfekne mi sedia.
-Kup si aj tie.
-Ale k nim by pasoval aj jeden nahrdelnik, len za 3000.
-No tak si ho kup.
-A pamatas na tu ponuku na novy nabytok? Volali mi bolo by to len 100000.
-Ak to dovezu este dnes tak to zaplat z mojho uctu.
-A ten predajca Merdedesu ma nahodou stretol. Ten kabriolet by bol len za 2.5 miliona. Ak ho chces zastav sa u nich dali ho umyt a priravit.
-Dnes nebudem mat cas, zastav sa u nich, zaplat ho a dovez domov Ty.
-Jej ty si dnes zlaty, uz bezim vsetko vybavit a objednam stol na veceru.
Zlozili telefony a muz sa nahlas pyta ppritomnych.
Pani, ci to je mobil???
Kazu
12.05.08,07:00
Mne sa tiez raz podarilo zabodovat... Boli sme vo Francuzsku u jedneho svokrovho klienta, svokor aj moj muz su starozitnici, akurat sa tak svokor bavil s tym francuzom o kadejakych historickych styloch a klient sa spytal svokra po francuzsky ze co ma najradsej no a ja som to nejak cele nesledovala a len tak do vetra zabila "Bolonske spagety"... Nastalo ticho....

100 bodov :D:D:D:D:D:D
mladymuz
12.05.08,07:09
raz ma dobre vytočilo, ked moja druha polovička mi vola do prace, rano, že: "čo mam robiť, ked miesto kde obvykle parkujem (v meste) je obsadene a nikde nie je nič volné"
doop
12.05.08,09:35
Bože, to si si čo zobral??? Priemerne inteligentná žena by ti toto nikdy nezavolala!
calawen
12.05.08,09:46
Tak také by som sa nespýtala ani keby sa čo dialo...:D

hoci je pravda, že aj ja občas dačo zavalaším, len si nespomeniem...:o
Tatiana
12.05.08,09:47
Bože, to si si čo zobral??? Priemerne inteligentná žena by ti toto nikdy nezavolala!
A prečo si myslíš, že nie je inteligentná? Veď to je skoro to isté -Keď dvaja prídu z práce, manželka s nákupnými taškami, /a ešte veľa veci okolo domácnosti/- a tá druhá polovička sa opýta: "Zlatíčko moje, čo mi dáš na večeru?"
doop
12.05.08,09:56
:-D to je pravda!
Beriem späť! :-DDD
duves
12.05.08,09:59
Bože, to si si čo zobral??? Priemerne inteligentná žena by ti toto nikdy nezavolala!
Nie, ona mohla byt inteligentna ale hlavne bola bezradna.
mladymuz
12.05.08,10:00
....mozno som jej za tu hodinu chybal a chcela ma pocut :) a toto bol dobry dovod na komunikaciu
betyna8
12.05.08,10:14
....mozno som jej za tu hodinu chybal a chcela ma pocut :) a toto bol dobry dovod na komunikaciu

Je to možné, vy chlapci máte troška iné potreby ako my dievčatá a asi vám stačí striedmejšia komunikácia, no nám často stačí aspoň krátky hovor či sms,aby bol svet krajší..... Aj keď to netreba preháňať, keby som zavolala toto ja svojmu a rušila ho na porade,asi by ma niekam poslal
Musela byť iste bezradná a možno je na tebe všestranne závisla....;)
AlaNR
12.05.08,10:56
Mne by rovno ani nezdvihol telefón, porada je porada....
charonme
12.05.08,15:13
a take sa vam stava ze nedajboze idete spolu nieco kupovat a ked si vyberate a snazite sa nieco vyjednat s predavacom/kou tak vasa mila sa vo vyjednavani prida na ich stranu - cize efektivne proti vam? popripade sa nevinne nieco opytaju cim prezradia predavacovi bud strategicku informaciu alebo nieco totalne odveci a vy sa idete prepadnut od hanby?
danushka
17.05.08,08:48
raz ma dobre vytočilo, ked moja druha polovička mi vola do prace, rano, že: "čo mam robiť, ked miesto kde obvykle parkujem (v meste) je obsadene a nikde nie je nič volné"


Bože, to si si čo zobral??? Priemerne inteligentná žena by ti toto nikdy nezavolala!

...parkovanie auta nemá s inteligenciou nič spoločné, do auta sadnem keď ide o život a pritom som s IQ na tom viac než dobre, dokonca som bruneta...;):D:D:D
charonme
17.05.08,16:32
...parkovanie auta nemá s inteligenciou nič spoločné, do auta sadnem keď ide o život a pritom som s IQ na tom viac než dobre, dokonca som bruneta...;):D:D:D
doopov prispevok tiez nema nic spolocne s parkovanim, ale pise o telefonovani
evina
17.05.08,16:40
No mňa priateľka vie "vytočiť" s telefonátmi typu: "Videla som pekné šľapky, tričko... stojí toľko a toľko. Podľa teba si ich mám alebo nemám kúpiť". A to väčšinou počas jednania s klientom. :D

No a čo my na otázky /po dvadsiatich a viac rokoch/- kde mám čisté ponožky?, prípadne stojac rovno s hlavou nahor pred chladničkou- nemáme salám? /lebo je na spodnej poličke a zhora ho nie je vidno/a pod.??
Pripájam sa k tým, čo tvrdia, že zatiaľ toho na nás veľmi veľa nemáte :D
VladoaKatka
17.05.08,17:11
No a čo my na otázky /po dvadsiatich a viac rokoch/- kde mám čisté ponožky?, prípadne stojac rovno s hlavou nahor pred chladničkou- nemáme salám? /lebo je na spodnej poličke a zhora ho nie je vidno/a pod.??
Pripájam sa k tým, čo tvrdia, že zatiaľ toho na nás veľmi veľa nemáte :D
Alebo po 33-och rokoch, kedy by už mal vedieť, že v kuchyni mám skrinku na misky, druhú na panvice a rôzne strúhadlá, tretiu na hrce, štvrtú na pekáče atď. šuflíky zvlášť na naberačky a varešky, zvlášť na príbory a nože... ale ak môj drahý vyprázdňuje umývačku, tak to postrká kde sa mu zachce - misky na pekáče, panvice medzi hrcov, nože medzi naberačky - no jednoducho radosť. Už len aby sa k tomu dostala "Mariška" (ako ja, to že väčšinou slúžky sa tak volali) a upratala. No a čo by sme bez nich robili, kto by nám robil takúto radosť, snáď ten môj, za tých ďalších 33 rokov sa to naučí :eek::D:eek:
misomiso
17.05.08,17:14
a take sa vam stava ze nedajboze idete spolu nieco kupovat a ked si vyberate a snazite sa nieco vyjednat s predavacom/kou tak vasa mila sa vo vyjednavani prida na ich stranu - cize efektivne proti vam? popripade sa nevinne nieco opytaju cim prezradia predavacovi bud strategicku informaciu alebo nieco totalne odveci a vy sa idete prepadnut od hanby?

U nas je to opacne. Strategickemu jednaniu sa ja ucim od manzelky. Preto ju beriem vsade zo sebou. Obcas ale napriek tomu pocas jednania nieco neustrazim a potom si to od nej zliznem.

(Ej zasa som nieco neustrazil :-) spravne ma byt asi SO sebou ze?)
DanielaSL
17.05.08,17:24
Moj muz vravi, ze ja som sa dobre vydala a on sa ogabal, no a ja mu na to, tak kto ma viac rozumu?:D

A ja zase na poznámky podobného typu poviem..že vrana k vrane sadá...;):)
Ináč v živote by ma nenapadlo zaťažovať môjho sb-ho telefonátmi, že či mám si niečo kúpiť a akej veľkosti..idem, vidím , kúpim..a potom sa už len pred ním poparádim.:---
Karas Milan
17.05.08,18:55
Ahojte všetky milé a dámy.

Minulý týždeň sme sa chystali na svadbu (prvá polovica neterí=1 sa vydávala). Vybral som peniaze z účtu na darček a pripravil ich na linku vedľa obálky.
Moja lepšia polovička mala ušitý top a ja že autom pôjdem preň , preto mi večer pred tou cestou povedala : "dám ti tisícku z mojich na top na linku a drobné mi potom vrátiš."
Tak som študoval tie dve tisícky a mne sa zdali úplne rovnaké .

