veronica
07.04.05,07:17
Môže mi prosím niekto poradiať, kde robím na sklade chybu....

Pri vytlačení zásob k určitému dátumu mi ukazuje mínusové zásoby..Pritom na všetko mám vytvorenú príjemku, kontrolovala som to...

Vytvorila som si novú prijatú faktúrku, v položke pridať som vybrala sklad a tam som potom nahadzovala do skladu nové skladové karty a pridávala príjem.Po ukončení mi vytvoril príjemku.

Prosím, pomôžte mi,kde robím chybu???
veronica
07.04.05,06:57
Prosím to sa nenájde nikto, kto by mi vedel poradiť :confused: .....:(
jessica
07.04.05,07:04
Prosím to sa nenájde nikto, kto by mi vedel poradiť :confused: .....:(
Sklad v Money zvykne blbnúť, ale ťažko sa to takto dá zistiť. Pozri či napr. máš dátum na prijatej faktúre v políčku "skladový pohyb" pred dátumom výpisu stavu zásob. Neviem či máš dobre nastavené karty, sklad... Všetko treba najprv ponastavovať, ale ťažko sa to mailom..
veronica
07.04.05,07:07
ďakujem ti pozriem si ete tie dátumy na fakúrke a na príjemke...ň
Sklady mám nastavené aj karty....
Ľuba
07.04.05,07:29
Skús pozrieť tlačové zostavu: Sklad - tlačové zostavy - obrat podľa zásob aj s výpisom dokladov. Nastav si tam obdobie a nejakú zásobu, ktorá Ti ide do mínusu a možno na to prídeš. Tiež si myslím, že tam nebudú v poriadku dátumy na niektorej príjemke alebo výdajke, t.j. vydané bolo skôr ako prijaté.
veronica
07.04.05,07:57
Ďakujem veľmi pekne, keď prídem z robotky domov tak sa na to mrknem a dám Vám vedieť ako som dopadla..zatiaľ papa a veľmi pekne ďakujem
Ľuba
08.04.05,11:03
Ako si dopadla Veronika ?
veronica
08.04.05,11:26
Ahoj Ľubi, ete neviem nemala som sa na to čas pozrieť som choručká, včera som ležkala v postieľke a liečila sa...:(
Ale cez weekendík sa do toho pustím a potom ti dám vedieť....
Zatiaľ ďakuejm a prajem ti krásny weekedník..
Ľuba
08.04.05,11:32
Tak sa lieč, a veľa úspechov pri hľadaní.
veronica
09.04.05,14:07
Ahojte, už som to spravila, bolo to v tých dátumoch, mohla som na to prísť hneď..
ďakujem Vám veľmi pekne baby :))))).
alex1
16.05.05,12:37
Prosím vás, má niekto skúsenosť s príjmaním tovaru na sklad v nulovej hodnote. Ako sa money S3 zachová.