Ahoj
Ka Mil
lepka
17.05.08,21:29
TOmu nemôžeš rozumieť,tá prvá tisícka bola pre neter a tá druhá bola pre teba,ta prvá bola Vaša a tá druhá bola jej,a to že všetky naše peniaze sa na seba podobajú,tak za to nemôže tvoja žena ale národná banka a to že sa ti zdali rovnaké je iba nesprávny uhol pohľadu(ten mužský)
Karas Milan
18.05.08,10:22
Ahoj Lepka

Za vystihnutie logiky problému som ti chcel dať bod , žiaľ systém je proti.

Ahoj
Ka Mil

P.S
A to už nehovorím o : "ta prvá bola Vaša a tá druhá bola jej"
danushka
18.05.08,20:01
...parkovanie auta nemá s inteligenciou nič spoločné, do auta sadnem keď ide o život a pritom som s IQ na tom viac než dobre, dokonca som bruneta...;):D:D:D


doopov prispevok tiez nema nic spolocne s parkovanim, ale pise o telefonovani

Charonme nesúhlasím, keby nebolo problému s parkovaním, nebolo by telefonovania ! Úplne tú pani chápem...chápem aj Teba, že si mi chcel naznačiť, že treba poriadne čítať, ale keďže nie si žena, tak sa na problém pozeráš čisto mužským zrakom, čo je v konečnom dôsledku OK:rolleyes:;).
Peterika
19.05.08,10:00
Kazu
19.05.08,10:32
:D:D:D:D:D Veľmi praktické. Ukradnú kabelku a pritom vôbec nepoškodia auto. Stači na červenú iba nenápadne zvesiť. :D:D:D
tetrisss
19.05.08,10:34
Nooo jeden bodik pre muzov! Co je to proti tym perlam nasich muzov.
willma
20.05.08,04:36
tak prikladám aj ja zopár drobností:-)
1/ FAJN: Toto je slovo, ktoré ženy používajú na ukončenie
hádky, keď majú pravdu a muž má držať hubu.
2/ 5 MINÚT: Ak sa žena oblieka, znamená to hodinu. Päť minút je
len vtedy päť minút, keď má muž ešte päť minút na futbal, prv
než musí pomôcť v domácnosti.

3/ NIČ: Toto je ticho pred búrkou. To znamená ´niečo´ a muž má
byť v strehu. Hádky začínajúce ničím obyčajne končia s fajn.

4/ POKRAČUJ: Toto je výzva, nie povolenie. Nech to muži nerobia!

5/ HLASNÝ VZDYCH: Toto vlastne nie je slovo, ale neverbálne
vyjadrenie, často mužmi zle pochopené. Hlasný vzdych znamená, že
si myslí, že muž je idiot a uvažuje, prečo mrhá svoj čas hádkou
s ním. (Pozri č. 3)

6/ TO JE V PORIADKU: Jeden z najnebezpečnejších prehlásení ženy
mužovi. Znamená, že chce dlho a urputne uvažovať ako a kedy
zaplatí muž za svoju chybu.

7/ VĎAKA: Žena ďakuje mužovi, ten sa nemá pýtať alebo *omdlieť*.
Stačí: "Nemáš za čo."

8/ ČO UŽ: Ženský spôsob vyjadrenia: J...M ŤA!!!

9/ NETRÁP SA, ZVLÁDNEM TO: Ďalší nebezpečný výrok, znamená, že
žena niečo povedala mužovi viackrát, ale teraz to robí sama..
Výsledok bude, že sa muž spýta: "Stalo sa niečo?"
Ženina odpoveď - pozri č. 3

Pošli mužom ako varovanie.
Pošli ženám nech sa zasmejú, LEBO VEDIA, ŽE TO JE PRAVDA.
mamminta
22.05.08,18:07
Príručka pre Auto -Bankomat





> Návod pre mužov:
> 1. Zastavte auto až pri bankomate.
> 2. Stiahnite okno na aute.
> 3. Vložte kartu do bankomatu a zadajte PIN kód.
> 4. Zadajte, akú hotovosť chcete vybrať.
> 5. Vyberte kartu, hotovosť a zoberte si potvrdenku.
> 6. Zavrite okno na aute.
> 7. Odíďte.
>
>
> Návod pre ženy:
> 1. Zastavte auto až pri bankomate.
> 2. Cúvnite kúsok späť, tak aby ste zastavili priamo pri bankomate.
> 3. Znovu naštartujte zhasnutý motor.
> 4. Nájdite kabelku, vysypte celý jej obsah na sedadlo spolujazdca a
> nájdite kartu.
> 5. Nájdite púzdro s make-upom a skontrolujte si make-up v spätnom
> zrkadle.
> 6. Stiahnite okno.
> 7. Pokúste sa vložiť kartu do bankomatu.
> 8. Otvorte dvere auta, aby ste sa dostali k bankomatu a dosiahli
> kartou na príslušné miesto.
> 9. Vložte kartu.
> 10. Vložte kartu správnym spôsobom.
> 11. Znovu vyberte kabelku. Vysypte jej obsah na sedadlo spolujazdca
> nájdite diár, v ktorom máte na vnútornej strane napísaný PIN kód.
> 12. Zadajte PIN.
> 13. Stlačte Cancel a zadajte správny PIN kód.
> 14. Zadajte požadovanú čiastku hotovosti.
> 15. Skontrolujte si make-up v spätnom zrkadle.
> 16. Znovu vyprázdnite kabelku, nájdite peňaženku a schovajte do nej
> peniaze.
> 17. Potvrdenku vložte do šekovej knižky.
> 18. Skontrolujte si make-up.
> 19. Podíďte dopredu o dva metre.
> 20. Vráťte sa späť k bankomatu.
> 21. Vyberte kartu.
> 22. Vysypte kabelku, nájdite obal na kartu a vložte ju do nej.
> 23. Skontrolujte si make-up.
> 24. Naštartujte zhasnutý motor a vytiahnite okno.
> 25. Prejdite 3 až 4 kilometre.
> 26. Uvoľnite ručnú brzdu.
>
Karas Milan
23.05.08,03:23
Nič si z toho nerobte , mne to veľmi pripomína prácu švajčiarskeho montéra (a firma si zaňho asi pred 15 rokmi účtovala 120 ChF/hod. za prácu a 108 ChF/hodinu cesty zo Schwechatu k zákazníkovi.

Ahoj
Ka Mil
charonme
23.05.08,08:07
keby nebolo problému s parkovaním, nebolo by telefonovania ! danushka, nesuhlasim. aj keby nebol problem s parkovanim, ona by si urcite nasla nejaky iny dovod. okrem toho to nie je dokaz, ze doop reagoval na parkovanie a nie na telefonovanie. inak by sa potom dalo argumentovat, ze doop kritizoval to, ze manzel jej dovolil kupit si mobil na zaklade pravdiveho vyroku, ze "keby nemala telefon, netelefonova by". samozrejme doop nic take netvrdil.
zltalienka
23.05.08,08:53
toto musím pridať, aj keď to nie je výrok žiadnej manželky (ešte vydatá nie je) ale majiteľky bytu, kde momentálne bývam. Na stenu som si nalepila zopár plagátov "lepiacou páskou". Jej reakcia bola, ze som nemala použiť lepiacu pásku, lebo sa zošúpe farba zo steny, keď ich budem dávať dole, lepšie bude, keď nabudúce použijem na zavesenie plagátov na stenu "hmoždinky".
motylik7
23.05.08,08:59
:D:D:D:D praktická ako môj manžel .... :D:D:D
Karas Milan
23.05.08,09:00
mimotemy Plagáty sa dočasne lepia bielou zubnou pastou (natrieť zozadu ).


Ahoj
Ka Mil
zltalienka
23.05.08,09:12
mimotemy Plagáty sa dočasne lepia bielou zubnou pastou (natrieť zozadu ).


Ahoj
Ka Mil

vďaka za radu :-)
VladoaKatka
24.05.08,11:50
Trochu Vám nahrám - chlapom, ale neni vylúčené, že sa to nemôže stať aj chlapovi.

http://beta.markiza.sk/spravy/clanok-463628-zena-roka-video-slecny-vyhlasenej-za-najhorsiu-vodicku-roku-2007
Rozalka
24.05.08,12:15
Tak toto je sila, naozaj. Som žena, ale iných z žien, najmä v ťažkých "tereňákoch", mám normálne strach.
velvet
02.06.08,10:12
...no musím sa aj ja pochváliť :D...minule bola u mňa kmotra so synom...robila som kávu, a že aj malý si dá...tak jemu som urobila bezkofeínovú nesku, s mliekom a cukrom...kávičky som dala na stôl, a odbehla pre niečo sladké, keď sa zrazu ozve: "krstná mama, akú si mi to urobila kávu?"...a ja že: "prečo? nechutí Ti? však je taká ako vždy!"...toto bola jeho reakcia - :confused::(...a potom mi zaplo! ja som mala vyloženú soľničku namiesto cukorničky...chúďa dieťa :---
mamminta
02.06.08,12:09
......a potom mi zaplo! ja som mala vyloženú soľničku namiesto cukorničky...chúďa dieťa :---


:D :D :D
petmar
03.06.08,20:24
Jedna nemenovaná staršia pani povedala manželovi v aute, keď jej bolo horúco:
-Peter, zapni klimaktérium !

:eek::D
jozka56
03.06.08,20:51
Petmar, myslím, že sa vyjadrila veľmi presne, klíma bolo, iu bolo, len v tej rýchlosti zabudla vysloviť najmenej 3 slová v určitom poradí/ lebo,mám,klímu/. Určite nestíhala byť v horku ukecaná. j:---
duves
04.06.08,04:19
Aj ja pridám jeden, obzvlášť šťavnatý prípad:
Moja kolegynka, take mladé dievča si pred 2 rokmi kúpila digitalny fotoaparat. SD kartu do toho zasunula opačne (zrkadlovo opačne). Vo vnútri kompaktu polámala čítacie hlavičky, takže foťáčik je nepoužiteľný. No a ešte k tomu išla s tým k predajcovi a povedala čo sa stalo a tak a on jej povedal na to, že na to sa záruka žial nevzťahuje a bolo po vtákoch. A vraj oprava by ju stála skoro to čo nový foťák. Tak si išla kúpiť nový. (Nakupovala to ako rožky:D).
účtovník 007
04.06.08,05:16
Aj ja pridám jeden, obzvlášť šťavnatý prípad:
Moja kolegynka, take mladé dievča si pred 2 rokmi kúpila digitalny fotoaparat. SD kartu do toho zasunula opačne (zrkadlovo opačne). Vo vnútri kompaktu polámala čítacie hlavičky, takže foťáčik je nepoužiteľný. No a ešte k tomu išla s tým k predajcovi a povedala čo sa stalo a tak a on jej povedal na to, že na to sa záruka žial nevzťahuje a bolo po vtákoch. A vraj oprava by ju stála skoro to čo nový foťák. Tak si išla kúpiť nový. (Nakupovala to ako rožky:D).

Juj ale musel mať radosť predajca.;) Určite si želal v ten deň ešte aspom 5 takých zákazníčiek. :D Radosť pozrieť na takú dennú uzávierku.:D:D:D
Kazu
04.06.08,05:39
Petmar, myslím, že sa vyjadrila veľmi presne, klíma bolo, iu bolo, len v tej rýchlosti zabudla vysloviť najmenej 3 slová v určitom poradí/ lebo,mám,klímu/. Určite nestíhala byť v horku ukecaná. j:---

Myslím, že u tej staršej pani to klimaktérium bolo zapnuté už dlhšiu dobu. Len ona to v tom horku nezbadala. :D
petmar
04.06.08,06:01
Áno, klimaktérium už doma poznali, ale klimatizácia bola nová. :D
Kazu
04.06.08,06:13
Moja svokra sa raz, na veľké prehováranie, vybrala na dlhšiu dobu /14 dní/ bývať k svojej dcére. Švagrová mala doma zavedený telefón a občas im omylom zazvonil niekto a chcel políciu. Z týchto telefonátov mala svokra vždy strach. Tak ju naučili, že treba povedať: "To je omyl, tu je súkromný byt". A raz začuli ako svokra vysvetľuje do telefónu: "Né, tu nejsú žandári, tu je verejný dom". :D
mamminta
04.06.08,07:40
"Né, tu nejsú žandári, tu je verejný dom". :D


:D :D :D
KvetkaK
04.06.08,07:58
Keď tu bola spomínaný fotoaparát, aj ja mám jednu perličku. Boli sme si posedieť s kamoškami a dali sme sa odfotiť jednej babe pri druhom stole. Išli sme sa od smiechu upučiť, keď nás chcela odfotiť tak, že foťák nasmerovala na seba a aj sa odfotila. :):)
jozka56
04.06.08,13:02
Dnes sa ja prihlasujem za perlu, rovno brzdu, lebo v dnešnom jednom príspevku som sa dokonale zhovädila. To tie samé 7600, čo vypisujem.j:mee: Motala som, až som to totálne domotala. Joj.
ZEvina
05.06.08,06:03
Bonznem sa aj ja:D Napadlo ma to pri jednom príspevku z perly našich mužov.
Bolo to už dááááávno, ja čerstvá držiteľka vodičáku, išla som s autom na veľký nákup. Mali sme mať dáku oslavu a tak som ešte aj cestou späť z obchodu rozmýšľala nad tým, či som niečo nezabudla. Prídem pred dom so štyrmi plnými taškami nákupu a skoro mi vypadli z ruky: Preboha, kde máme auto?:eek:
V tom mi zaplo: Pred obchodom! V tom zmätku som sa otočila a s tými plnými taškami som letela späť pred obchod pre auto.:D:D:D
mamminta
05.06.08,06:15
Dnes sa ja prihlasujem za perlu, rovno brzdu, lebo v dnešnom jednom príspevku som sa dokonale zhovädila. To tie samé 7600, čo vypisujem.j:mee: Motala som, až som to totálne domotala. Joj.


a priznáš, kde? :D :D :D :D
cactus
05.06.08,07:06
Bonznem sa aj ja:D Napadlo ma to pri jednom príspevku z perly našich mužov.
Bolo to už dááááávno, ja čerstvá držiteľka vodičáku, išla som s autom na veľký nákup. Mali sme mať dáku oslavu a tak som ešte aj cestou späť z obchodu rozmýšľala nad tým, či som niečo nezabudla. Prídem pred dom so štyrmi plnými taškami nákupu a skoro mi vypadli z ruky: Preboha, kde máme auto?:eek:
V tom mi zaplo: Pred obchodom! V tom zmätku som sa otočila a s tými plnými taškami som letela späť pred obchod pre auto.:D:D:D

tak to je sila.
Poriadne som sa zasmiala
hanelie
05.06.08,07:15
Prídem pred dom so štyrmi plnými taškami nákupu a skoro mi vypadli z ruky: Preboha, kde máme auto?
:D:D:D
duves
12.08.08,05:51
Zásady dobré hospodyňky:

1) Okna myji málokdy, protože miluji ptáky a rozhodně nechci, aby si
zbytečně rozbíjeli hubu.
2) Podlahy nevoskuji, protože myslím na bezpečnost svých hostů.
3) Hmyz mi nevadí. Každý brouk má jméno a souhlasí se vším, co řeknu.
4) Jarní úklid nedělám. Mám ráda všechny roční sezony a nechci, aby ty
zbylé žárlily.
5) Nepleju zahradu, protože nechci mařit Boží úsilí.
6) Nevařím moc chutná jídla, protože nechci vystresovat své hosty, cože
mají uvařit oni, až přijdu já k nim.
7) Nevyhazuji staré věci. Manžel nemůže nic najít i tak, nač ho plést
ještě víc.
8) Nežehlím. Rozhodla jsem se věřit cedulkám "nemačkavé".
9) Nestresuji se ničím. Kdo to dělá - umře mladý. A já chci vydržet co
nejdéle!
A pamatuj! Uklizený dům je znakem, že máš příliš volného času !!!
Tvá dobrá hospodyňka.
PS: Která z vás se tím nebude řídit a nepošle to jako inspiraci dalším
přítelkyním, riskuje, že bude vyřazena z klubu moderních žen!
220870
13.08.08,19:08
Sihladnýalebonie.Z môjho pohľadu absolútne nepochopiteľná dvojotázaka.
duves
14.08.08,10:12
Muz lezi na smrtelnej posteli. Este z poslednych sil sa obrati na svoju manzelku a pyta sa jej:
- Bozenka, umieram! Mozem?
Gabi03
14.08.08,10:14
Muz lezi na smrtelnej posteli. Este z poslednych sil sa obrati na svoju manzelku a pyta sa jej:
- Bozenka, umieram! Mozem?

:D :D :D Toď správny chlap. :D :D :D
bezradná
14.08.08,10:46
Bonznem sa aj ja:D Napadlo ma to pri jednom príspevku z perly našich mužov.
Bolo to už dááááávno, ja čerstvá držiteľka vodičáku, išla som s autom na veľký nákup. Mali sme mať dáku oslavu a tak som ešte aj cestou späť z obchodu rozmýšľala nad tým, či som niečo nezabudla. Prídem pred dom so štyrmi plnými taškami nákupu a skoro mi vypadli z ruky: Preboha, kde máme auto?:eek:
V tom mi zaplo: Pred obchodom! V tom zmätku som sa otočila a s tými plnými taškami som letela späť pred obchod pre auto.:D:D:D

To si ešte na to prišla dosť skoro. Ja si zvyknem zabúdať bicykel. Raz som ho zabudla na cintoríne - išla som na pohreb a domov som sa pobrala so známou pešo. Až pred domom som si uvedomila, že tu niečo nepasuje. Druhý krát som ho nechala pred obchodom :D a to bez srandy, museli mi ho zamknúť do skladu, lebo ma napadlo až na druhý deň, že mi chýba bicykel.
Martin Mocko
14.08.08,10:55
Mne chodí husia koža, keď moja manželka začne vetou "..ale ja som myslela že..." - vtedy na 100% viem, že pri veci, ktorá príde potom, určite na 100% nerozmýšľala :D
MarcelkaT
14.08.08,11:02
Ja ako čerstvá vodička bolo to pre x.....rokmi, som sa autom otrela o jeden múrik ktorý mi nechcel ustupiť. Niekedy davali ešte k autu v plechovke originálnu farbu, tak ja aby to nebolo vidieť som vopchala palec do plechovky a zafarbila odreté miesto. Farba chytila na narazník ale z môjho prsta nie a nie... Keď som umyvala auto doma puklice som davala dole aby som ich aj z vnútra umyla a do každej puklice-aby som sa nepomylila- som napísala , že z ktorého je kolesá. /Mala som 19 r./Precíznosť nadovšetko...
Gabi03
14.08.08,11:07
Aj ja som tak myslela.... :D

Isto ste si niektorí všimli, že svojpomocne staviame dom. Jeden večer sa s manželom rozprávame, čo sa bude robiť na druhý deň na stavbe a že ráno zanesiem plný (fakt úplne plný) hrniec gulášu na obed. Ešte poznámka, cesta od nášho terajšieho domu k novému je cca 1 km ale cez strmý (aby som netrepla blbosť :o) kopec asi s 10% stúpaním (alebo aj viac?).

Náš rozhovor:
on: Potrebujem na káre zobrať nejaké dosky a laty. Bude to ťažké.
ja: Ako zoberiem ten plný hrniec v aute, aby sa mi nevylial?
on: Dám dosky do auta...
ja viac-menej som ho prerušila: To mi nepomôže, veď aj keď bude hrniec na rovnom položené v kufri, na kopci sa nakloní.
on: :eek:
ja: :confused:
znovu ja: Jáááááj :), ja zoberiem na aute dosky a ty v ruke hrniec?!
spolu: :D :D :D

PS: Ten guláš som rozdelila do dvoch hrncov a nič sa nevylialo. :D
erzet
14.08.08,11:16
Ja som mal nadmieru poriadkumilovnú ženu. Bol som na maródke. Celé dopoludnie som nevytiahol nohu z postele. Manželka príde z roboty, ani nestihnem odzdraviť a už je to na scéne: zasa i tu narobil bordel.
Maruška54
14.08.08,11:24
Bonznem sa aj ja:D Napadlo ma to pri jednom príspevku z perly našich mužov.
Bolo to už dááááávno, ja čerstvá držiteľka vodičáku, išla som s autom na veľký nákup. Mali sme mať dáku oslavu a tak som ešte aj cestou späť z obchodu rozmýšľala nad tým, či som niečo nezabudla. Prídem pred dom so štyrmi plnými taškami nákupu a skoro mi vypadli z ruky: Preboha, kde máme auto?:eek:
V tom mi zaplo: Pred obchodom! V tom zmätku som sa otočila a s tými plnými taškami som letela späť pred obchod pre auto.:D:D:D
Moja neter nahlásila aj na políciu že jej ukradli auto. Po dlhšom pátraní si zmyslela že do mesta išla autom a naspäť do roboty taxíkom.
erzet
14.08.08,11:25
Ja rád varím a pečiem, moja žena rada upratuje, i keď si to nechce priznať. Nikdy sme to však nedokázali zladiť. Už bol oheň na streche. Ono to, ale lezie na nervy. Napr. dáte lyžičku cukru, nalejete pohár mlieka, idete zobrať lyžičku na múku a lyžička je umytá utretá a schovaná, potom potrebujete pohár na olej, pohár umytý, utretý schovaný, ale manželka je stále tam, nechcem povedať neumytá, neutretá ale bola. :)

Aby som pomohol získať body, nám, chlapom.
adakaf
16.08.08,11:36
to je aj náš prípad
Rozalka
16.08.08,16:55
Mne chodí husia koža, keď moja manželka začne vetou "..ale ja som myslela že..."
Moja svokra spomína časy, keď svojej šéfke povedala: "... myslela som si ..."
Šéfka: "Súdružka, nemysli, za teba myslí strana".


PS: Ten guláš som rozdelila do dvoch hrncov a nič sa nevylialo. :D

V takýchto prípadoch je dobré použiť kuchtu - drží 100%-ne.


Ja rád varím a pečiem, moja žena rada upratuje

to je aj náš prípad

Nááá, nie ste vy manželia??? :D:D
mila79
17.08.08,08:34
Najhorsie je to ak uz sa vyberie hahodou par na nakupi spolu a zena zacne vymyslat ako obycajne, no neviem mam si to kupit nemam, 4 krat si to vyskusa, vrati sa opat k stanku, asi je to drahe a asi som v tom tucna, je to dost vyzyvave a podobne somariny muza ma uz otrhnut od zlosti. A potom s netreba cudovat, ze muz uz zvami nema trpezlivost a na buduce ani zanic s vami nechce ist.
To bol priklad mojej tetky s ktorou sme aj my chodili na nakupi iba do urciteho casu lebo potom sa to naozaj nedalo vydrzat...
mila79
17.08.08,08:41
Najlepsie sa mi paci ako nakupuje moja mama.Vojde do obchodu a ked sa jej cosi zapaci na prvy pohlad hned si to vskusa a hned si to berie.A tak su nakupi spravene raz dva a cela rodina je spokojna.Podobne nakupuju chlapy, ras dva a hotovo.To by si mali niektore zeny z nich brat priklad.
Ani predavacke sa nepaci ak tam obsmrdate hodinu povybarate vsetko mozne z regalov,obskakuje okolo vas a potom si nic nekupite.
tetrisss
17.08.08,08:57
Najlepsie sa mi paci ako nakupuje moja mama.Vojde do obchodu a ked sa jej cosi zapaci na prvy pohlad hned si to vskusa a hned si to berie.A tak su nakupi spravene raz dva a cela rodina je spokojna.Podobne nakupuju chlapy, ras dva a hotovo.To by si mali niektore zeny z nich brat priklad.
Ani predavacke sa nepaci ak tam obsmrdate hodinu povybarate vsetko mozne z regalov,obskakuje okolo vas a potom si nic nekupite.

Tak uznam, ze nie vzdy sa to da - vojst a kupit, ale na druhu stranu zlate Slovenky. U nas mame vela navstevnikov od nasich byvalych bratov /rozumej Cesi/, no a to je zazitok. Su tu na rekreacii, zajazdy su drahe, no co z casom, tak vojdu do obchodu a uz to zacne: pani, co mate na mne, tak idem a nech sa paci, to to a to, jo, to je hezky a to je levny, jen aby to bylo mene modry, no tak zalovim a tu je, jeeee, prejav nadsenia, odskusa /uz aspon desiaty model/, jo ale to ma veliky vystrih, tak uz od zlosti najdem nieco podobne bez takeho velikeho vystrihu, freneticky vykrik uznania, pat minut zalubene pohlady do zrkadla, to je vono, no pani, ja si to jeste rozmyslim, jasne, ze ju viac nevidim. Zakazdym potom v zahranici vysvetlujem, ze nie sme cesi, ale iny uplne iny narod, lebo sa viem vzit do pocitov obchodnikov. Podotykam, ze v tomto prispevku nie je ani trochu nadsazky.
dolfort
18.08.08,21:49
"Ja som začala chodiť s takým dobrým mužom... A tuto táákýýý kôň sa z neho vykľul..."
- zrejme problém mnohých žien (vrátane mojej) :mee:
mpca
19.08.08,03:50
Keď tu bola spomínaný fotoaparát, aj ja mám jednu perličku. Boli sme si posedieť s kamoškami a dali sme sa odfotiť jednej babe pri druhom stole. Išli sme sa od smiechu upučiť, keď nás chcela odfotiť tak, že foťák nasmerovala na seba a aj sa odfotila. :):)
Mam podobny zazitok ale este zo zakladnej skoly. Ako deviataci sme cheli mat spolocnu fotku tak sme poprosili jednu ziacku z nizsieho rocnika ze nech nas odfoti. Naskladali sme sa vedla seba,, cakame, cakame a cvak. Mno ako vidim ze blesk odpalil rovno do jej tvare tak ju prosim nech si laskavo otoci fotak.. Samozrejme ze si ho otocila,, no neotocila ho objektovom dopredu ale hore nohami,,, Ma skoro islo urvat,, za cenu ze nebudem na fotke som to siel cvaknut ja, ale spamatat sa nemozem do teraz. :-) Btw: Skuste ak mate fotak po ruke otocit ho objektivkom k sebe a este aj "hore nohami", mno ze mate spust na spodnej strane, mate? A teraz skuste tu spust stlacit, takze ze? :) :D :D :D :o
duves
15.10.08,03:32
A toto napisala zasa nejaka žena?
vraj
většina mužu jest od přírody spíše perverzní....
http://lh4.ggpht.com/duves1/SMV7zUcxTSI/AAAAAAAADes/C90bSY2fXQ4/s400/Sexualni%20poirueka%20z%20roku%201894.jpg
Elena Navrátilová
15.10.08,03:53
A toto napisala zasa nejaka žena?
vraj
http://lh4.ggpht.com/duves1/SMV7zUcxTSI/AAAAAAAADes/C90bSY2fXQ4/s400/Sexualni%20poirueka%20z%20roku%201894.jpg

Podľa mňa to napísal muž... ide predsa o plnenie jeho predstáv. :D:D:D:D:D
duves
15.10.08,04:00
Elena Navrátilová
15.10.08,04:04
duves
15.10.08,04:18
Ja si myslim, že to muž nenapísal. Vtedy bola taka doba.
Dnes je zasa ina. Vidis sama, ze tema o s..e je aj v reklamach, podvecernych serialoch, všade. Nemam rad extremy.
Elena Navrátilová
15.10.08,04:22
Ja si myslim, že to muž nenapísal. Vtedy bola taka doba.
Dnes je zasa ina. Vidis sama, ze tema o s..e je aj v reklamach, podvecernych serialoch, všade. Nemam rad extremy.

Veď práve že iná doba... vtedy bolo žien, pracujúcich, píšucich žalostne málo. Väčšinou sa o píšucich učia v školách na hodinách slovenčiny. :D Ženy boli v tej dobe v "domácnosti". ;)
duves
15.10.08,04:25
Ale boli aj "paničky" čo nepoznali varenie, upratovanie.... Napkon ako aj dnes:D. Tie sa určite tymi predpismi neriadili. A ak by to dali na papier, čo prežili, tak by sa hory červenali. Ludia sa až tak menenia.
Elena Navrátilová
15.10.08,04:31
Ale boli aj "paničky" čo nepoznali varenie, upratovanie.... Napkon ako aj dnes:D. Tie sa určite tymi predpismi neriadili. A ak by to dali na papier, čo prežili, tak by sa hory červenali. Ludia sa až tak menenia.

Nejdeme hodnotiť niekoho z bližšej doby? Skús nájsť dobre mienené rady z prítomnosti. To už určite bude písať žena ženskom magazíne, časopise... :D
A isto to budú iné "dobre mienené rady". Ale súhlasím,... ľudia sa až tak nemenia len si "nepozametajú pred vlastnými dverami"... ale to je zas o ľuďoch. :D;) Neznesú pohľadom do zrkadla. Ale prečo? :rolleyes:
duves
15.10.08,04:46
Nejdeme hodnotiť niekoho z bližšej doby?
Osobne v tom nevidim pre mna žiadny prínos. Ludia co sa zaoberaju klebetením, sú asi zaneprázdnení, nemajú čo na práci, alebo chcú mať dobrý pocit na duši, že oni ešte tak hlboko neklesli.
A keby aj? Ano, tu ma napada to prirovnanie sa pozrieť do toho zrkadla. Dajako sa im nechce donho pozriet.
willma
15.10.08,04:47
Nejdeme hodnotiť niekoho z bližšej doby? Skús nájsť dobre mienené rady z prítomnosti. To už určite bude písať žena ženskom magazíne, časopise... :D
A isto to budú iné "dobre mienené rady". Ale súhlasím,... ľudia sa až tak nemenia len si "nepozametajú pred vlastnými dverami"... ale to je zas o ľuďoch. :D;) Neznesú pohľadom do zrkadla. Ale prečo? :rolleyes:
ja neviem, ale už to bolo niekde spomínané aká je šablóna ženských magazínov: na prvých stránkach pár hriešne drahých a pekných modelov, po sklamaní, že sa do toho aj tak nezmestíme :( otočíme stránku a tam zopár dobrých rád ako sa nalíčiť a načančať - to už je lepšie to zvládneme, :) trošku si tým zahojíme sklamanie z nedostupnosti modelov, pretočíme stránku a kuk, začínajú sa na nás škeriť rôzne dobré rady ako schudnúť :D. A keď už nás pekne navnadia, že hurá možno sa aj zmestíme do toho čo nám ponúkli na prvých stránkach tak s úsmevom prelistujeme ďalej a tam strach a hrôza - samé recepty na dobré kalorické jedlá a koláčiky :mad: no a sme na začiatku časopisu a so sklamaním pozeráme na hiešne drahé a malé handričky pre anorektičky. :D:D:D možno trošku mimotemy, ale nedalo mi nereagovať na hrubo vyznačené v citácii. ;)
Elena Navrátilová
15.10.08,04:50
ja neviem, ale už to bolo niekde spomínané aká je šablóna ženských magazínov: na prvých stránkach pár hriešne drahých a pekných modelov, po sklamaní, že sa do toho aj tak nezmestíme :( otočíme stránku a tam zopár dobrých rád ako sa nalíčiť a načančať - to už je lepšie to zvládneme, :) trošku si tým zahojíme sklamanie z nedostupnosti modelov, pretočíme stránku a kuk, začínajú sa na nás škeriť rôzne dobré rady ako schudnúť :D. A keď už nás pekne navnadia, že hurá možno sa aj zmestíme do toho čo nám ponúkli na prvých stránkach tak s úsmevom prelistujeme ďalej a tam strach a hrôza - samé recepty na dobré kalorické jedlá a koláčiky :mad: no a sme na začiatku časopisu a so sklamaním pozeráme na hiešne drahé a malé handričky pre anorektičky. :D:D:D možno trošku mimotemy, ale nedalo mi nereagovať na hrubo vyznačené v citácii. ;)

No vidíš... a sme zas pri článku z roku 1894... ten písal určite muž lebo sú tam samé praktické veci pre nevesty ... :D:D:D:D:D
duves
15.10.08,05:03
ja neviem, ale už to bolo niekde spomínané aká je šablóna ženských magazínov: na prvých stránkach pár hriešne drahých a pekných modelov, po sklamaní, že sa do toho aj tak nezmestíme :( otočíme stránku a tam zopár dobrých rád ako sa nalíčiť a načančať - to už je lepšie to zvládneme, :) trošku si tým zahojíme sklamanie z nedostupnosti modelov, pretočíme stránku a kuk, začínajú sa na nás škeriť rôzne dobré rady ako schudnúť :D. A keď už nás pekne navnadia, že hurá možno sa aj zmestíme do toho čo nám ponúkli na prvých stránkach tak s úsmevom prelistujeme ďalej a tam strach a hrôza - samé recepty na dobré kalorické jedlá a koláčiky :mad: no a sme na začiatku časopisu a so sklamaním pozeráme na hiešne drahé a malé handričky pre anorektičky. :D:D:D možno trošku mimotemy, ale nedalo mi nereagovať na hrubo vyznačené v citácii. ;)
Zenske casaky dievcata, musite mi prepacit, su stupidne a povrchne.
Okrem mody, dobrych jedla a navodov ako zarucene rychlo a bezbolestne schudnut, sa clovek docita kto s kym chodi, nechodi, kedy sa rozisli, co si povedali, ci nepovedali, kto koho podviedol....a blablabla.
Ozaj? Preco sa to stale predava? Žeby dopyt?:D

To naše časaky dievčata: o autach, motoroch, o PC technike, o domacom kutilstve ....atd ziadne lacne čary na schudnutie neponukaju, nezaoberaju sa klebetami, neukazaju nam posledne vystrelky panskej mody, lebo NAS TO NEZAUJIMA.
Gabi03
15.10.08,05:54
Zenske casaky dievcata, musite mi prepacit, su stupidne a povrchne.
Okrem mody, dobrych jedla a navodov ako zarucene rychlo a bezbolestne schudnut, sa clovek docita kto s kym chodi, nechodi, kedy sa rozisli, co si povedali, ci nepovedali, kto koho podviedol....a blablabla.
Ozaj? Preco sa to stale predava? Žeby dopyt?:D


Nemýl si ženské časopisy s bulvárom. ;)
duves
15.10.08,06:05
Nemýl si ženské časopisy s bulvárom. ;)
Ja sa mýlim?

ja neviem, ale už to bolo niekde spomínané aká je šablóna ženských magazínov: na prvých stránkach pár hriešne drahých a pekných modelov, po sklamaní, že sa do toho aj tak nezmestíme :( otočíme stránku a tam zopár dobrých rád ako sa nalíčiť a načančať - to už je lepšie to zvládneme, :) trošku si tým zahojíme sklamanie z nedostupnosti modelov, pretočíme stránku a kuk, začínajú sa na nás škeriť rôzne dobré rady ako schudnúť
Gabi03
15.10.08,06:13
Ja sa mýlim?

Willma ani slovkom nespomenula, že v ženských časopisoch sa píše o vzťahoch "celebrít". :)
Ajuška
15.10.08,06:16
Zenske casaky dievcata, musite mi prepacit, su stupidne a povrchne.
Okrem mody, dobrych jedla a navodov ako zarucene rychlo a bezbolestne schudnut, sa clovek docita kto s kym chodi, nechodi, kedy sa rozisli, co si povedali, ci nepovedali, kto koho podviedol....a blablabla.
Ozaj? Preco sa to stale predava? Žeby dopyt?:D

To naše časaky dievčata: o autach, motoroch, o PC technike, o domacom kutilstve ....atd ziadne lacne čary na schudnutie neponukaju, nezaoberaju sa klebetami, neukazaju nam posledne vystrelky panskej mody, lebo NAS TO NEZAUJIMA.

Nie sú čary ako čary... myslel si takéto?? :D:D:D
http://brejk.pluska.sk/brejk/clanky/na-dno-rozkose/finty-na-flirty.html
korduľa
15.10.08,06:16
bola u mna kamaratka, decka prepinali telku. kamaratka sa pyta, vy mate upc?? ja: ano. ona: no to teda nemate, ja mam upc a programy mi idu inac za sebou


ja: chcela by som peugeot 207 cc(kabriolet maly) sestra: coo kabriolet? ved nie si na Floride, tu byva aj jesen aj zima, ved ti do neho naprsi
duves
15.10.08,07:02
Willma ani slovkom nespomenula, že v ženských časopisoch sa píše o vzťahoch "celebrít".

To ani nemusela. Ale fakt je, že to tam je. Niekde v 10% zastupeni a niekde viac.
Aj tak sme odbočili.
Mam dojem, že Willma za zamerala na tie články, ktoré majú niečo riešiť a v podstate neriešia (chudnutie, obliekanie). Ja som pridal iba tu povestnu čerešničku na tortu.
Gabi03
15.10.08,07:03
To ani nemusela. Ale fakt je, že to tam je. Niekde v 10% zastupeni a niekde viac.
Aj tak sme odbočili.
Mam dojem, že Willma za zamerala na tie články, ktoré majú niečo riešiť a v podstate neriešia (chudnutie, obliekanie). Ja som pridal čerešničku na tortu.

A ja som ju jednoducho komentovala. ;) Je zlé niečo na tom? :D
duves
15.10.08,07:07
Nie sú čary ako čary... myslel si takéto?? :D:D:D
http://brejk.pluska.sk/brejk/clanky/na-dno-rozkose/finty-na-flirty.html
Osobne ma take clanky nezaujimaju.
Skus vyhladat daco lepsie:D.
duves
15.10.08,07:09
A ja som ju jednoducho komentovala. ;) Je zlé niečo na tom? :D
Napisala si, že mylim zensky casopis s bulvarom. Tvrdim, ze nemylim.
Ajuška
15.10.08,07:24
Osobne ma take clanky nezaujimaju.
Skus vyhladat daco lepsie:D.
Nepotrebujem skúšať... každý si nájde čo ho zaujíma. Reagovala som len na Tvoj výrok že o čom sú (aj) chlapské časáky...:rolleyes:...
Elena Navrátilová
15.10.08,07:29
A toto napisala zasa nejaka žena?
vraj
http://lh4.ggpht.com/duves1/SMV7zUcxTSI/AAAAAAAADes/C90bSY2fXQ4/s400/Sexualni%20poirueka%20z%20roku%201894.jpg

A možnože celá téma vznikla z jednoduchého dôvodu... neskoro sa tento článok "našiel" ... :D:D:D:D:D
tuta
15.10.08,07:30
bola u mna kamaratka, decka prepinali telku. kamaratka sa pyta, vy mate upc?? ja: ano. ona: no to teda nemate, ja mam upc a programy mi idu inac za sebou


ja: chcela by som peugeot 207 cc(kabriolet maly) sestra: coo kabriolet? ved nie si na Floride, tu byva aj jesen aj zima, ved ti do neho naprsi


:D:D:D
korduľa
15.10.08,07:37
no moj muz ked cita maxim, alebo esquire /mimochodom, hadame sa kto bude citat prvy,/ tak hned pozera na internete tie modne vychytavky ,ktore su tam nafotene. nech mi nikte nehovri, ze musi sa maju menej radi, ako zeny.
pravda zase je ak si zoberiete napriklad nejake mesacne cislo zenskych casakov, tak mate v rôznych druhoch skoro tie iste veci, ktore sa vlastne periodicky opakuju. chudnutie - co nove este moze napisat.... mame doma niekolko rocne zbierky zenskych aj muzskych casopisov a fakt je, ze sa pise skoro stale o tom istom, potom to parkrat prepisu, niekedy si dokanca v jednotlivych cislach protirecia. no a myslim, ze si kazdy najde to svoje, ci uz muzi v zenskych alebo zeny v muzskych
willma
15.10.08,07:42
To ani nemusela. Ale fakt je, že to tam je. Niekde v 10% zastupeni a niekde viac.
Aj tak sme odbočili.
Mam dojem, že Willma za zamerala na tie články, ktoré majú niečo riešiť a v podstate neriešia (chudnutie, obliekanie). Ja som pridal iba tu povestnu čerešničku na tortu. nezamerala, len som stručne opísala obsah ženských časopisov a v tých tuším naozaj nie sú články kto kde a ským a keď náhodou tak to svedčí o tom, že tieto články prehliadam. Ono vlastne prehliadam skoro všetko, okrem tých super nezdravých receptov :D
Ajuška
15.10.08,07:59
Podľa mňa to napísal muž... ide predsa o plnenie jeho predstáv. :D:D:D:D:D
Elenka aj tak si myslím, že ten článok bol marketingový ťah miestnych kurtizán. Čím viac manželiek bolo na základe neho uvedomelých, tým mali predsa väčšiu klientelu...:D:D:D...
duves
15.10.08,08:08
Elenka aj tak si myslím, že ten článok bol marketingový ťah miestnych kurtizán. Čím viac manželiek bolo na základe neho uvedomelých, tým mali predsa väčšiu klientelu...:D:D:D...
Čiže dneska maju k...y, pardon kurtizanky po chlebe. Lebo podla članku to už nechodi. Ba naopak.:D
Takze ako to teda je? Kto je (bol) autorom toho článku. Odhalme ho!
Olice
15.10.08,08:36
Čiže dneska maju k...y, pardon kurtizanky po chlebe. Lebo podla članku to už nechodi. Ba naopak.:D
Takze ako to teda je? Kto je (bol) autorom toho článku. Odhalme ho!
Vyzerá to, že žena.....

http://rammi.cz/archiv/2004/09/03/sexualni-prirucka-z-roku-1894/
Elena Navrátilová
15.10.08,08:40
Vyzerá to, že žena.....

http://rammi.cz/archiv/2004/09/03/sexualni-prirucka-z-roku-1894/

No a ešte k tomu manželka reverenda... :D:D:D Vidíš duves, história sa veru opakuje. :D
duves
15.10.08,09:05
No a ešte k tomu manželka reverenda... :D:D:D Vidíš duves, história sa veru opakuje. :D
No veru mna internet v praci nechce pustit na uvedeny link. Asi su tam nejake chlipnosti:D.
Pozriem si to z domu.
Olice
15.10.08,09:07
No veru mna internet v praci nechce pustit na uvedeny link. Asi su tam nejake chlipnosti:D.
Pozriem si to z domu.
Chlípnosti:eek:, ani náhodou:cool:.
michelle84
15.10.08,09:10
No veru mna internet v praci nechce pustit na uvedeny link. Asi su tam nejake chlipnosti:D.
Pozriem si to z domu.

Prvé riadky... aby si sa pripravil, čo je tam písané :)
"Napsala Ruth Smythersová, milovaná žena reverenda L. D. Smytherse, pastora arkadické metodistické církve, při výročním regionálním shromáždění.
Vydáno léta páně 1894"
duves
15.10.08,09:35
Stále vravím, že z ameriky sú iba zvrátenosti.:D
Elena Navrátilová
15.10.08,09:38
Stále vravím, že z ameriky sú iba zvrátenosti.:D

Tak teraz neviem... je to nejaká súťaž o "muž perla"? Kandiduješ? :D:D:D;)
michelle84
15.10.08,09:39
Tak teraz neviem... je to nejaká súťaž o "muž perla"? Kandiduješ? :D:D:D;)

Vyzerá to tak :D
Olice
15.10.08,09:50
Stále vravím, že z ameriky sú iba zvrátenosti.:D
Dovolím si nesúhlasiť, veď napríklad taká coutry hudba tiež pochádza z Ameriky a vôbec ju nepovažujem za zvrátenosť, práve naopak. Takže nielen vidieť čierno-bielo, ale treba si nasadiť aj farebné okuliare:);).
duves
15.10.08,09:59
Dovolím si nesúhlasiť, veď napríklad taká coutry hudba tiež pochádza z Ameriky a vôbec ju nepovažujem za zvrátenosť, práve naopak. Takže niele vydieť čierno-bielo, ale treba si nasadiť aj farebné okuliare:);).
ružove? http://forum.annwin.sk/forum/images/smilies/017.gif
Olice
15.10.08,10:04
duves
15.10.08,10:29
Dovolím si nesúhlasiť, veď napríklad taká coutry hudba tiež pochádza z Ameriky a vôbec ju nepovažujem za zvrátenosť, práve naopak.
Jedna lastovička jar nerobí. Ani country music to nezachrani.
Z ameriky su vsetky typy zvratenosti a zasobuju tym cely svet.
Napokon vidim, že nieco sa aj na porade o tom premlelo:
http://www.porada.sk/t80565-kruta-pravda-za-peniaze.html
Olice
15.10.08,14:44
Jedna lastovička jar nerobí. Ani country music to nezachrani.
Z ameriky su vsetky typy zvratenosti a zasobuju tym cely svet.
Napokon vidim, že nieco sa aj na porade o tom premlelo:
http://www.porada.sk/t80565-kruta-pravda-za-peniaze.html
Ale toto je už o inom, nie o perlách našich žien:);).
dilnak
23.10.08,14:17
fakt dámy to vaše písanie o miláčikoch bolo usmevnejšie ...aby som to trochu neodbočil ...polovička má bohovský orientačný zmysel ..sme v bočnej uličke od centra známeho mesta a zistuje či sme nezabludili...dokáže tolko otravovať s prácou ktorú by zvládla sama že ju nakoniec urobím...na mašine nešije preto lebo nemá cit v nohe vraj nešoferuje...a šoferovať sa bojí, lebo by zatvorila oči keby sa stretala s protiiducim autom ...ak niečo zašije v rukách radšej to prebehnem ešte raz aby to bolo nositelné
wagner
23.10.08,14:58
No dúfam, že podľa Tvojej polovičky nechceš súdiť ostatné:o. mimotemy A vôbec, akú si si polovičku vybral, takú maj, ale tu ju neohováraj.
Eulalia
23.10.08,15:41
No dúfam, že podľa Tvojej polovičky nechceš súdiť ostatné:o. mimotemy A vôbec, akú si si polovičku vybral, takú maj, ale tu ju neohováraj.
mimotemyZdenka, ja by som mu to ohováranie tu aj dopriala, veď my-baby, si tých svojich zase ohovárame v inej téme;):)
Kazu
23.10.08,15:49
No dúfam, že podľa Tvojej polovičky nechceš súdiť ostatné:o. mimotemy A vôbec, akú si si polovičku vybral, takú maj, ale tu ju neohováraj.

To on z lásky, len tak medzi nami ženami, aby reč nestála :--- Ale pekné od neho, že ak niečo jeho polovička urobí, tak on po nej "prebehne". Možno že schválne je taká "nešikovná" :D:D
duves
24.10.08,08:00
Možno že schválne je taká "nešikovná" :D:D
Alebo niektorí muži su schvalne nešikovní. Aj takí, čo nevedie ani vysavač zapnúť.http://forum.annwin.sk/forum/images/smilies/xchat_04.gif

Alem beriem to vetu, že nemam ohovarať partnera. My Vás, Vy nás. :D
dzastinka1
02.04.09,08:48
Pridám zopár vtipov
Beriem svoju ženu všade.
Ona však vždy nájde cestu nazad

S mojou ženou sa vždy držíme za ruky.
Keby som ju pustil, išla by nakupovať

Nechala si urobiť v salóne krásy pleťovú masku z piešťanského bahna.
Dva dni vyzerala skvele.
Potom bahno opadlo

Poslednú hádku som zavinil ja.
Keď sa ma žena spýtala, čo je v televízii, odpovedal som, že plošné
spoje, obrazovka a prach.

Nehovoril som so svojou ženou dva mesiace.
Nechcel som ju prerušovať
dzastinka1
02.04.09,08:49
Ešte niečo

Žena povedala, že ju zlostí auto. Vraj má vodu v karburátore. Vzal som
tašku s náradím a spýtal sa, kde je auto.
Odpovedala, že v rybníku
Má elektricky vyhrievanú posteľ, elektrický mixér, elektrickú kulmu,
elektrickú trúbu, elektrickú umývačku riadu,...
Raz mi hovorí: "Všade kopec technických vymožeností a ja si pritom
nemám kam sadnúť."
Tak som jej navrhol, že jej kúpim elektrické kreslo

Keď som sa ženy spýtal, kam by chcela ísť na výročie našej svadby,
povedala, že niekam, kde dlho nebola.
Tak som jej navrhol kuchyňu.

Máme oddelené spálne.
Tá jej je v Bratislave, moja v Košiciach
samra
02.04.09,15:58
Asi pred 15 rokmi som si urobila vodicak no a samozrejme som hned potrebovala nove auto.Moj manzel je velmi zaneprazdneny clovek,no ale jeden pondelok si nasiel cas a isli sme k predajcovi aut,vybrali sme si nove,ale mali sme cakat kym ho daju do poriaku,folie dole ,umyt a podobne.Moj manzel nemal cas cakat,tak sa dohodol s predajcom,ze na druhy den oni dovezu auto domov a odisiel sluzobne na 2 dni prec.A nastala moja chvila,co ja budem cakat do zajtra,ved ja si mozem auto vybrat este dnes a zajtra uz mozem soferovat.Do predajne ma odviezol taxikar a z predajne uz sama ,v poriadku som prisla az na nasu ulicu,pysna na seba,aky som ja dobry sofer a isla som parkovat na ulici,lebo manzel nechal svoje auto vo dvore a nedal ho do garaze a nemala som miesto.Chcela som zaparkovat presne pri obrubniku ,ale z prednym kolesom som zachytila obrubnik,koleso sa roztrhlo,ostala velikanska diera,chcela som este vyrovnat,tak ma hodilo na chodnik,bol tam pen,1 na celej ulici,koleso nejak sa zablokovalo,bolo koleso ,pen a ja som nemohla uz nic urobit.1 koleso na chodniku derave a ostatne 3 na ulici.Tak som to nechala tak a isla som domov.V nasej ulici su znacky,ze v utorok zakaz parkovania od 9-11,cistia ulicu,ale ja som zabudla na to ,lebo som rozmyslala co urobit s autom.Manzel stale este o tom nevedel,lebo nebol doma a ja som mu nevolala.Ked som vysla vonku zbala som listok za stieracom,pokuta.1 za zakaz parkovania na chodniku a 2 za zakaz parkovania v oznacenom case.Mojmu manzelovi este stale to nie je smiesne,hoci odvtedy sme vymenili uz niekolko aut.Na tom aute koleso bolo fuc a predna nejaka os nalomena ci zlomena,lebo manzel sa so mnou o tom nebavil.
duves
02.04.09,16:43
Pekne priznanie Samra. No ...stava sa. Niekedy. Doležitejsie než ta nehoda a poskodenie auta je priučka, že v živote nemame tlačiť na pílu, lebo sa to otočí proti nam.
Beella
02.04.09,17:36
Sťahovali sme sa.

Ja som hneď potrebovala spustiť pračku a tá tiekla....
Môj muž - určite tečie zo spodu ten ventil na čistenie.
Ja - nie, ten som trikrát skontrolovala.

Môj muž rozobral (do slova!!!) pračku, neprišiel na nič. Zložil pračku, zostali mu nejaké tri šrúbiky.
Rozobral pračku a úspešne zložil aj s tromi šrúbikmi. Jeho slovný komentár som si mala nahrať. :cool:
Zapneme pračku - tečie.
Nazúrený začne vyťahovať ten spodný ventil na čistenie a ja mu ešte do toho "pindím" (ináč úprimne priznávam, pindila som po celý čas jeho montovania), čo ma kontroluje, veď vždy pračku čistím len ja.... A čuduj sa svete :D - ja som ho zakrútila na krivo.
Tak rýchlo som zmizla z tej kúpeľne ako ešte nikdy. Lebo inak môj veľmi - veľmi kľudný muž bol na pokraji čohosi divokého a neviem...neviem.... Odvtedy mu vždy poviem - keď som neschytala vtedy, už viem, že od teba nikdy neschytám :D :D
gabriela2579
02.04.09,17:47
Manžel ide do práce a hovorí manželke:
Nohavice si mi vyčistila?
Ano drahý.
A sako?
Ale samozrejme, drahý.
A topánky?
Nehovor, aj tam už máš vrecká?
gabriela2579
02.04.09,17:49
Žena mužovi:
- Tá biela sliepka je nejaká smutná. Nezarežeme ju?
- Keď si myslíš, že ju to rozveselí...
gabriela2579
02.04.09,17:50
Ak si myslíte , že fajčenie nemení hlas ženy,skúste odklepnúť popol na koberec.
samra
02.04.09,17:50
No ,vies manzel urobil chybu,lebo nedal svoje auto do garaze,keby som mala volny dvor tak by bolo v poriadku.Mozno.Tam nemame take vysoke obrubniky.Zase 1 neschopny chlap,co nevie ,ze auto patri do garaze.
gabriela2579
02.04.09,17:50
Ženy, ktoré chodia do kúpeľov, delíme na tri kategorie:
Tigrice- vrhne sa hneď na prvého...
Levice- najskôr si pozrie terén a potom si vyberie....
Mulice- upletie sveter a ide domov....
gabriela2579
02.04.09,17:51
Blondínka s brunetkou cestujú vlakom.
Oproti ním si sadne jeden starší prešedivelý, bradatý muž. Blondýnka sa obráti k brunetke:

- Ty počuj, nie je to kráľ Štefan?

Brunetka jej na to:

- Šibe ti, veď ten zomrel pred vyše 100 rokmi..

O nejaký čas vojde do kupé další muž a vraví:

- Nazdar Štefan! Ako sa máš? Už 100 rokov som ťa nevidel...

Na to blondínka:

- No... Komu tu je.e?
gabriela2579
02.04.09,17:54
Bavia sa dvaja chlapi:
Rozhodol som sa, že dám manželke viac priestoru...
A ako?
Rozšírim kuchyňu...!


Príde muž opitý domov, vidí manželku s valčekom a vraví:
Ja viem, že sú dve hodiny v noci, ale ty asi nepoznáš hodiny,keď
tak neskoro robíš rezance!
buchač
02.04.09,18:01
duves;726535]Mi neda(lo) ale musel som to založiť.


.........
Tak ženy, manželky, maminy. Až budete volať manželom domov. :D.. z prace, vedzte, že mnohi nemaju vyložene nohy na stole, nesedi pri nom blondina v minisukni s prednostami velkost c.5 atd atd.


No konečne , už dávno som chcel ....:cool:

Juraj
buchač
02.04.09,18:09
DOTAZ : Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 .
Nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému.
Ostatní programy, jako například Hospoda 1.8, Hokej 1.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí.
Zdá se, že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému, jelikož nemá funkci remove. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale restart skončil neúspěšně a systém byl zablokován.
Můžete mi někdo poradit?

ODPOVĚĎ: Vážený uživateli, toto je velmi častý problém.
Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodný upgrade.
Ale Manželka 1.0 je operační systém navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 vede k vážnému poškození systémových zdrojů.
Někteří se pokoušeli instalovat přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí.
Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je vůbec neinstalovat software Manželka, ale používat jen verze Přítelkyně!!!!!
Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Ve Vašem případě je již pozdě, můžete jen varovat své známé.
Jestliže jste tedy již nepromyšleně provedl upgrade na Manželka jakékoli verze, důsledky částečně zmírníte utilitou Kutil 2.1.
Softwarová záplata Podpantofel není doporučena, přináší riziko Spyware Milenec.
Stejný problém může někdy ale přinést i instalace Kutila. Ještě varujeme: dejte si velký pozor na nedokumentovanou parazitní instalaci virového programu Tchýně 1.0 !!!
petmar
09.10.11,11:36
Dnes som chcel byť dobrý a dával som jednu bankovú kartu manželke, aby si z nej vybrala, keď bude potrebovať nejaký peniaz:
-PIN číslo má XXXX
a ona: - a predvoľba? -
teda, blondínka moja
STRELEC
09.10.11,12:19
Prikladám v prílohe návrh na doplnenie vybavenia domácnosti drobným technickým prostriedkom.
video1983
09.10.11,12:32
to dialkove je premakane!
STRELEC
09.10.11,13:22
Možno nie všetci poraďáci sa s Tebou zhodnú :). Mne by niekedy bodlo :).
lujza.j
05.08.13,15:22
Nemam zenu,ale je to" moja zena"...moja mama....musim to tu dat strasne som sa zasmiala.....
Moja mama je fajciar...kupila si zapalovac.....motiv okomentovala asi bez brili kupovala "ze lekna na vode":D:D:D
A napis jej asi nic nehovoril....len neviem ako na nu musel kukat predavac,ze 65r a hen jaky zapalovac kupuje:D
Tweety
05.08.13,15:31
Asi si bude musieť dávať pozor na zelených mužíčkof aby ju nezobrali k sebe do auta.
lujza.j
05.08.13,15:42
Asi si bude musieť dávať pozor na zelených mužíčkof aby ju nezobrali k sebe do auta.
no...ona major vo výslužbe, by im to asi velice rýchlo vysvetlila:D..ale skúsiť móžu....
misoft
05.08.13,15:49
Asi si bude musieť dávať pozor na zelených mužíčkof aby ju nezobrali k sebe do auta.
no...ona major vo výslužbe, by im to asi velice rýchlo vysvetlila:D..ale skúsiť móžu....
...a zelení mužíčkovia by pri autíčku v haptáku stáli........:D
lujza.j
05.08.13,15:57
Asi si bude musieť dávať pozor na zelených mužíčkof aby ju nezobrali k sebe do auta.
no...ona major vo výslužbe, by im to asi velice rýchlo vysvetlila:D..ale skúsiť móžu....
...a zelení mužíčkovia by pri autíčku v haptáku stáli........:D
to asi áno....lebo mi dve v aute, tak.... "mami keby nás zastavili poliši tak ja rozprávam JA":D:D:D...to stačí....
Tweety
05.08.13,16:08
Takže je to vlastne v ich prospech, pretože by mohli byť zaskočení.